PlayStation 5 Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri ve Fiyatı - Saray

 Sony Computer Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Playstation, oyun dünyasında adını en çok duyurmayı başarmış konsol.PS4’ün çıkışı üzerinden 1.5 sene geçti ve yenilikçi akıllarda bu muhtemel soru oluştu: “Sony PS5 Ne Zaman Çıkacak?” Soru güzel ancak içinde bulunduğumuz zaman neticesiyle henüz bu soruyu yanıtlamak için çok çok erken.

Geliştiriciler arasında yönetici yardımcısı olan Masayasu Ito, Playstation serüveninin geleceği için bazı açıklamalarda bulundu.

PlayStation 5’in çıkacağını düşünüyorum. Fakat nasıl bir formatla çıkacağından emin değilim. Fiziksel bir konsol da olabilir, bulut bir konsol da. Konsol hangi formatta olursa olsun, PS5 oyunları olacak, temennimiz bu yönde.

Bu kadar yetkili bir ismin, PS5 için umut verici bir konuşma yapması, PS5’in ilerleyen zamanlarda çıkacağının habercisi gibi duruyor.

Gelin aPS5 çıkış tarihi için bir tahmin yürütelim.

Görüldüğü üzere çıkış tarihleri arasında epeyce bir zaman var ancak seyreden süre ortalama 6 sene gibi görünüyor. Yani Sony Playstation 5, 4 nesildir işleyen sene farkı şaşmaz ise 2019 gibi piyasaya sürülebilir. Belli de olmaz şu dönemde grafikler ve oyun motorları gün geçmiyor ki kendini geliştirmesin. Sony şaşırtıp daha erken bir Konsol da yayınlayabilir. Ama yine de PS Konsolu alacaksanız siz PS4 alın, PS5’e kim öle kim kala…

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku