Sabit Haberleri Tümü

İşte Benim Stilim Nil Karataş Kimdir? Nereli - Marmara Ereğlisi

Keman çalmak hayatımın bir parçası, kemandan hiç vazgeçmedim diyen Karataş, "O Ses Türkiye yarışmasına katıldım ve bir şarkı hayatımı değiştirdi. İnşallah burada da kalacağım ve bir 3. klibi de burada patlatacağım" diyor. Nil Karataş Kimdir?

 İşte  Benim Stilim yarışmasının ünlülerinden Nil Karataş  kimdir? Başarılarıyla  adından söz ettiren ünlüler  kıyafet  konusunda  ne  kadar  iyiler? ki elenecek  kim kazanacak?

1984 İzmir 'de dünyaya  geldi.10 yaşında Çukurova  Üniversitesi Konservatuar keman ve piyano  bölümünü  bitirdi. Daha önce  vokalistlik  yapan yarışmacı " Yemekteyiz " yarışmasına  ve" O  Ses Türkiye " yarışmasına da  katıldı.Öykü Serter 'in sunuculuğunu  yaptığı yarışmada Aslızen, BernaÖztürk,Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, ,Gizem Özdilli,Sevil Uyar,Esra Balamir, Tuğçe Özbudak,Yeşim Erçetin,Yasemin Öztürk,Simge Tertemiz, Hatice , Neslihan Önder yarışacak.

 

Nil Karataş'ın O Sеs Türkiye yarışmasında seslеndirdiği Sezen Aksu'ya Yalnızlık Senfоnisi isimli şarkının internet üzerinde en çok izlenen vidеo olması üzerine аlbüm çıkarmaya karаr vеrir. Jüri üyelerinden Hülya Avşar'ı seçеn Nil Karataş, yarışmаnın ilеrleyen bölümlerindе elenmiştir. Keman çalmayı çok seven Nil Karataş daha sonra kendi albümünü çıkararak müzik piyasasında isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Mühür isimli albümü ile hayranları karşısına çıkan Nil; iyi bir çıkış yakalamayı başardı.

 

Yorumlar
  • kamer

    orsbu srn kandini ne zannediyorsunda herkese havliyorsun çok sinir bozucu kadınsın mal yaratık

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz