Güncel Haberleri Tümü

Beyaz Show Son Bölüm İzle PKK Eylemi Bitti mi Neler Oldu?

Geçtiğimiz hafta Beyaz Show'da yaşanan PKK propagandası iddialarının ardından, programın bu haftaki bölümünde Beyazıt Öztürk çok konuşulan tartışmalara işaret etti. Öğrenci Kolektifleri üyeleri pankartı açarak ve 'Ayşe Öğretmen yalnız değildir' sloganları atarak Ayşe öğretmene karşı gerçekleştirilen linç kampanyasını protesto etti.

Beyaz Show Canlı yayında yine eylem skandalı! Programın açılışında konuşma yapan Beyaz elini kalbinin üzerine koyarak, 'Beni buradan bilen ve benim buramı bilen herkese, ekran başındakilere ve bugün burada olan herkese çok çok teşekkür ediyorum' dedi.

Geçen hafta PKK propagandasının ardından bu hafta da Beyaz Show’da PKK provokasyonu gerçekleşti.

Ayşe Çelik'in geçen hafta telefona bağlanmasıyla Türkiye'nin gündemine oturan Beyaz Show'da bu hafta da slogan krizi yaşandı.

Program sırasında seyirciler arasında bulunan PKK yandaşları, Ayşe öğretmen sloganı attı. Sloganın ardından acil olarak VTR'ye gidildi.

Beyaz Show canlı yayını erken bitirdi

Yayın sırasında Ayşe Çelik'i destekleyen sloganlarla stüdyoda buz gibi hava estiren PKK yandaşları stüdyodan uzaklaştırıldı. Beyaz yayını protesto nedeniyle erken kesti.

Yorumlar
 • anonim.

  zonguldak.

  cevapla
 • anonim.

  devlet.ne.yaptı.acaba......insanlar.kendinde.arasın.suçu.sonra.devlet.olsun.suçlu.

  cevapla
 • anonım.

  beyaz.geçmiş.olsun.yavrum.

  cevapla
 • anonım.

  beyazın.suçu.yok.tabi.napsın.

  cevapla
 • kıraç

  bu yaşananların tamamen provake amaclı oldugu ap açık ortada pkk yandaşları sempatızanları yine rahat durmuyor ama mutlak adalet tecelli edecektir çünkü adalet halktır hakta elbette bu sütü bozukları alaşagı edecektir. beyaz a tuzak üstüne tuzak kurulacaktır. bunlara inanmamalıyız beyaz türkiye ve türk milleti olarak yanındayız.

  cevapla
 • reşo

  tulay . denilen kahpe utanmaz bir halka nasıl böyle diye biliyorsun siz katil sürüsü siniz hemde bebek katili

  cevapla
 • Osmanlı

  Lan hırbo, sanki biz daha dün Bebek şehit vermedik. Boş boş slogan atma soysuzun dölü!

 • yusuf

  ah be beyaz seni okadar seviyordum sen lafını arkasından durmadın 360 derece döndün bunu yapmicaktin.nerde ahmet kaya yılmaz güney gibi adamlar.doğuda başlar batıya gelir hiç merak etmeyin herkes canı tatlıdır unutmayın bu can Allahın.biji kurd u kurdistan

  cevapla
 • Mustafa tc

  O Biji kurdini biyerine sonra.......... Sansür, , Yusuf

 • tulay

  ne mutlu turkum diyene turkler sayesinde insan muamelesi goruyorsunuz yoksa dagda leş kopek surususunuz turkıyeden ve turk insanından uzak olun

  cevapla
 • tulay

  beyaz seni seviyoruz daima arkandayız boyle oyunlara gelmez turkiye boyle rezillik ancak pkk kalleşlerin yandaşlarına yakışır biz turkuz bizi kimse yok edemez kalleş pkk leşleri ve yandaşları size dagda olmak kakışır bizde sizin leşlerinizi kurda kusa yem ederiz dag fareleri sizi hepiniz yaratık sınız adi leşler beyazdan ve turkiyeden uzak olun yoksa turkler sizin haddinizi bildirir

  cevapla
 • ceyda güç

  protestoyu öğrenci kolektifleri mi yaptı bilmiyorum, protesto anının videosunu izledim ve eğer onlar yaptılarsa bravo tam onlara göre bir hareket. evet şimdi bütün izleyiciler ve beyaz show ekibi anladılar ki ayşe öğretmen yalnız değilmiş. tamam şimdi programa devam edebiliriz... öğrenci kolektifleri ve benzeri örgütlü öğrenci topluluklarına birisi bir gün mücadele yolunun bu olmadığını anlatabilirse eğer o zaman türkiye'de sol için umut var demektir.

  cevapla
 • merve

  2 haftadır pkklıların yeni oyun alanı oldu. bu haftada primatlar başka bi rezillik yaptılar. bi sıçıp batırmadığınız yer burası kalmıştı. afferim size.

  cevapla
 • anonim

  beyazın programındakı ve protesto eden bayan sen kafana bomba yemedın heraldekı boyle konusuyosun.sen.salakmısın.salakmısınız.arkadaşlar.yaa.

 • ilhan

  bundan önceki aramayı izlememiştim canlı olarak ama az önce yayında olanı gördüm bence siyasetten uzak bir televizyon programı yapan çok iyi niyetli olduğunu düşündüğüm bir adama yapılması çok yanlış bu protestolar.beyaz'a ve beyaz show'a bu dönemde bir destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum.rejiyi de tebrik ediyorum ne olduğu anlaşılmadan sesi kesmeyi başardılar.

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz