Big Brother Demir Kimdir? Yaşı Boyu Kilosu İnstagram Hesabı var mı - Marmara Ereğlisi

 Big Brother Türkiye Demir kimdir?

 

Anne ve babasını kaybettikten sonra uzun yıllar Amerika’da yaşamış. İki kız kardeşinden daha fazla ayrı kalmak istemediği için Türkiye’ye geri dönüş yapmış. hayatında öylesine zorluklarla mücadele etmiş ki, bu hikâye bir arkadaşının üniversite tezine konu olmuş. Daha önce iki evlilik yapan Demir, aradığı mutluluğu bulamadığını söylüyor. Aşka ise kapılarını kapatmadığını her fırsatta dile getiriyor. En büyük tutkusu spor yapmak. Neredeyse her gününü spor yaparak geçiriyor. Hayatını şimdiye dek hep planlı yaşamış biri, plansız bir yaşam düşünemiyor. Adının karakterini yansıttığını düşünüyor. Kendinin de demir gibi kırılmaz olduğunun altını özellikle çiziyor. Demir Big Brother Türkiye’den 1milyon lirayı kazanıp kendi işini kurmak istiyor.

 Türkiye Arsel kimdir?,kaç yaşında ve nereli

Arsel 3 kardeşten en küçük olanı ve en değerlisi olduğunu belirtti.Babasının tekstil ve yatırım firması var.Ve kardeşleriyle burada çalışmaktadır. Tenis oynamaktan ve sörf yapmaktan çok hoşlanıyor. Arsel en çok arabalarına önem veriyor.Arsel ile ilgili daha detaylı bilgileri buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

 Türkiye Çağla kimdir?,kaç yaşında ve nereli

Big Brother Türkiye Demir kimdir?,kaç yaşında ve nereli

Erkek yarışmacılar arasında sevilecek bir isim olan hakkında bazı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.Anne ve babası vefat ettikten sonra uzun yıllar Amerika’da kalmış.2 kız kardeşinden daha fazla ayrı kalmak istemediği için ülkesine yani Türkiye’ye dönmeye karar vermiş. Demir hayatında öylesine zorluklarla mücadele etmek zorunda kalmış ki, bu hikâye bir arkadaşının üniversite tezine dahi konu olmuştur.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Djrkdcf 2 yıl önce

Big brother turkiye perşembe günleri varmi

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku