Kemal Doğulu evleniyor mu? Nişanlandı mı Peki Kiminle - Çorlu
. Biri kız 5 kardeşin en büyüğüdür. Oyuncu Kadir Doğulu kardeşidir. Annesi ev hanımı, babası işçi emeklisidir. Babalarının çalışmak için ABD’ye gitmesiyle de erken yaşta sorumluluk altına girip çocuk yaşlarda iş hayatına atıldılar. Kemal Doğulu yaz aylarında bisikletçide, bakkalda çalıştı.

 

 Kemal Doğulu’nun asıl hayali iyi bir kadın kuaförü olmaktı. Bu yüzden küçük yaşta annesinden gizli evde kız kardeşinin saçlarını keserek işe başladı. 12 yaşına geldiğinde artık Mersin’de kuaför olan kuzeninin yanında çıraklık yapmaya başladı.
Hayatı istediği gibi sürerken amcasının zoruyla İmam Hatip’e kaydoldu. Arapça ve Kur’an derslerinde başarılı olamadı. Ailesinden gizli Anadolu Lisesi sınavlarına girdi ve bilgisayar bölümünü kazanarak İmam Hatip’ten ayrıldı.

 

Lise bittikten sonra kazandığı Urfa, Harran Üniversitesi’nde Pazarlama Bölümü’nü okumaya başladı. 2 sene sonra okul bitmeden dönmek zorunda kaldı. Amerika'daki babasının yanına gitmek için vize almak maksadıyla İstanbul'a gitti. Vize sırasını beklerken de İstanbul’da Kuaför dükkanı olan kuzeni Zeki Doğulu’nun salonunda çalışmaya başladı. İşe çıraklıktan başlayıp ilerletti.

 

Orada moda dergilerine saç tasarımları yapmaya başladı. Makyaj da yapmaya başladı. Paris’te bir kozmetik firmasından bir sürü iyi makyaj malzemesi aldı ve bu işe girişti. Zamanla insanlar yaptığı makyajları beğendi. Ve sıra fotoğraf çekmeye geldi. İlk çektiği fotoğraflar Elle dergisine moda sayfalarında yayınlandı. Bu işlerde kendini geliştirdi. Bütün bunların ardından hepsinin tamamlayıcısı olan imaj danışmanlığı geldi.

 

Uzun süre sanatçıların imaj makerlığını, makyözlüğünü, kuaförlüğünü, fotoğrafçılığını ve modelistliğini yaptı. Hande Yener, Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi isimlerin imajlarını baştan aşağıya tasarladı. Fotoğraflarını çekti. Klip yönetti.

 

2004 yılında New York Fashion Week’te Bahar Korçan ve Michael Kors defileleri için saç-makyaj yaptı.

 

2006 yılında Hande Yener ile tanıştı ve Hande Maxi adlı singlelın fotoğrafçılığını ve imaj markerlığını yaptıktan sonra bundan sonraki albümlerinde sanat yönetmenliğini, fotoğrafçılığını ve kliplerinin de yönetmenliğini üstlendi. Bir gün Hande Yener'in konserine kendi vokalisti gelmeyince onun yerine vokalist oldu. Böylece de şarkıcılığa başlamış oldu.

 

2008 Yılının Ocak Ayında “1 Yerde” adını verdiği verdiği elektronic soundlu maxi single çıkardı.

 

2014 Temmuz ayında İstanbul, Nişantaşı’n’da bir kuaför salonu açtı.

 

Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter’in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı.

 

7 Aralık 2014 tarihinde "Bu Tarz Benim" adlı yarışmaya Metin Arolat konuk jüri üyesi olarak katılırken Emine Ün de şarkıları ile geceye renk katacak.

 

2015 yılı ocak ayında Tv8 kanalında başlayan ve Öykü Serter’in sunuculuğunu yaptığı 2.sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında Uğurkan Erez, İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı.

 

Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı Tv8’de, Temmuz 2015 tarihinde başlayacak olan “Durma Dans Et” adlı dans yarışmasında Tuğba Karaca sunuculuk yapacak. Programın jüri üyeleri ise Kemal Doğulu, Edis Görgülü, Cemre Kemer ve Neslihan Önder olacak.

 

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan ve 25 Aralık 2015 tarihinde bitecek olan İşte Benim Stilim All Star yarışmasının finalinin ardından Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu jüri görevinden ayrılacaktır.

 

Albümleri :
2008 - 1 Yerde
2009 - Kemal Doğulu 2
2010 - Ters Köşe
2011 - 4.Kemal

2012 - Aşk Kabul Ederse

BU KADIN ANNEN YAŞINDA”
Kemal Doğulu ve Öykü Serter’in bu yakınlaşmasını görenler, “program hayırlı bir şeylere vesile olmuş. Tebrikler.” derken bazı takipçileri ise “Bu kadın annen yaşında benden söylemesi” yorumunda bulundu.
ÖYKÜ SERTER KİMDİR?
25 Şubat 1975 Ankara doğumlu olan Öykü Serter liseyi Ankara Ted kolejinde okuduktan sonra Haccettepe Üniversitesi’nde Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünü bitirmiştir. Öykü Serter ayrıca Latin Dili ve Edebiyatı bölümünde de okumuştur. Daha sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Radio-TV yüksek lisansını tamamladı.
Öykü Serter, CHP İstanbul milletvekili Nur Serter’in kızıdır. Babası ise mali muşavirdir. Öykü Serter yüzme dalında toplam 800 madalya kazanmıştır bu madalyalardan 250 tanesi altındır.
Öykü Serter ilk olarak ismini Capital Radio’da DJ’lik yaparak duyurmuştur. Daha sonra ise Number One FM’de çalışmış ve ardından da Cine 5 te yayınlanan 5’de 5 adlı müzik programıyla iyice tanınmaya başlamıştır.
Biri Bizi Gözetliyor programının bütün bölümlerini sunan Öykü Serter BBG’den sonra Akademi Türkiye ve Anadolu Rüzgarı adlı programları sunmuştur. 2014 yılında yayınlanan Bu Tarz Benim adlı programda juri görevi yapıştır.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
İnci. Esmer 13 ay önce

Kemal doğuluyu ve Öykü. Serteri birbirine yakıştırıyorm ikiside çok tatlı ve uyumlular kısmetse beraber olurlar sevgiler

Misafir Avatar
YALNIZ KIZ 2 yıl önce

BU BIR REKLAM ASKI GERCEK DEGIL KIMSE INANMASIN KOMIK OLUR SONRA HA HA HA

Misafir Avatar
Öykü Serter Official 2 yıl önce

yalan haberdir lütfen dikkate almayınız.böyle bir şey kesinlikle yoktur.hepsi sadece dedikodudan i̇barettir.

Misafir Avatar
paprica 2 yıl önce

aynen

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
kemaldoguluhayranı 2 yıl önce

Bu bir yalan onlar sadece arkadaşlar insanların özel meseleleri haber vermek yasaktır onlar çok iyi bir dost kardeş olarak görüyor birbirlerini yalan bir haber yapmayınız kemal seni çok seviyorum be ponçigim

Misafir Avatar
isimsiz 2 yıl önce

kemal doğlu evleniyormu

Misafir Avatar
kemaldoguluhayranı 2 yıl önce

Hyr kardeş gibiler onlar

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
mizgin yesil 2 yıl önce

Evet kemal ve öykü

-Beğenmedim(0)

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku