Teknosa Turuncu İndirim Kataloğu 2016 En Yeni Ürünler - Saray

Türkiye’de 2000 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. tarafından Teknosa kurulmuştur. Ticari ünvanı Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. olup Türkiye’de hizmet vermeye ve hizmeti sonucunda son kaliteye ulaşan bir müşteri odaklılığı anlayışını benimsemiştir. Teknosa A.ş. teknolojik ürünleri en yeni, en uygun fiyat politikası uygulayarak müşterilerine sunmaktadır. Teknosa A.ş. en iyi hizmet kalitesi ile tüm Türkiye’de bulunan mağazalar zincirine eş zamanlı olarak Teknosa İzmir mağazaları ile de erişmektedir. Yola çıkışının misyon ve vizyon değerlendirme sürecinde ise başından beri en iyi hizmet ve kaliteli teknoloji anlayışını benimseyerek müşterilerine bu hizmeti sunmayı amaçlamış bir teknoloji perakende zinciridir. 
Teknosa Turuncu İndirim Kataloğu İçin Tıklayınız


Teknosa İzmir tüm Türkiye perakende mağaza zincirlerinin rakip teknoloji marketlerine oran ile büyük bir Pazar payına sahiptir. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları pek çok şeyi bulabilecekleri Teknosa, yüzlerce uluslararası markaların binlerce teknoloji ürünleri ile tüketiciyle buluşmalarını sağlamaktadır. Teknosa Herkes için teknoloji felsefesini Türkiye’de her mağaza zincirlerinde olduğu gibi Teknosa İzmir mağaza zincirlerinde de uygulamaktadır.
Teknosa, yaygın mağaza ağı ile Teknosa İzmir lokasyonunda da mağaza konseptinde müşterilerinin beğenisinde memnuniyet oluşturmaktadır. Teknosa İzmir elektronik araçlardan iletişim araçlarına tutunda kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü son kalite ile müşterilerine sunmaktadır. Teknosa 35.000 metrekarelik alanların üzerinde toplam satış alanına sahiptir. Teknosa İzmir bu metrekarelik alanlardan biridir. Eşsiz ürün yelpazesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesi ile Teknosa İzmir mağazalarında farklı ve keyifli alışveriş ortamı sağlanmaktadır.
Teknosa İzmir mağazalarında standart mağaza anlayışının dışına çıkıldığını görebilirsiniz. Teknosa İzmir teknoloji mağazalarında keyifli alışverişlere sahip olabilirsiniz. Alışverişin keyfini çıkartmanız mümkündür. Keyifli alışverişler ile Herkes için teknoloki felsefeisni sizde yaşayacaksınız. Teknosa, ISO9001 2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 2004 Müşteri şikayetleri Yönetim Sistemi, ISO 27001 2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip Türkiye’deki tek teknoloji perakende mağazalarıdır. Teknosa aynı zamanda müşterilerinin teknoloji ürünlerindeki ihtiyaca yönelik iki farklı kanalda hizmet vermektedir. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Saime özovalı 2 yıl önce

Mağazanızda not 3 araştırıyorum internetten ama bir türlü bulamıyorum not 3 varmı acaba varsa fiyatları nekadar

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku