Güncel Haberleri Tümü

Beyaz Showun bu haftaki konukları kim? 15 Ocak 2016

Geçtiğimiz haftanın en çok tartışılan ve konuşulan programı olan Beyaz Show’un bu haftaki konukları belli oldu. Geçen haftaki programına telefonla konuk olan Ayşe öğretmenin söyledikleri geceye damgasını vurmuş ve bir hafta boyunca her yerde konuşulur tartışılır olmuştu.

 Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Kardeşim Benim" filminin başrol oyuncuları olan pop müziğin sevilen ismi Murat Boz, ünlü oyuncular Aslı Enver ve Burak Özçivit konuk oluyor.

 
Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle "Beyaz Show" bu hafta da yine şahane!
 
Beyaz Show 15 Ocak Cuma akşamı saat 23.15'de Kanal D'de! 
 

 Beyazıt Öztürk, daha sonra Kanal D Ana Haber’de özür dilemişti. Herkesin merak ettiği konu bu hafta Beyaz Show olacak mıydı? Kanal D sitesinden Beyaz Show’un yeni bölüm fragmanı yayınlayınca soru cevabını buldu. Peki Beyaz Show’a bu hafta kimler konuk olarak katılıyor?

Beyaz Show, yirmi senedir cuma geceleri yayınlanan canlı talk show programının sunuculuğunu ünlü komedyen Beyazıt Öztürk yapıyor. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Kardeşim Benim” filminin başrol oyuncuları olan pop müziğin sevilen ismi Murat Boz, ünlü oyuncular Aslı Enver ve Burak Özçivit konuk oluyor.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz