TTNET Kota Aşım Ücreti, Sorgulama ve Hız Testi Hakkında Tüm İşlemler Online - Viranşehir

İnternet ağı devlerinden biri olan TTNET, kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin yanı sıra tüm bilgilerine erişme imkanı da veriyor. TTNET kota aşım ücreti sağladığı hizmetlerin en önemlilerinden birisi oluyor. Vatandaşların bütçeleri göre seçtikleri internet paketlerini için detaylı olarak inceleyerek öğrenmesini sağlıyor. Kota söz konusu olduğunda aboneler oldukça temkinli davranıyor. TTNET kota sorgulama ile aboneler böylece internet paketi hakkında online hizmetlerden faydalanabiliyor ve ek ücret ödemek istemeyenler için bu hizmet bir yere gidilmeden yapılabildiği için zamandan tasarruf sağlıyor. TTNET hız testi Dilerseniz tek şifre alarak da Tivibu Türk Telekom, Tivibu Tivibu Go, Türk Telekom Online İşlem Merkezi, Türk Telekom Online İşlemler - İnternet, TTNET Müzik, Türk Telekom E-Fatura, Türk Telekom ADSL Kota Sorgulama, Türk Telekom Güvenlik, Türk Telekom Güvenlik, Türk Telekom Aile Koruma Şifresi, Türk Telekom WiFi gibi işlemlere ulaşılabiliyor.Limitsiz veya limitli bütün aboneler internet kullanımlarına buna göre devam edebiliyor. Merak edilen kota detayları mebpersonelleri.net'te.

TTNET KOTA AŞIM ÜCRETİ NE KADAR?

TTNET kota aşım ücreti en çok kullanıcıların dizi, film izleme ve müzik indirme gibi yüksek boyutlu işlemleri yapmasından kaynaklanıyor bunların önüne geçmek için ise piyasada çeşitli modemler bulunuyor. İş yerinde veya evde kullanmak için size uygun özelliklerde bir modem alarak bu hizmetlerden faydanabilirsiniz. Bu yüzden kimi zaman internet hızınızın düşmesi de bu işlemlerden kaynaklanıyor. TTNET kota aşım ücreti ne kadar sorusu da bu yüzden kaçınılmaz oluyor. Aşım işlemlerini sadece internet üzerinden değil müşteri hizmetlerini 444 0 375 numaralı telefonları arayarak ve mobil telefonunuzdan "INTERNET" ya da "KALAN" yazıp 5555e mesaj atarak öğrenebiliyor.

TTNET KOTA AŞIM ÜCRETİ İÇİN TIKLAYIN

TTNET KOTA SORGULAMA İÇİN TIKLAYINTTNET FATURA ÖDEME HİZMETİ İÇİN TIKLAYIN!

TTNET KOTA SORGULAMA İŞLEMİ TÜM ABONELER İÇİN

TTNET kota aşım ücreti seçilen pakete göre değişiyor. Aboneler seçtikleri internet paketlerine göre belirli bir kotaya sahiptir ve diledikleri zaman TTNET kota sorgulama yapabilir. Bir çok TTNET paketi bulunmaktadır bunlar; ultranet limitsiz plus, ultranet limitsiz 1, ultranet 6, akılı kota ultranet 16, akıllı kota 4gb, 1Mbps 2 GB, 1Mbps 1GB'dir. TTNET kota miktarı çeşitli video, şarkı ve oyun indirme işlemleri ile daha çok arttığı için kullanıcıların çoğu zaman korkulu rüyası haline gelmektedir. Çünkü film izlemek ve oyun indirmek gibi kotayı oldukça etkileyen veriler takip edilmediği takdirde kullanıcıları zor durumda bırakıyor. Bu kotalar dolduğu zaman ek ücret ödememek için ise Türk Telekom'un web sitesine girerek son durumlarını kontrol etmesi gerekmektedir. Kaç GB kaldı, bu zamana kadar kaç GB kullandınız, adil kullanım kotanız ne kadar gibi daha bir çok sorunun cevabını bulmak mümkün. Aşağıda yer alan kota sorgulama linkine tıkladıktan sonra sizden e-posta adresi ve şifre isteniyor. Giriş işlemlerini yaptıktan sonra bilgilerinize ulaşmanız mümkün. Eğer online işlem üyeliğiniz yoksa tek şifre özelliğini kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaparken dikkat etmeniz gereken nokta ise ADSL abonesi olurken verdiğiniz bilgileri girmenizdir. Üstelik buradan sadece kota bilgilerinizi öğrenmekle kalmıyorsunuz, servislere üye olabilir, faturanızı ödeyebilir, geçmiş faturalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Sadece kotalı internet kullanıcıları değil, sınırsız interneti olanlar da TTNET kota sorgulama yapabiliyor. Böylece ne kadar internet kullanımı yapıldığından adil kullanım kotasına kadar tüm bilgilerine ulaşabiliyor.

TTNET HIZ TESTİ İNTERNET KULLANIMI İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİ

Eğer sizde internetinizin hızını merak ediyor ya da web de gezerken yavaşlamalar yaşıyorsanız hız testi yapabilirsiniz. TTNET hız testi için ilk önce internetinizi kapatmanız gerekiyor ve daha sonra modeminizin ethernet girişinin bağlı olduğuna emin olmalısınız. Bilgisayarınızda hız testi sayfası (http://hiztesti.ttnet.com.tr/) dışında açık olan bir sayfa var ise kapatmalısınız.İnternetinizin başka bir bilgisayar tarafından kullanılmadığına emin olduktan sonra işleminizi yapabilirsiniz. Böylece TTNET hız testi ne kadar olmalıdır sorusunun cevabını da anında görüntüleyebilirsiniz. Evinizde birden fazla bilgisayar aynı zamanda interneti kullanıyor ise bağlantınızın hızı da bunların sayısına bağlı olarak değişecek veya düşecektir.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ALİ KILIÇ 1 yıl önce

tt net faturamı internette bulamıyorum,beni fatura dökümü ilgilendiriyor

Yeni Kimlik Kartları Özellikleri Nüfus Cüzdanı...
Yeni "çipli kimlik kartları" para, kredi kartı ve GSM operatörlerinin telefon kartlarında bulunan güvenlik...

Haberi Oku