Yeni Oyunlar Friv Sitesinde! Ajans Haber ile Kral Oyun ve Friv Oyun Oyna! - Suruç

Yeni güne Friv oyun yeni oyunlar ile başladı. Sürekli farklı farklı oyunlar etkileyip kullanıcılarını sevindiren Friv oyun sitesi bugün yine bir çok oyununu güncellendi ve yeni oyunlar ekledi. Friv oyun da kategori sistemi bulunmamasından dolayı tek ekranda istediğiniz oyunu seçip oynuyorsunuz. Kral oyun'da ise kategori sistemi bulunuyor. Oyun severler Kral oyun'da ki kategori sistemini Friv oyun'a da gelmesini istiyor. Friv oyun ise ilk kuruluşundan bu güne kadar hiç bir zaman kategori sistemini kullanmadı. Friv oyun sitesinde kategori sistemi bulunmamasına rağmen ülkemiz de en çok oyun oynanan sitelerin başında geliyor. Friv oyun ile birlikte ülke üzerinde en fazla oyun oynanan sitelerden birisi senelerdir en eski oyun sitelerinden birisi olan Kral oyun. Oyun severlerin en fazla oyun oynadıkları Friv ve Kral oyun sitelerinde oynanılan oyunlar indirilmemekte. Sadece siteye girip oyunları oynayabilirsiniz. Ajans Haber ile Kral oyun ve Friv oyun oyna.

FRİV İLE OYUN OYNA

Haber detayında yer alan bağlantı linklerine tıklayarak Friv oyunu hemen oynayabilirsiniz. Bağlantı linki ile bağlanılacak Friv oyunda oynanılan hiç bir oyuna ücret ödenmemekte. Ücret ödenmediği gibi istenilen oyunu istediğiniz kadar sınırsız oynayabilirsiniz. Sürekli bir güncelleme halinde olan Friv son yaptığı güncelleme kullanıcılar tarafından beğenildi. Beğenilen yeni güncelleme ile Friv kullanıcı sayısını arttıracak gibi duruyor. Site şu an da ülke üzerinde en fazla oyun oynanan site olarak görünüyor. Günde ülke üzerinde binlerce öğrenci okuldan hemen sonra ve okul öncesi oyun oynamakta. İnternet üzerinde oynanan oyunlar online oyunlara nazaran daha az bağımlıklık yapmakta.

KRAL OYUN OYNA

Şu an ülkemiz de bulunan oyun sitelerinin en eskilerinden biri kral oyun. Oyun sitesinin tüm yaş grupları bilir. Friv oyun yeni yeni çok oynanıyor oysa ki Kral oyun senelerin oyun sitesi olarak bilinmekte. Oyun severler Kral Oyun'u çok tercih etme sebebi ise halen isminin bir kalitesi ve bir çok oyun türünden 100'lerce oyun bulundurması. Bu sitede ise en fazla tercih edilen oyunlar arasında futbol oyunları yer arıyor. Futbol oyunları arasında frikik kullanma, karşılıklı maç yapma, penaltı vuruşları, korner vuruşları, atılmış golleri atma gibi bir sürü çeşit bulunmakta. Siz de Ajans Haber aracılığı ile hem Friv hem de Kral oyun oynayabilirsiniz.

FRİV OYUN OYNAMAK İÇİN TIKLA

KRAL OYUN OYNAMAK İÇİN TIKLA

OYUN OYNAMAK ZARARLI MI

Otuzuncu yaş gününü çoktan kutlamış olan bilgisayar oyunları endüstrisi, yaşam tarzlarından yemek yeme alışkanlıklarına, müzikten sinemaya kadar etrafındaki hemen her şeyi etkileyerek gelişmeye devam ediyor. Peki ama oyunların zararlı yönleri de var mı? Ya da oyun oynamanın bizlere neler kazandırdığını biliyor muyuz? İnsanoğlu, varoluşundan bu yana kendisinden başka biri olmayı hayal edip durmuş. Hep olmazları yapmak istemiş, erişilmezlere kavuşmayı düşlemiş. Çağlar boyunca hep yapabildiklerinin değil yapamadıklarının özlemini duymuş. İşte, enternasyonal adıyla video oyunları veya Türkiye'deki yaygın kullanılışıyla bilgisayar oyunları, bizi tam da bu en derin ve eski boşluğumuzdan yakalıyor: Başka birisi olmak ve daha da ötesi kahraman olmak. Tabii ki bilgisayar oyunu konusu bu kadar kısa bir tanımlayla açıklanabilecek kadar basit değil. Oyunların bugün geldiği nokta ve insanlar üzerindeki etkileri üniversitelerde tez konusu olabiliyor; hatta oyunlar hakkında sosyoloji konsferanslar bile düzenleniyor. Aslında bu duruma şaşırmamak gerekli. Gittikçe daha gerçekçi hale gelen, oynayanı içine çeken, hatta kendisine bağımlı hale getirebilen oyunlar, bir de internetin gelişmesiyle birlikte toplu bir eyleme dönüşünce, konu çok daha önemli ve kritik bir hale geliyor.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ECEM İREM 2 yıl önce

nasil beğenmezsiniz ya

Misafir Avatar
ECEM İREM 2 yıl önce

çok güzel

Misafir Avatar
fatma 2 yıl önce

ben çok sevdim

Misafir Avatar
birhat encu 2 yıl önce

Hayır

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
oyunlar 2 yıl önce

elif ecem arslan

Misafir Avatar
cemal gük 2 yıl önce

bence fena degil

Misafir Avatar
aylin 2 yıl önce

salaklar

Misafir Avatar
aleyna aydoğan 2 yıl önce

Fena değil

Misafir Avatar
arif yagmur 2 yıl önce @aleyna aydoğan

sana katılıyrum

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
ŞevvalToylan 2 yıl önce

Bence. çok güzel

Yeni Kimlik Kartları Özellikleri Nüfus Cüzdanı...
Yeni "çipli kimlik kartları" para, kredi kartı ve GSM operatörlerinin telefon kartlarında bulunan güvenlik...

Haberi Oku