Güncel Haberleri Tümü

Madrid Ekiplerine Büyük Şok Ne Olacak Şimdi Böyle

Yapılan haberde, Pogba'nın bonservisinin 100 Milyon Euro civarında olabileceği konuşulurken, Real Madrid'in dışında Barcelona'nın da bu yıldız oyuncu ile ilgilendiği ifade edildi.

 .Dünayaca ünlü İspanyol kulüpleri Real Madrid ve Atletico Madrid, FIFA'dan gelen '2 dönem transfer yasağı' haberiyle sarsıldı.

Bir diğer La Liga temsilcisi Barcelona da 2 sene transfer yasağı cezası almış, bu nedenle sezon başında transfer ettiği milli futbolcumuz Arda Turan'ı Ocak 2016'ya kadar oynatamamıştı.

Rafa Benitez'le yolların ayrılmasıyla Real Madrid'in başına geçen Zinedine Zidane, transferdeki ilk hedefini belirledi.

AS'ın verdiği habere göre Zidane, Juventus'un Fransız yıldızı Pogba'yı Real Madrid formasıyla görmeyi çok istiyor.FIFA Disiplin Komitesi tarafından yapılan açıklamaya göre Real Madrid ve Atletico Madrid, 18 yaşında altındaki oyuncuların transferlerinde yaptıkları usulsüzlükler nedeniyle 2 dönem transfer yasağı cezasına çarptırıldı. Ceza 2016 yaz ve 2017 kış dönemlerini kapsarken, iki ekip ancak 2017 yaz döneminde transfer yapabilecek. İki ekip bu transfer döneminde de kadrolarına takviye yapabiliyor.

FIFA


FIFA ayrıca Atletico Madrid’e 900 bin, Real Madrid’e de 360 bin İsviçre Frangı ceza kesti.

Barcelona da geçen sene benzer bir cezaya çarptırılmış, yaz döneminde kadroya katılan Arda Turan ancak 10 gün önce oynamaya başlamıştı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz