Güllerin Savaşı Gülfem Gerçek Adı Canan Ergüder Kimdir Nereli Kaç Yaşında - Tekirdağ İli ve İlçeleri

 Yazın başlayan ve oldukça ilgi görerek izleyici kitlesini arttıran Güllerin Savaşı dizisi, son zamanların en çok izlenen dizileri arasındadır. Güllerin Savaşı dizi konusu genel olarak. Babasının bahçıvanlık yaptığı köşkte büyüyen dünyalar güzeli Gülru karakteri, küçüklüğünden beri kendisine örnek aldığı ve büyüyünce köşkün hanımı olan Gülfemkimdir gibi olmak isteyen Gülru'nun yaşantısını anlatmaktadır.

 
Kanal D'nin sevilen dizisi Güllerin Savaşı oldukça ilgi görmüş ve sevilerek izlenmeye devam etmektedir. Cumartesi akşamlarının bir numaralı dizisi olan Güllerin Savaşı dizisi yeni bölümleri ile ekranlarda olmaktadır. 

Güllerin Savaşı dizi oyuncuları arasında Damla Sönmez, Canan Ergüder, Barış Kılıç, Yiğit Kirazcı, Sercan Badur, Zeynep Köse, Uğur Kurul, Meltem Pamirtan, Feyza Civelek, Aslı İçözü, Berk Yaygın, Ceren Koç gibi başlarılı bir çok oyuncunun yer alması izleyicinin beğenisini kazanmıştır. 

Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem karakterini canlandıran  dizi oyuncuları arasında en çok aranan ve sevilen isimlerin başında gelmektedir. Güzelliği ve oyunculuk performansı ile herkesi kendine hayran bırakan  yani gülfem karakteri hakkında güllerin savaşı gülfem kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne, Canan Ergüder kimdir, kaç yaşında boyu kilosu kaç gibi sorulan sorulan cevapları yazımızın devamındadır.
Gülllerin Savaşı Gülfem Karakterini Canlandıran Kim?

Canan Ergüder Kimdir

, 15 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Faika adında bir ablası vardır. babası siyasi bilimler profesörü ve Boğaziçi Üniversitesi eski rektörlerinden Üstün Ergüder’dir. Çocukluğunda 4 yaşından itibaren 10 sene Bale eğitimi aldı. İlk okula Şişli Terakki’de başladı. Sonra babası Syracuse Üniversitesi’ne öğretmen olarak gidince 1 sene de orada okudu. İlkokuldan sonra Işık Lisesi’ne başlar hazırlık sınıfından sonra geçtiği Üsküdar Amerikan Lisesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı bölümünü kazandı. Bir sene burada okudu ama okulu bırakıp ABD’ye gitti. 

 Bir yandan garsonluk yaptı. Ayrıca LAMDA'da (London Academy of Music and Dramatic Arts) Shakespeare Atolyesine katıldı. Devam ettiği Elia Kazan, Cheryl Crawford ve Robert Lewis'in kurmuş olduğu Actors Studio'nun hayat boyu üyeliğini 2003 yılında kazandı. 

2005 yılında ABD’de okul arkadaşı Chris Burke ile evlendi ve çalışma iznini aldıktan sonra uzun sene para kazanmadığı tiyatro oyunları ve filmlerde oynadı. Bir yandan da garsonluğa devam etti. New York’da yaşadığı yıllarda Amerikalı oyuncu Sarah Jessica Parker’a benzetirlermiş. 2007 yılında International Hoboken Film Festival'inde “Shooting Johnson Roebling” adlı uzun metraj filmde canlandırdığı Nancy rolü için En Iyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. 

2006 yılında o New York’da iken Ablası İstanbul’da resimlerini yönetmen Ömer Faruk Sorak’a vermiş böylece daha sonra “Bıçak Sırtı” adlı diziye çağırılmış. 2007 yılında Türkiye’ye döndü ve “Bıçak Sırtı” adlı dizide Nejat İşler, Melisa Sözen, Fikret Kuşkan ile beraber rol aldı. Bir müddet sonra da Amerikalı eşinden boşanmış. 2007 yılında başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel'in oynadığı “Binbir Gece” adlı dizide Eda Akinay karakterini canlandırdı. 2009 yılında Afife Jale Tiyatro ödüllerinde “Bayrak” adlı oyunda canlandırdığı Kadın rolüyle Yılın En Başarılı Yardımcı Kadın Oyuncusu seçildi. 2010 yılında “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Savcı Esra’yı canlandırdı. Başarılı oyuncu şimdi ise Güllerin Savaşı adlı dizide Gülfem karakterini canlandırmaktadır. Canan Ergüder, 2008 yılından beri 4 yıl oyuncu Tardu Flordun ile birlikte oldu. 2013 Haziranında ayrıldılar.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku