MHRS Online Randevu Alma Yada Alo 182 İstediğin Doktora Muayene Ol - Koyulhisar

HASTANE RANDEVUSU NASIL ALINIR?

 

MHRS randevu için aşağıdaki linke tıklayın! Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

 

HASTANE RANDEVU TELEFONU NE?

 

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır.Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

 HASTANE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ 
Hastane İçi Randevu Alımı;

 

Hastanelerde görevlendirilen personel yardımı ile kontrol ve konsültasyon randevuları yanında muayene randevusu da alınabilir.

 

MHRS'ye nasıl kayıt olunur?

 

TC kimlik numaranızı girmek zorunlu Ardından da aşağıdaki alanları dolduracaksınız. Bu işlemi yaptığınızda üyeliğin gerçekleşmiş olacak. Sonra ana sayfaya dönüp MHRS randevu al butonuna tıklayıp TC numaranızı ve parolanızı girerik randevunuzu alabilirsiniz.
182 Online Servis

Sağlık Bakanlığının hayata geçirdiği en önemli projelerden olan online randevu sistemi pek çok rahatlığı peşindne getiriyor,doktor seçmede muayenede kendine uygun saati ayarlamada istenilen hastaneden kalabalığa girmeden randevu almak bir tık öteye taşındı,internet üzerinden arama motorlarına MHRS yazdıktan sonra sağlık bakanlığının online erişim merkezi açılıyor daha sonra ilk defa sisteme giriyor isek üye kaydını olmak için yeni üye butonuna tıklamamız gerekir açılan sayfada bize ait bilgiler girildikten sonra bizi kendi adımıza kayıt olan sayfaya yönlendirecek açılan sayfada hastanenin bulunduğu il lçe ve hangi hastane seçeneklerini seçtikten sonra poliklinik seçme işlemi yapılır devamında doktor ve uygun muayane saati ayarlandıktan sonra randevu kaydet butonuna basılır sistem mail adresimize kayıt işlemi ile ilgili bilgileri gönderir randevu tarihi öncesinde de bize muayene tarihi ile ilgili bilgilendirme yapar aynı zamanda randevu alınan doktorun işi çıktı ise sizi telefon ile arayarak başka bir doktora muayenenizin aktarılması konusunda bilgi ve onay verilir,ayrıca telefon üzerinden de 182 tuşlandıktan sonra sistem görevlileri size uygun randevu için yardımcı olacaktır,telefon ile alnınan randevu ücrete tabidir .
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

iPhone 7 Özellikleri Çerçevesiz Konsepti Nasıl...
iPhone'ların bu yıl beklenen sürümü iPhone 7'nin çerçevesiz ve sıradışı bir görüntüye bürünmüş...

Haberi Oku