Gis Öğretmen Sınav Görevi Yerleri Sorgulama ÖSYM Sınav Yeri - Suruç

YGS sınav görev yerleri belli oldu. 13 Mart'ta yapılacak olan YGS (Yüksek Öğretime Geçiş) sınavında görev yapacak olan öğretmenlerin görev yerleri kısa bir süre önce belli oldu. Peki, YGS öğretmen sınav görev yeri nasıl öğrenilecek? ÖSYM tarafından 13 Mart 2016 pazar günü gerçekleştirilecek olan YGS sınavında görev yapacak olan öğretmenler görev yerlerini sınavda görev almak için başvurdukları GİS (Görevli İşlemleri Sistemi) üzerinden öğrenebilecekler. Sınavda görev alacak olan Öğretmenler 2016 yılında 13 Mart tarihinde gerçekleşecek olan günü gerçekleştirilecek olan sınav saat 10.00'da başlayacak. 2 saat 40 dakika sürecek. Sınavda görev alacak olan öğretmeler sınav yerine sınav saatinden 1 saat önce gidecekler. GİS YGS sınav görevlileri yeri öğrenme ve YGS sınav ücreti ile ilgili detaylı bilgiyi haberin ayrıntısından ve ajanshaber.com da.

YGS SINAV GÖREVLİLERİ VE YERLERİ BELLİ OLDU

Yüksek Öğretime Geçiş sınavı olarak bilinen YGS sınavı için geri sayım devam ederken, sınavda görev alacak olan Öğretmenlerin görev yapacakları yerler ve okullar belli oldu. ÖSYM tarafından kısa bir süre önce açıklanan sonuçlara göre, görev alacak olan öğretmenler sınav saatinden 1 saat önce görevli oldukları yerde hazır bulunacaklar.

YGS SINAV GÖREV YERLERİ NASIL ÖĞRENİLECEK

ÖSYM'nin 13 Mart 2016 Pazar günü yapacağı YGS, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı için görevlendirilen öğretmenler belli oldu. Geçtiğimiz günlerde sınav görevi için GİS üzerinden başvuruda bulunulmuştu. Öğretmenler sınav görevi için yapmış oldukları başvurularda görev almak istedikleri okulları tercih etmişlerdi. YGS sınav görevlerinin belli olmasından sonra, Öğretmenler görevli oldukları yerleri GİS giriş yaparak öğrenebilecekler. ÖSYM 27 Şubat 2016 itibariyle GİS üzerinden öğretmenlerin YGS için görevlendirildikleri okulları belirledi.

GİS YGS SINAV GÖREV YERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

YGS SINAV GÖREV ÜCRETİ NE KADAR

YGS sınavında görev alacak olan öğretmenlerin alcakları görev ücretleri şöyle ;
ÖSYM 2016 sınav görevli ücretleri Gözetmen: 96 Türk Lirası
Yedek Gözetmen: 78 Türk Lirası
Bina Sınav Sorumlusu: 161 Türk Lirası
Bina Sınav Sorumlu Yardımcısı : 129 Türk Lirası
Bina Denetim ve Cihaz Yöneticisi: 142 Türk Lirası

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yeni Kimlik Kartları Özellikleri Nüfus Cüzdanı...
Yeni "çipli kimlik kartları" para, kredi kartı ve GSM operatörlerinin telefon kartlarında bulunan güvenlik...

Haberi Oku