Supernatural Dizisi - Oyuncu Kadrosu, Oyuncuları - Konusu Nedir? - Suruç

Amerikan yapımı dizilerden olan Supernatural, tüm dünyada uzun yıllardır izleniyor. Fantastik olayları konu edinen Supernatural konusu çok merak ediliyor. On birinci sezonuna halen devam etmekte olan Supernatural dizisi, ülkemizde de birçok kişi tarafından seyrediliyor. Supernatural oyuncuları çok merak ediliyor. 11. sezonuna kadar dizide rol almış birçok karakter oldu. Supernatural oyuncu kadrosu birçok kez genişledi ve daraldı. Başrollerdeki karakterlerin hala aynı olduğu ve on bir senedir değişmediği Supernatural dizisi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin. Detaylar Ajanshaber.comda.

SUPERNATURAL DİZİSİ

Supernatural dizisi, ilk olarak Amerikan The WB kanalında yayınlanmış, daha sonra da The CW kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Aksiyon, korku, gerilim, dram, fantastik ve yer yer komedi türlerinin harmanlanmış olduğu Supernatural dizisinin konusu oldukça dikkat çekiyor.

Dizi Warner Bros Television Network tarafından 13 Eylül 2005'te Kanada, Vancouverda  çekilmeye başlanmıştır. Dizinin 2. sezonu 28 Eylül 2006'da, 3. sezonu ise 4 Ocak 2007'de yayınlanmaya başlanmıştır ancak bu sezonda meydana gelen bir grev, dizinin ilerleyişini olumsuz etkilemiştir. Grevden sonra 4.sezon 18 Eylül 2008'de başlamıştır. Başrol oyuncularından Jaded Padaleckin Supernatural'dan önceki en tanındık rolü Gilmore Girls dizisindeki Dean Forester rolüdür, dizinin 63 bölümünde rol almıştır. Jensen Ackles ise Smallville isimli ünlü dizide Jason Teague rolüyle 22 bölüm boyunca rol almıştır.

SUPERNATURAL KONUSU

Dizi Dean ve Sam Winchester kardeşlerin, babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip, Sam'in bıraktığı hayalet avcılığına geri dönmesiyle başlar. İki kardeş hayatlarını babaları ile beraber, annelerinin küçükken bir varlığın yakarak öldürmesi sonucu insanları bu gibi varlıklardan korumaya adamışlardır. Fakat avcılık ile uğraşmak istemeyen ve normal bir yaşam sürmek isteyen Sam, yıllar önce babası ile tartışarak evi terk etmiştir. Abisi ve babasından ayrı yaşamış olan Sam, üniversitede eğitim görmüş, Jessica isminde bir kız ile evlenme aşamasına gelmiştir. Üniversiteden mezun oldukları gece uzun zamandır görmediği abisi Dean, babasının birkaç haftadır kayıp olduğunu ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sam babasını bulmak için son bir kez abisinin yardımına gider. Babasını arayışları netice vermeyince Dean ona yeniden avcılığa dönmesi için teşvik eder fakat Sam kabul etmez. Aynı gece Sam eve dönünce, nişanlısı Jessica'nın annesi gibi tavana yapıştığını görür. Müdahale etmesine fırsat kalmadan Jessica'nın alevler içinde kalarak ölmesine tanık olur. Bunun üzerine Sam, hem insanları bu gibi yaratıklardan kurtarmak için hem de annesini ve nişanlısını öldüren yaratığı bulup yok etmek için yeniden avcılık yapmaya başlar.

Dizi, kardeşlerin insanların gerçekte var olmadığını zannettiği birçok tür yaratık, hayalet, şeytan gibi varlığın avcılığını yaptıkları ve bu maceralar sırasında yaşadıklarını anlatır. Dizide, Dean ve Sam arasındaki özel ilişki ön plandadır. Dean, içki ve kadın düşkünüdür. Fakat, oldukça cesur ve gururludur. Kardeşi Sam'e ona olan bağlılığı etkilenmemizi sağlar. Dean eğlenceli, klasik rock hayranı ve hiçbir şeyden korkmayan biri gibi görünse de onunda korktuğu ama saklamayı tercih ettiği şeyleri vardır ve Sam bu yüzden çok zorlanır. Sam ise merhametli, zeki birisidir. Dizi boyunca iki kardeşin başından geçen duygusal, dramatik, komik ve korku dolu maceralar vardır.

SUPERNATURAL OYUNCULARI

Supernatural dizisi oyuncu kadrosu başarılı isimlerden oluşuyor. Gençlik dizisi olarak tanımlana Supernatural dizisinde oyuncular oldukça dikkat çekiyor. Sam Wincherter rolünde Jared Padalecki dizinin ilk çıktuğı bölümden veri yer alıyor. Dizinin her bölümünde yer alan diğer isim ise Dean Winchester karakterini canlandıran Jensen Ackles. Dizinin 73 bölümünde rol almış olan Castel rolünde Misha Collins, 57 bölümde rol alan Bobby Singer rolünde Jim Beaver ve 44 bölümde karşımıza çıkan Crowley karakterini de Mark Sheppard canlandırıyor.


Kaynak: Ajans Haber

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yeni Kimlik Kartları Özellikleri Nüfus Cüzdanı...
Yeni "çipli kimlik kartları" para, kredi kartı ve GSM operatörlerinin telefon kartlarında bulunan güvenlik...

Haberi Oku