Paket Haberleri Tümü

4C Emekli Sandığı Emekli Aylığı Kesintisi Sorgulama - İmranlı

Emekli aylığının bağlanma oranı, sebebi ve miktarı konusundaki tüm çizelge, ayrıntılı bir bilgi şeması olarak bu sayfadan ilgililere duyurulmuş ve insanların emekli maaşları hakkında öğrenmek istedikleri bütün bilgilere ulaşmaları sağlanmıştır. emekli maaşı kesintisi sorgulama

 Çalışma hayatını memur olarak sürdüren milyonlarca insanın, sosyal güvenlik hakları, çok uzun bir süre Emekli Sandığı kurumunca takip edilirken, aktif çalışanların kesintileri bu kurum bünyesinde toplanmıştır.Belli bir süre hizmet verdikten sonra emekliliği hak eden çok sayıda insanın da maaşlarını ve sosyal güvenlik hizmetlerini bu kurumca karşıladıklarını da unutmamak gerekir. SGK bünyesine toplanan bu tür kurumlar, 4A, 4B ve 4C olarak ayrılan hizmet türü seçenek ayrımı içine girerken, emekli memurların 4C kapsamında işlem takipleri yürütülmüştür. 4C emekli aylığı kesintileri de SGK bilgi alma e devlet adresinden, sürekli olarak güncellenen bilgi sistemi içinde vatandaşa sunulacak şekilde hazır tutulmuştur.


 

Bu sitenin 4C sayfasında, net aylık, ek ödeme ve kesinti miktarı net bir şekilde güncel bilgiler içinde yer alırken, şeffaf bir bilgi paylaşım sistemine ışık tuttuğunu söyleyebiliriz.

Emekli Sandığı emekli maaşı kesintilerinizi öğrenmek için aşağıdaki linkimizi tıklayınız. Aşağıdaki linkimizi tıkladıktan sonra edevlet şifresi ve Tc kimlik no ile e devlet giriş yaparak emekli sandığı emekli maaş kesintilerinizi sorgulayabilirsiniz.

4C Emekli Sandığı Emekli Aylığı Kesintisi Sorgulama

 

Yorumlar
 • ferhat tavuş

  devamlı kullanmakta olduğm e.devlet şifremi işlemde kabullenmiyor.yenisini aldım yinede işlem yapamadım.nedeninin tarafıma bildirilmesini arz ederim.

  cevapla
 • ferhat tavuş

  devamlı kullanmakta olduğm e.devlet şifremi işlemde kabullenmiyor.yenisini aldım yinede işlem yapamadım.nedeninin tarafıma bildirilmesini arz ederim.

  cevapla
 • ŞENGÜL DURGUT

  mart 2016 ödemem yapildimi

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz