Friv Oyun Oynanıyor! Friv Oyun Nasıl Oynanıyor - Kral Oyun! Son Sürüm - Suruç

Tüm hafta boyunca bir çok oyun sever bilgisayar'ın başında friv oyun oynayarak zaman geçirmekte. En çok oyun oynanan sitelerden birisi haline gelen Friv tüm dünya'da oynanıyor. Günde binlerce oyun sever arama motorlarında friv kelimesini arattırmakta. Friv oyun ile beraber en fazla kral oyun oynanmakta. Friv ve Kral oyun çok oynanmasının sebebi ise istenilen bir çok oyunun bulunması. Friv ve Kral oyun kullanıcılarına sunduğu hiç bir oyundan ücret almamakta. Oyun severler Friv oyunda en fazla spor oyunları ve yarış oyunları oynarken Kral oyunda en çok bilgi yarışmmaları ve güncel oyunlar tercih ediliyor. Sizde Friv oyun ya da Kral oyun oynamak isterseniz aşağıda yer alan bağlantı linklerine tıklayarak oynayabilirsiniz.

FRİV OYUN OYNAMAK ÇOK KOLAY

Bir çok kişi internet üzerinden kolaylıkla oyun oynamak istediği zaman akıllarına gelen ilk oyun sitelerden birisi Friv oyun. Oyun severlerin Friv oyunu tercih etme sebebi ise bir çok türden oyun bulundurması. Bir çok türden oyun olmasına rağmen tüm oyunlar kaliteli ve kesintisiz oynanıyor. Daha önce Friv oyun sitesine hiç giriş yapmadıysanız, site de en fazla oynanan oyunlar arasında araba yarışları ve kiyafet giydirme oyunları oynanmakta. Bu oyun kategorisinde 20'den fazla oyun bulunmakta. Sitede oynayacağınız hiç bir oyundan da ücret talep edilmesz. Ücretsiz istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Şu an ülkemiz de bulunan oyun sitelerinin en eskilerinden biri kral oyun. Oyun sitesinin tüm yaş grupları bilir. Friv oyun yeni yeni çok oynanıyor oysa ki Kral oyun senelerin oyun sitesi olarak bilinmekte. Oyun severler Kral Oyun'u çok tercih etme sebebi ise halen isminin bir kalitesi ve bir çok oyun türünden 100'lerce oyun bulundurması. Bu sitede ise en fazla tercih edilen oyunlar arasında futbol oyunları yer arıyor. Futbol oyunları arasında frikik kullanma, karşılıklı maç yapma, penaltı vuruşları, korner vuruşları, atılmış golleri atma gibi bir sürü çeşit bulunmakta. Siz de Ajans Haber aracılığı ile hem Friv hem de Kral oyun oynayabilirsiniz.

OYUN OYNAMAK ZARARLI MI

Otuzuncu yaş gününü çoktan kutlamış olan bilgisayar oyunları endüstrisi, yaşam tarzlarından yemek yeme alışkanlıklarına, müzikten sinemaya kadar etrafındaki hemen her şeyi etkileyerek gelişmeye devam ediyor. Peki ama oyunların zararlı yönleri de var mı? Ya da oyun oynamanın bizlere neler kazandırdığını biliyor muyuz? İnsanoğlu, varoluşundan bu yana kendisinden başka biri olmayı hayal edip durmuş. Hep olmazları yapmak istemiş, erişilmezlere kavuşmayı düşlemiş. Çağlar boyunca hep yapabildiklerinin değil yapamadıklarının özlemini duymuş. İşte, enternasyonal adıyla video oyunları veya Türkiye'deki yaygın kullanılışıyla bilgisayar oyunları, bizi tam da bu en derin ve eski boşluğumuzdan yakalıyor: Başka birisi olmak ve daha da ötesi kahraman olmak. Tabii ki bilgisayar oyunu konusu bu kadar kısa bir tanımlayla açıklanabilecek kadar basit değil. Oyunların bugün geldiği nokta ve insanlar üzerindeki etkileri üniversitelerde tez konusu olabiliyor; hatta oyunlar hakkında sosyoloji konsferanslar bile düzenleniyor. Aslında bu duruma şaşırmamak gerekli. Gittikçe daha gerçekçi hale gelen, oynayanı içine çeken, hatta kendisine bağımlı hale getirebilen oyunlar, bir de internetin gelişmesiyle birlikte toplu bir eyleme dönüşünce, konu çok daha önemli ve kritik bir hale geliyor.

FRİV OYUN OYNAMAK İÇİN TIKLA

KRAL OYUN OYNAMAK İÇİN TIKLA


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hhhhyuijkk 2 yıl önce

francesca

Yeni Kimlik Kartları Özellikleri Nüfus Cüzdanı...
Yeni "çipli kimlik kartları" para, kredi kartı ve GSM operatörlerinin telefon kartlarında bulunan güvenlik...

Haberi Oku