Paket Haberleri Tümü

Whatsapp WhatAlert Nedir? Nasıl Kullanılır - İmranlı

Ücretsiz sürümünde yapılabilecekler: - 5 Online günde bildirmek. - 1 İletişim - 3 Profil görüntüler - 5 Online / Offline birikim - Ekler Premium versiyonunda yapılabilecekler: - Hayır ekler - Sınırsız (5m aralık) - 15 İletişim - Kişi başına 50 Görüntüleme - Sınırsız Online / Offline birikim Whatsapp WhatAlert Nedir?

 Whatsapp WhatsAlert nedir? WhatsApp için geliştirilen WhatsDogg uygulamasının bir benzeri olan WhatAlerts uygulaması tüm özelliklerini burada bulabilirsiniz.Hem ücretsiz hem de "premium" versiyonu bulunan uygulamanın ücretsiz versiyonunda bazı kısıtlamalar bulunuyor. Bu kısıtlamalar nedir? Whatalert indirmek için haberimizde verdiğimiz linke tıklayınız...

Kim ne zaman online olmuş,ne kadar online olmuş meraklıları için WhatsApp yeni bir uygulama geliştirdi.

900 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en aktif kullanılan çevrim içi mesajlaşma ağı WhatsApp için WhatAlert uygulaması geliştirildi. Bu uygulamasının birçok çift aale="font-family: Arial;">
Daha önce WhatsApp için geliştirilen WhatsDogg uygulamasının bir benzeri olan WhatAlerts uygulaması, WhatsApp arkadaşlarınızdan birinin çevrimiçi olma zamanlarını kayıt altına alıyor. WhatAlert ayrıca seçilen kişinin ne kadar süre çevrimiçi kaldığını da kayıt altına alıyor. Hem ücretsiz hem de "premium" versiyonu bulunan uygulamanın ücretsiz versiyonunda bazı kısıtlamalar bulunuyor.

WhatAlert ile durum geçmişine bakılabiliyor. Seçeceğiniz kişinin durum geçmişini takip edebilirsiniz. Ayrıca sohbet gibi yerlerde son görülme tarihlerinin geçmişini de inceleyebileceğiniz bir uygulamadır.
Geçtiğimiz aylarda WhatsApp uygulamasına gelen güncellemeler ile birlikte Whatsdog uygulamasının çalışma sıkıntıları doğurmuştu. Bir çok kullanım hatasını aldık. WhatsDog uygulamasına benzer uygulama olan WhatAlert tam bu sırada GooglePlay mağazasında patlama yaparak en ön sıralarda kendini belli etti.
WhatAlert size seçilen kişilerden gelen etkinlik değişiklikleri genel bir bakış sunar ve uyarılar verir. - Gerçek LastSeen (ne olursa olsun gizlilik ayarları)- Online uyarı - Profil resmi değiştirme uyarısı - Profil resmi günlüğü
WhatsApp, arkadaşlarınızdan birinin çevrimiçi olma zamanlarını kayıt altına alıyor ve uyarı veriyor.
Arkadaşınızın Profil görüntüleri kaydedilir.


WhatsApp Messenger, SMS'e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan platformlar arası bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger; iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonların hepsi birbirine ileti gönderebilir! WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayan aynı internet veri paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaşlarınızla rahatça bağlantıda kalabilirsiniz.
Normal mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve ses mesajları gönderebilirler.
Whatalert İndir ( ANDROİD )

Yorumlar
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz