Sabit Haberleri Tümü

Muhteşem Yüzyıl Kösem Oyuncuları Kim İsimleri Rolleri - Marmara Ereğlisi

Kösem Sultan dizisinde başrollerde Beren Saat, Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Hülya Avşar, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Kolçak Köstendil, esra dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz oynayacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem Oyuncu kadrosu

 

Kösem Sultan Dizisi oyuncuları kimlerdir?

Kösem Sultan dizisinde ünlü oyuncu kadrosu her geçen gün artıyor. Peki Kösem Sultan dizisi oyuncuları kimlerden oluşuyor?

Kösem Sultan dizisinde hangi ünlü isimler yer alıyor? KÖsem Sultan kim olacak? Kösem Sultan dizisi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

TIMS imzalı Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi oyuncuları kimler gerçek adları rolleri bir ünlü oyuncu daha dahil oldu. Kösem Sultan'a katılan son isim Bade İşçil oldu. Bade İşcil bölüm başı 10 bin liraya anlaştı

Eşi Malkoç Sualp yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Bade İşcil dizinin kadrosuna katılan son isim oldu.Uzun süredir yapımcıyla görüşen Bade İşcil bölüm başı 10 bin liraya anlaşmış. Oyuncunun eşiyle sorunlarının nedeni de setlere dönme isteğiymiş.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan fakat eşiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Bade İşcil’in Kösem Sultan’daki rolüyle ilgili henüz bir bilgi yok.. Uzun süredir ekranlarda görülmeyen Beren Saat ve yakışıklılığıyla genç kızların hayranı olan Çağatay Ulusoy’dan başka bir sürpriz olmaz diye düşünülüyordu ki Bade İşcil sürprizi geldi. Eşiyle sorunları olan ve boşanamama sebebini “Kalacak yerim yok.” şeklinde açıklayan Bade İşcil, Kösem Sultan’dan bölüm başına 10 bin lira alacak. Bade İşcil’in eşiyle sorununun temeli de güzel oyuncunun setlere dönme isteğiymiş.

Yeniçeri ağası Horozoğlu

Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Mete Horozoğlu, Yeniçeri Ağası olarak izleyici karşısına çıkacak

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisi için Hadımköy’de Yeniçeri Ocağı kuruldu. 26 bin 500 metrekarelik alana kurulan devasa platoda, Yeniçeri Ocağı, kervansaraylar, Topkapı Sarayı, kahveler, liman ve sokaklar bulunuyor. Yeniçeriler’in büyük zaferler ve isyanlarla dolu görkemli hikayesi 200 kişilik ekibin çalışmasıyla yapılan platoda çekilecek.

İzleyenlerin, Yeniçeri Ağası rolünde Mete Horozoğlu’nu, sonradan Sultan Ahmed’in en yakın arkadaşı Alex’in (İskender) gözünden göreceği Yeniçeri Ocağı, bu asi kahramanların geçmiş ve gelecekleriyle olan savaşına mekan olacak. Zorlu bir eğitimden geçirilen Yeniçeriler, dünyayı titreten bir ordunun temelini gözler önüne serecek.

 

KÖSEM SULTAN’DA KİMLER OYNUYOR?

. Diziyle ilgili son iddia ise Çağatay Ulusoy’un da rol alacağı oldu. Henüz Çağatay Ulusoy iddiası kesinlik kazanmadı ancak önümüzdeki haftalarda dizinin tam kadrosu netleşecek.

KÖSEM SULTAN KİMDİR?

1590 yılında doğan Haseki Kösem Sultan, Bosna beylerbeyi tarafından İstanbul’a kızlarağası olarak gönderilmiş, henüz 15 yaşındayken Sultan Birinci Ahmed’e haseki olmuş, zekasıyla padişahı etkisi altına almayı başarmış, bütün saraya hükmetmeyi erken yaşlarda başarmıştır. Osmanlı tarihinin en güçlü kadın sultanlarından bir olarak anılan Kösem Sultan’ın hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına, opera eserlerine konu olmuştur.

Oğulları IV. Murad ve İbrahim ile torunu IV. Mehmed döneminde uzun yıllar devlet yönetiminde etkili Kösem Sultan’ın saltanatı, IV. Murad’ın idareyi tam olarak ele almasına kadar sürmüştür ancak 4. Murat’ın genç yaşta ölümü üzerine Kösem sultan yeniden etkin hale gelmiştir. Osmanlı’nın en güçlü kadınları arasında anılan Kösem Sultan, torunu 4. Mehmed döneminde gelini, padişahın annesi Turhan Sultan tarafından boğdurularak öldürülmüştür. Bir dönemi etkileyen Kösem Sultan, Harem’de katledilen ilk sultandır.

Fatih Akın ile beraber çalıştığı projeler ile bilinen Türk kökenli Alman oyuncu. Tiyatro kökenli bir oyuncu olan Kurtuluş, 1998 yılında Fatih Akın’ın yönettiği Kısa ve Acısız adlı sinema filmi ile öne kavuştu. 20’den fazla filmde rol alan Kurtuluş, 2007 yılında, Osman Sınav’ın yönettiği Pars adlı sinema filmi sayesinde Türk izleyicilerle de buluştu.

Mehmet Kurtuluş, 27 Nisan 1972 tarihinde, Uşak, Türkiye’de dünyaya geldi. Ailesi, Mehmet daha henüz 1.5 yaşındayken Almanya’ya çalışmak için göçünce, çocukluğunu kardeşi ile beraber Salzgitter, Lower Saxony, Almanya’da geçirdi.

1989 yılında, henüz lisede okurken ilk tiyatro çalışmalarına başlayan Kurtuluş, 1991 yılında liseden mezun olmasının ardından tiyatro ile olan bağını kopartmadı ve 1993 yılında, Braunschweig Devlet Tiyatrosu’na geçerek profesyonal bir oyuncu oldu.

1994 ve 1995 yıllarında, Hamburg’da Komödie am Winterhuder Fährhaus adlı komedi oyununda rol aldığı sırada ünlü oyuncu Eleyn Hamann tarafından keşfedildi ve bu sayede T.V. dünyasının kapıları kendisine açıldı.

1998 yılında, Hamburger Kammerspiele adlı özel tiyatroda, Türk kökenli Alman yönetmen Fatih Akın ile tanışması, Kurtuluş’un sinema sektörüne yönelmesine yardımcı oldu. 1998 yılında, Akın’ın yönettiği Kısa ve Acısız adlı filmde rol alan Kurtuluş, 2000 yılında Im Juli ve 2004 yılında Gegen die Wand adlı filmlerle tekrar Akın’la çalışma fırsatını buldu.

Mehmet Kurtuluş, 2007 yılında, Osman Sınav’ın yönettiği Pars; Kiraz Operasyonu adlı film sayesinde Türk izleyicilerle buluşma fırsatını elde etti. Pars Narko Terör adlı T.V. dizisinin devamı olan film, gişede 2 milyon dolar hasılat elde etti.

Mehmet Kurtuluş, 2007 yılında Alman oyuncu Désirée Nosbusch ile evlendi.

2015 yılında "Büyük Oyun" adlı sinema filminde terörist Hazar karakterini canlandırırken Samuel Jackson ile birlikte oynadı.

derviş mustafa kimdir

Ödülleri

1998 Bronzener Leopard - Locarno Uluslararası Film Festivali Kısa ve Acısız filmi, En İyi Oyuncu.

1998 Adolf-Grimme-Preis Kurz und schmerzlos filmi En İyi Oyuncu.

Rol Aldığı Sinema Filmleri 2015 - Büyük Oyun (Hazar) (Sinema Filmi)
2015 - Tereddüt (Sinema Filmi)
2015 - Schneeflöckchen (Feuer) (Sinema Filmi)
2015 - Fünf Freunde 4 (Jahre) (Sinema Filmi)
2014 - Honig im Kopf (Dr. Holst) (Sinema Filmi)
2014 - 8 Saniye (Sami) (Sinema Filmi)
2009 - Vasha (Artur) (Sinema Filmi)
2009 - Transfer (Laurin) (Sinema Filmi)
2007 - Pars: Kiraz Operasyonu (Atilla) (Sinema Filmi)
2004 - Kasırga İnsanları (Selçuk)(TV Dizisi)
2003 - Duvara Karşı (İstanbul'daki Barmen ) (Sinema Filmi)
2002 - Naked (Dylan) (Sinema Filmi)
2002 - Abdülhamit Düşerken (Bnb. Şefik Bey) (Sinema Filmi)
2001 - Tünel (Vic) (Sinema Filmi)
2000 - Temmuz'da (İsa) (Sinema Filmi)
1998 - Kısa ve Acısız (Gabriel) (Sinema Filmi)
1996 - Getürkt (Kısa Film)
1993 - Ejderin Dönüşü (Kısa Film)

 

 

Yorumlar
  • parker

    Eğer bu yüzden şimdi şansı yakala boş bir şey var ya da herhangi bir amaçla işinizi veya desteklemek için acil bir kredi gerekiyor mu çünkü bugün bize birleşik devletlerde işçi olmak istiyorsun hiçbir işi varsa işe ihtiyacım yapmak ? Biz sertifikalı ve meşru ve uluslararası lisanslı kredi borç veren Biz% 3 uygun bir faiz oranı Firmalarının, şirketler ve bireyler için krediler sunuyoruz, bir kısa ya da uzun vadeli kredi olabilir ya da kötü kredi var olsa bile, biz işlemek zorundadır senin kredi en kısa sürede başvurunuzu alır almaz. Biz bağımsız bir finans kurumu vardır. Müşterilerimizin binlerce kredilerin çeşitli sağlanmasında yılda mükemmel bir üne kadar inşa etmişlerdir. Ya bir bütün vatandaşlar ve sivil vatandaşlar için, herhangi bir biz kolay kişisel krediler sunuyoruz vatandaşlar ve sivil vatandaşlara miktarı, ticari / işletme kredisi, araba kredisi, leasing / ekipman finansmanı, borç konsolidasyonu kredi, ev kredisi ve garantili kredi hizmetleri sunun iyi ya da kötü kredi geçmiş

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz