Gittigidiyor İndirimleri Kampanyalı Ürünler Listesi Hemen Alışveriş Yap - Güçlükonak

E-ticaret sektöründeki en kapsamlı akıllı saat uygulamalarından biri olan uygulama ile kullanıcılar bilgisayarları ve akıllı telefonlarından sonra artık saatleriyle alışveriş tutkusunu gittiği her yere taşıyor. Kullanım kolaylığı ile de öne çıkan uygulamada kullanıcılar arama sekmesini kullanarak listelenen ürünleri tek bir tık ile inceleyerek fotoğraflarına ve ürün açıklamalarına kolayca erişebiliyor.

güncel mobil rakamlarına göre uygulamalarının indirilme sayısı 2.7 milyon, toplam trafiğinin ise yüzde 50'si mobilden geliyor. Akıllı telefon uygulaması ile hedeflenen mobil kullanımını daha farklı kanallara yayarak arttırmak, teknolojinin dinamiklerine ayak uydurarak ve tüketicilerin beklentilerine uygun, kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmak.

GİTTİ GİDİYOR ALIŞVERİŞ SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ


Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırmasına göre ülke geneli e-ticaret kategorisinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi ve dünyanın önde gelen pazaryeri ebay'in Türkiye’deki iştiraki olan GittiGidiyor, iOS ve Android işletim sistemleri ile çalışan akıllı saatler için geliştirdiği I-Watch” uygulamasını yayınladı.

 
 E-ticaret sektöründeki en kapsamlı akıllı saat uygulamalarından biri olan uygulama ile kullanıcılar bilgisayarları ve akıllı telefonlarından sonra artık saatleriyle alışveriş tutkusunu gittiği her yere taşıyor.Kullanım kolaylığı ile de öne çıkan uygulamada kullanıcılar arama sekmesini kullanarak listelenen ürünleri tek bir tık ile inceleyerek fotoğraflarına ve ürün açıklamalarına kolayca erişebiliyor.

GittiGidiyor’un güncel mobil rakamlarına göre uygulamalarının indirilme sayısı 2.7 milyon, toplam trafiğinin ise yüzde 50’si mobilden geliyor . Akıllı telefon uygulaması ile hedeflenen mobil kullanımını daha farklı kanallara yayarak arttırmak, teknolojinin dinamiklerine ayak uydurarak ve tüketicilerin beklentilerine uygun, kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmak.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
EDA 2 yıl önce

Edsgjm hjblmkllulliuygqtrythhgqhjgqqjgh1jhhhh1hgn1b1
Fnjjhllhjjthjcggfqqwreb
Fbbm
NbbnhjmjhhhjGjjcbgâkhhakajjjjmaakhhbngjuujujuhh

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku