Kiralık Aşk Ömer Kimdir? Gerçek Adı Barış Arduç Yaşı Boyu Sevgilisi var mı - Çorlu

Birlikte fotoğraf çektiren başrol oyuncuları Barış Arduç ve Elçin Sangu birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaşınca magazin gündeminde yer yerinden oynadı.

Öte yandan yayınlanan bir habere göre dizinin yakışıklısı sosyal medya hesabında ki fotoğraflarla olay oldu. Gupse Özay ile uzun zamandır birlikte olan Arduç Sangu ile

çektirdiği fotoğrafı İnstagramda paylaşınca olanlar oldu. Dizide canlandırdıkları aşk yüzünden sürekli yakıştırılıyorlardı. Arduç'un hesabında Gupse Özay ile olduğu Deliha Filmi

zamanından kalma olunca akıllarda soru işareti kalması çok normaldi.

Bir çorap firmasından reklam yüzü olması için teklif alan Sangu, astronomik bir ücret isteyince herkesi şaşırttı. Daha önce reklam çalışmasını Hadise ile yapan firma bu kez Elçin Sangu'ya teklif götürdü. Fakat Sangu'nun istediği ücret ise dudak uçuklattı. Hadise ile kampanya için 750 bin dolar karşılığı anlaşan firma yetkilileri, genç isim Elçin Sangu'nun 1 milyon lira istediğini duyunca şoke oldu.

 KABUL ETMEDİ PİŞMAN OLDU   Henüz yeni medyatik olmaya başlayan Sangu'nun istediği ücreti ödeyemeyeceğini belirten firma yetkilileri, rotayı sevilen şarkıcı Atiye'ye çevirdi. Daha şöhretli olan Atiye'nin rol aldığı reklam filmi büyük ses getirdi.   Atiye, 500 bin lira ücret karşılığında rol aldığı reklam filminden sonra satışları etkileyerek firmanın yüzünü güldürdü. Genç oyuncu Elçin Sangu'nun ise teklifi az bulup geri çevirdiği için bin pişman olduğu konuşuluyor. Kiralık Aşk Defne Gerçek ismi Elçin Sangu Yaşı Boyu Hayatı Hakkında Bilgi Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.Üniversite eğitimine Mersin Üniversitesi Oprea bölümünü okuduktan sonra mezuniyet sonrası 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü burslu bir şekilde kazanmıştır.  

Müzik ile ilgili olduğu için bu dönem kısa bir süre sonra okulunu yarıda bırakmıştır.   Sangu Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.  İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde jale karakterini canlandırarak Oyunculuğa merhaba demiştir. Ardından 2012 yılında aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2013 yapımlı Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda rolünü oynamıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide’yi oynamıştır. Şimdi ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde kadir doğulu ile başrolü paylaşmaktadır.   Kı­vanç Tat­lı­tuğ, Fa­rah Zey­nep Ab­dul­lah ve Fah­ri­ye Ev­ce­n’­e uğur­suz ge­len ‘Kurt Se­yit ve Şu­ra­’, ay­nı di­zi­de yar­dım­cı rol­ler­de gö­rev alan El­çin San­gu ve Us­han Ça­kı­r’­a şans ge­tir­di.   İki genç oyun­cu di­zi­le­ri ya­yın­dan kal­dı­rıl­ma­sı­na rağ­men, ön­le­ri­ne ge­len ilk pro­je­de baş­ro­lü al­dı. Elçin Sangu şimdi ise Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduç ile başrolde oynamaktadır.

Elçin Sangu hakkındaki iddialara yanıt  Elçin Sangu ile iddialara, yapım şirketinden açıklama geldi. 'Kiralık Aşk' dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu'nun istediği zammı alamadığı için yapımcı firma ile uyuşmazlığa düştüğü, bu sebeple de kendisini odaya kilitlediği iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından yapım şirketinden yazılı bir açıklama yapıldı. "Ortaks Yapımın yapımcılığını üstlendiği “KİRALIK AŞK” isimli dizi ve dizinin başrol oyuncusu olan Elçin Sangu hakkında gerek Sosyal Mecralarda gerekse Görsel, Dijital ve Yazılı Medya Organları aracılığıyla tamamen bir kurgudan ibaret olan asılsız yayınlar, kamuoyuyla paylaşılmıştır. Bahse konu yayınlarda,

Yapımcı Şirketinin gerek Elçin Sangu ile diğer oyunculara gerekse de set ekibindeki çalışanlara ödemelerini yapmadığı veya geç yaptığı, Elçin Sangu’nun zam istediği halde alamadığı ve ödemelerinin de yapılmaması gerekçesiyle Yapımcı ile ihtilafa düştüğü ve bu nedenle de hastaneye kaldırıldığı hususunda çıkarılan haberlerin Maksatlı bir karalama kampanyası çerçevesinde üretilen “Yalan Haber” niteliğindedir. “Kiralık Aşk” dizisi, izleyicilerine aktarmaya çalıştığı ruhundan da anlaşılacağı üzere gayet eğlenerek, keyifle ve saygı, sevgi çerçevesinde çekilmektedir."   sosyal medya hesabı Instagram'da sevgilisi Gupse Özay yerine, Elçin Sangu ile olan fotoğrafını paylaşınca, hayranları ne oluyor dedi... Elçin Sangu ise isminin Barış Arduç ile sevgiliymiş gibi anılmasından çok rahatsız. Elçin Sangu ve  sevgili değil. . 
Kişisel yaşamı ve kariyeri

 1987 yılında İsviçre ’de[1][2] emlakçılık yapan bir anne babanın ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Aslen Arnavut ’tur.[2] Ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç ile beraber 3 kardeştir. İlkokulu Sakarya ve Gölcük’te, ortaokulu Bolu da okuyan Arduç, lise son sınıfta ailesiyle beraber İstanbul’a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Kayseri’de spor akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul’a geri döndü. Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşmasının yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak Şile’de 8 yıl cankurtaranlık yaptı.[1] Daha sonra tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıp Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi aldı.[3] Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu’nda teatral eğitimine katıldı.[4] Arduç, ilk olarak 2011 yılında Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır.

 

Elçin Sangu (d. 13 Ağustos 1985,[1][2][3][4] İzmir[5]), Türk oyuncu.

Çerkes asıllı olan Sangu,[5] Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış,[2] daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu olarak kazanmıştır.[kaynak belirtilmeli]

Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV’de yayınlanan, başrollerini ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mer23 2 yıl önce

Sen. Burada. Aktifmisinnn

Misafir Avatar
dilek 2 yıl önce

Ya ben bu filme bayiliyom

Misafir Avatar
Melek aksu 2 yıl önce

Ben de bayılıyorum

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
mer23 2 yıl önce

Sen. Burada. Aktifmisinnn

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
mer23 2 yıl önce

Cevap. Yapsana

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
mer23 2 yıl önce

Bende bayiliyorum

-Beğenmedim(0)

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku