Güncel Haberleri Tümü

Trabzonspor Transferi Başlıyor

Senegalli futbolcu, ligde 12 maçta gol atamazken tek golü Ziraat Türkiye Kupası'nda Nazilli Belediyespor karşısında kaydetmişti.

 Trabzonspor, Senegalli golcüsü Dame N'Doye'nin kiralanması konusunda İngiltere'nin Sunderland Kulübü ile görüşmelere başlandığını bildirdi.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Dame N'Doye'nin Sunderland'e 30.06.2016 tarihine kadar geçici transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" ifadelerini yer verildi.

N'Doye, sezon başında İngiltere'nin Hull City Kulübünden 3 milyon 150 bin avro bonservis bedeliyle transfer edilmişti.

Futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzalanmış ve her bir yıl için 2 milyon 500 bin avro garanti paraya anlaşılmıştı.

Anlaşma detayları

Trabzonspor Kulübü, Senegalli golcüsü Dame N'Doye'yi İngiltere'nin Sunderland Kulübüne kiraladı.Trabzonspor Sporti̇f Sınai ve Ti̇cari̇ Yatırımlar AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda da yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Dame N'Doye'nin Sunderland'e 30.06.2016 tarihine kadar geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre Sunderland, kulübümüze 1 milyon 400 bin avro ödeyecektir" ifadelerine yer verildi.

Etiket: Dame N'Doye, Sunderland, Trabzonspor,

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz