Paralel Haberleri Tümü

Şok Market Aktüel Ürünler Kataloğu İndirimli Ürünler Bu Hafta - Ceylanpınar

Şok mağazalarında kategorisinin lideri markaları bulacak. Markalı ürünlerin yanında bazı lider markalar Şok’a özel ambalaj ve gramajlı ürünler üretecek. Şok Market Aktüel Ürünler Bu hafta neler var Tüketicimiz; Mis, Piyale, Amigo,Mintax, Evin, Lio, Deren gibi marka algısı güçlü ve halkın gönlünde taht kurmuş markaları sadece Şok’ta bulacak. Üstelik bu ürünleri uygun koşullarla satın alma imkanına kavuşacaklar.

Taze ürün gruplarına odaklanacağız. Meyve – sebzede önceliğimiz kalite ve rekabetçi fiyatlar olacak. Beyaz ve kırmızı ette iddialı bir reyon oluşturduk. Zengin şarküteri çeşitleriyle de tercih noktası olacağız. En önemlisi raflara koyduğumuz ürünlerimizi tarlaya ve üretim yerine kadar takip edeceğiz. Tüm ürünler Şok kalite çemberinden geçerek raflara geliyor. Ürünler 4 bin farklı parametreye göre kontrol ediliyor. Sürekli iyileşme için her ay bize gelen 2 bin müşterimizin yorumunu alıyor ve değerlendiriyoruz. Şok’ta düzgün raflar, pırıl pırıl tezgahlar, mükemmel ışıklandırılmış mekanlar göreceksiniz. Çünkü tüketici de değişti. Artık gelişigüzel düzenlenmiş mağazalar istemiyor. Günlük alışveriş istiyor, markalı ürün istiyor, zaman tasarrufu istiyor, fiyat hassasiyeti olan ürün gruplarında özel ürünler istiyor. Dönemsel aksiyon ve promosyon olanakları, kolay alışveriş sağlayan mağaza atmosferi istiyor. Yeni dönemde tüketicilerimizin markalı ürün ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktık ve Türkiye’de olmayan bir konsept oluşturduk.
Şok ürünler kataloğun`da haftanın göze çarpan ürünleri arasında cam saatler çocuklar için birbirinden güzel oyuncak çeşitleri piknikçilere özel termos çeşitleri ve misafirlerinize özel çay ve kahve takımları oluyor.Saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok ürüne gelin birlikte göz atalım.
Her Çarşamba günleri yaptığı indirimlerle müşterilerinin dikkatini çeken Şok marketlerde bu haftaki aktüel kataloğunda yok yok yine. Bir çok ürüne fabrikadan direk halka sunan marketin yeni ürün listesini birlikte inceleyelim.
Raflarda yerini alan bazı ürünleri sizler için araştırdık ürün sadece fiyatlarıyla değil kalitesiylede kendini gösterdiği görülüyor. Bir çok kaliteli ürünü bünyesinde barındıran Şok mağazaları mağazacılık anlayışı yönündede müşterilerini oldukça kendine çekmeyi başarıyor. Şok mağazalarından aldığınız herhangi bir ürünün arızalı çıkması halinde ürünü anında birebir değiştirebiliyorsunuz.

ŞOK Market, Aktüel Ürün İndirim Kampanyaları İçin Tıkla


her hafta en tanınmış markaları en kaliteli ve en sеvilen ürünleri süper indirim fırsatları ile müşterilere sunuyor. ''Hepsi İyi Marka, Fabrikadan Halka'' sloganıyla yola çıkan ŞOK Marketler zinciri, her çarşamba günü müşterilere hizmet vermeye devam ediyor. Şok market Aktüel Aktüel fırsat Ürünler Kataloğu ve İndirim BroşürüŞOK Market, müşterilere her aradığı ürünü bulup sahip olma imkanı sağlıyor. ŞOK marketler zincirinde yine birbirinden güzel ürünler bizleri bekliyor. 
Şok Kuruluş Öyküsü ; 

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş., 1995 yılında Migros tarafından kurulmuş olup 2011 yılının yaz aylarında Yıldız Holding'e satılan indirim marketi formatında bir mağazadır. Şok'ta,ürünlerin çoğu ucuza satıp, ŞOK'un birçok ürünü Türkiye'deki birçok firma tarafından ŞOK'a özel olarak üretilmektedir. Türkiye'de en az 100'ün üzerinde mağazası bulunan ŞOK, format bakımından Alman Aldi ve Lidl, İspanyol Dia ve Türk A101'e benzemektedir.

Şok Müdürü Yepyeni Mağazalar ile Karşınızda Olmaya Devam Edeceğiz.
ANADOLU'da büyümeye hız verdiklerini ve 350 yeni Şok mağazası açmayı hedeflediklerini açıklayan Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür Tort,, "350 yeni Şok mağazası açmayı hedefliyoruz. ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ ;
Luxor Marka Smart Led Tv - 899,90 tl Sinbo Marka Yoğurt Makine - 29,95 Tl Namet Dana Kıyma 500g - 13,95 Tl Tursil Matik Çam. Deterjanı - 16,90 Tl 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz