Outlook e Posta İçin Hotmail Hesap Aç Kaydol İşte Anlatım - İdil

 Hotmail kayıt ol için adresine girip kayıt işlemlerini yapmalısınız. Bunun için ücretsiz sayfasından sizden istenen kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Belirlediğiniz  mail adresine sahip başka bir kayıt yoksa işleminiz daha çabuk neticelenecektir fakat aynı mail adresinden bir tane daha mevcut ise kayıtlı olmayan bir mail adresini kendinize seçene kadar hotmail aç işlemi devam edecektir.

mail hizmetlerinden ücretsiz olarak hesap oluşturmanız ve kullanmanız için gerekli olan kayıt ekranları ile kullanmanız mümkün. hizmetlerinden faydalanmanız için kişisel e-posta hesabınızı oluşturabilirsiniz.E-posta hizmetleri ile kişisel E-mail kullanarak mail gönderip alma imkanına sahip olacaksınız.

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'de 1 milyon 800 bin küçük ve orta boy işletme (KOBİ) bulunduğunu, bunun yüzde 25'inin bilişim teknolojilerini kullandığını belirterek, bu rakamlarla Türkiye ekonomisinin ve KOBİ'lerin dünya ülkeleriyle rekabet edebilmesinin mümkün olamayacağını söyledi. Microsoft Türkiye, Antalya'nın turizm beldesi olan Beldibi'nde basın ve iş ortaklarıyla "2005 Yılı Değerlendirme ve Yeni Ürünlerin Tanıtımı" toplantısı yaptı.

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan toplantının açılışında yaptığı konuşmasında, Microsoft Türkiye'nin 2006 (1 Temmuz 2005-1 Temmuz 2006) mali yılını birçok başarıya imza atarak geride bıraktığını, şirketin gelirlerini geçen mali yıla göre yüzde 36 oranında artırdığını söyledi.

 Hotmail Giriş İçin Tıklayınız

Kurumsal pazardaki performansıyla Microsoft Türkiye'nin, Microsoft'un dünya çapında en hızlı büyüyen 5 ülkesi arasında yer aldığını belirten Arkan, Türkiye bilişim pazarının kapasitesinin 2005 yılında 4.4 milyar dolar olduğunu, 2006 yılında bu rakamın yüzde 21 artarak 5,3 milyar dolara ulaştığını bildirdi. Türkiye'de bilgisayar satışının hergeçen yıl hızla arttığına dikkat çeken Arkan, şunları kaydetti: 'Türkiye'de 2005 yılında 4,5 milyon olan PC satışı 2006 yılında 5,5 milyona ulaştı. 2007 yılında bu sayının 6,7 milyon olması hedefleniyor. Geçen yıl 13 milyon olan internet erişiminin 2006 yılında 19 milyona yükselmesi bekleniyor.

Yine Türkiye'de 2005 yılında 42 milyon olan mobil telefon sayısı 2007 yılında 47 milyona ulaşacak. 2006 mali yılında Microsoft Türkiye, yüzde 36 büyüme gösterdi. Son üç yılda buyüme yüzde 100'e ulaştı. Kurumsal pazarda dünyada en hızlı büyüyen beşinci ülkeyiz."

Arkan, Türkiye'nin, 10,2 milyon hotmail kaydol kullanıcısı ile dünyada 6'ncı, 14,4 milyon MSN (Messenger) kullanıcı ile de dünyada üçüncü sırada yer aldığını da açıkladı. Microsoft'un büyük hayalleri bulunduğunu anlatan Arkan, hizmet olarak yazılım, kusursuz bilişim deneyimi, arama, iletişim kavramını yeniden tanımlamak, eğlence, sosyal hayat ve yaratıcılıkla devrim ile doğal arayüzler ürünlerinde yenilikler yaparak, insan yaşamını kolaylaştırmak istediklerini bildirdi. Türkiye bilişim pazarının geçtiğimiz dönemde dikkat çekici büyüme gösterdiğini dile getiren Arkan, şöyle devam etti:

"2005 yılında Türkiye'deki bilişim teknolojileri harcamaları bir önceki yıla göre, yüzde 27,3 oranında artarak 4,4 milyar dolar gerçekleşti. Microsoft Türkiye olarak, geçtiğimiz dönemde dövizde yaşanan dalgalanmalara karşın genel ekenomik göstergelerin olumlu olacağına inanıyoruz. Diğer bir çok sektör gibi, bilişim sektörünün de bu yıl göstereceği performansının ve Türkiye'nin bilişimle kalkınmaya yönelik hamlesinin bu gelişmelerden olumsuz etkilenmeyeceğini ve pazarın yaklaşık yüzde 30 büyüyeceğini düşünüyoruz."

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
onur karlı 2 yıl önce

bişe anlamadım

Misafir Avatar
mehmet kalın 2 yıl önce

E pasta

Misafir Avatar
cenk 2 yıl önce

ikinizin de Allah belasını versin emiiiiiiiiiiiiiiiiii şerefsizler

Misafir Avatar
sevgi 2 yıl önce

nazlı bence saçmalama sen aklını kaçırmış olmalısın ben bu siteden kendime e posta kurdum ben açıkçası çok beğendim ben senin ağzına dııııııtıııı koyardımda

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku