Skype İndir Kaydol Giriş Yap - Saray

 


Daha önce kullandığınız msn hotmail adresiniz varsa yeniden üye olmadan ufak bir değişiklikle skype adresinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer hiç kayıt olmadıysanız yeniden kaydolarak kullanabilirsiniz.

Skype Kayıt Olma

Yeni skype kullanıcı adı almak için buradan skype kayıt formunu açalım. Aynen hotmailde olduğu gibi kayıt formunda adınızı soy adınızı ve diğer bilgiler için, bir form yer alıyor.
Skype kayıt olabilmeniz için var olan bir mail adresi girmeniz gerekiyor. Mail adresiniz yoksa hotmail üzerinden kayıt alabilirsiniz.

Skype kaydolma sayfasında profil bilgilerinin doldurulması için ikinci form da yer alan bilgileri şöyle doldurabilirsiniz.

Profil bilgilerinizde doğum tarihinizi, gün, ay ve yıl olarak seçtikten sonra cinsiyetinizi yaşadığınız bilgileri doldurak telefon numaranızı giriniz.

Skype kullanıcı adınız ve belirleyeceğiniz şifrenizi girerek kayıt işlemine devam edelim. Burada yapılan hata, karmaşık kullanıcı adı ve hatırlayamayacağınız kadar zor şifreler belirlediğinizde zamanla şifreler unutuluyor.
Kayıt formunda bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra "Kabul ediyorum" butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ali.Kadir91 2 yıl önce

Skype

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku