Turkcell Bedava İnternet ve Konuşma Kampanyaları - Muratlı
Turkcell Bedava İnternet ve Konuşma Kampanyaları 2016'da devam ediyor.gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası, Turkcell TV+’a Özel Ek İnternet Paketi, 2016 Turkcell bedava internet ve konuşma kampanyalarına başvuru nasıl yapılır?

Turkcell Faturalı'ya yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelmiş abonelere Akıllı Fatura 12 ay boyunca ücretsiz! Akıllı Fatura Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer, paket aşımını engeller. Siz isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz.
30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli.
Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyasını Kaçmaz 39, İnterneti Bol 1000 ve İnterneti Bol 500 paketler ile beraber kullanmanızı öneririz. Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız. Kampanyadan 06.07.2015 tarihinden itibaren son 3 ayında Turkcell Faturalı' ya yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelmiş aboneler faydalanabilir. Yeni Müşteri Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyası, başvuru sonrasında telefonunuza gönderilen onay mesajını yanıtlamanızın ardından başlar, iptal etmediğiniz sürece 12 ay boyunca devam eder. Kampanya süresince Akıllı Fatura ücretsiz sunulur.
Yurt içinde, yurt dışına doğru ve yurt dışındayken paket bitiminden sonra veya pakete dâhil olmayan ücretli dakika, SMS, MMS ve internet kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınızı kısıtlayarak durdurur, size SMS, hücresel mesaj veya anons gibi kanallardan bilgilendirme yapılır.
Akıllı Fatura Kampanyası kapsamında sunulan ek paketler;
7 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 Dakika. Almak için EKLE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 14 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 250 Dakika. Almak için EKLE 250DK yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 9 TL’ye yurt dışı yönüne geçerli 30 Dakika. Almak için EKLE 30DK yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 1 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 10 SMS. Almak için EKLE 10SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 3 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 30 SMS. Almak için EKLE 30SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 7 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 SMS. Almak için EKLE SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 1 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 10 MMS. Almak için EKLE 10MMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 7 TL’ye yurt içinde geçerli 100 MB. Almak için EKLE MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 9 TL’ye yurt içinde geçerli 250 MB. Almak için EKLE 250MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 5 TL, 10 TL ve 20 TL Paketleri. Almak için EKLE 5TL, EKLE 10TL, EKLE 20TL yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Yeni Müşteri Akıllı Fatura Kampanyası, Bir Fiyat, BizBize, Bizbize Canımın 3u, Tarife Saniye, Bizbize Aramızda, Park, Bizbize Destek , Faturalı Destek tarifesi, Pratik tarifesi, Hepsi 1000 Paketi,Hepsi Bir Arada Gold Plus Paket, Platin Eksta Konuş, Her Yöne Gold Paket, Star Ekstra Paketi, Kaçmaz 25 paket, Alo Süper Paket, Bizbize Kamu 1500 dak Heryöne Paketi, Full Plus Paket,Profesyonel 1000 Paketi, Hepsi 1000 Plus Paketi,Karma 1000, Ultra Paket,Canım Ailem Süper Paket, Platin Prestij, Interneti Bol 1000 dk 1 GB, Profesyonel 1000 Plus 1000 dk, Ben Yaptım 750 Paket, Gold Plus Yeni, Çiftçi 1000 Paketi, Faturalı Nar Paketi , Canım Ailem Eko Paket, Hepsi Bir Arada Full Paket, Kaçmaz 45, Ciftci Verimli 500, Haydi Gel Büyük Paket, Star Plus Paket, Her Yöne Star Paket, Esnafa Ekonomik Paket, Esnafa Minik Paket, Ben Yaptım 700, Kamu Süper Paket, Hepsi Eko, Hepsi Bol dışındaki tüm bireysel faturalı paketlerde geçerlidir. İNTERNET KAMPANYALARI
gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası
gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası ile 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında geçerli 2 GB internet hediye. İlgili paketlerde olup kampanyaya katılan abonelere her ay 2GB gece internet hakkı tanımlanacaktır. Gece internet hakkı 00:00-06:00 saatleri arasında kullanılabilir. Hediye internet hakkı faturalı aboneler için her ay, ön ödemeli aboneler için 30 günde bir, en son 31 Ocak 2016'da olacak şekilde yenilenecektir.
GECE2GB yazıp 2222’ye yollayarak ya da gnçtrkcll uygulaması üzerinden kampayaya katılabilirsiniz. Başvuru SMS’i ücretsizdir.
IPTAL GECE2GB yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsin.
25 yaş altında olan ya da ön ödemeli genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olup aynı zamanda ön ödemeli Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç, faturalı Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerini alan aboneler kampanyadan yararlanabilir.  Hediye internet hakkı üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan hak sonraki döneme devretmez. Hediye internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. gnçtrkcll Gece İnternet kampanyası kapsamında abonelerin hattına tanımlı 2 GB gece internet hediyesi varken, fayda bir kere daha alınamaz İnternet paketi bittiğinde faturasız hatlar 2 KR/100 KB, faturalı hatlar 5 TL/200 MB olarak ücretlendirilir gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır. Kampanyaya dahil olan internet paketleri için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Turkcell TV+’a Özel Ek İnternet Paketi
Turkcell TV+ kullanıcıları, her ay Cep pakerinin icerisindeki 1 GB TV internet paketiniz bittikten sonra sadece Turkcell TV+'a özel 1GB veya 4GB avantajlı ek internet paketlerini satın alarak TV keyfi yaşamaya devam edebilirsiniz.
Turkcell TV+ Cep Paketiniz içerisinde sadece TV+ Servisi’ne erişiminiz için kullanabileceğiniz aylık 1 GB’lık internet paketiniz bulunmaktadır. Aylık 1 GB’lık internet paketiniz bittikten sonra Turkcell TV+'a 3G üzerinden erişime devam etmek isterseniz mevcut internet paketinizi kullanabilir ya da TV+'a özel 1GB veya 4GB’lık ek internet paketlerini avantajlı fiyatlarla alarak 3G üzerinden TV+ keyfi yaşamaya devam edebilirsiniz. TV+'a özel 1GB veya 4GB’lık paketlerden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Turkcell TV+’a özel data paketlerini, diğer servislere erişimde ve internet erişiminde kullanamazsınız. Turkcell TV+ Servisi’ne wi-fi ile de cep telefonu, bilgisayar ve tabletinizden erişebilirsiniz. 
Turkcell TV+’ye özel 1GB ek data paketi 4,9 TL
Turkcell TV+’a Özel Ek İnternet Paketi hizmetimizi almak için lütfen GSM numaranızı ve Turkcell Şifrenizi girerek işleminizi onaylayınız. Tıklayınız
Turkcell TV+’ye özel 4GB ek data paketi 18,9 TL
Turkcell TV+’a Özel Ek İnternet Paketi hizmetimizi almak için lütfen GSM numaranızı ve Turkcell Şifrenizi girerek işleminizi onaylayınız. Tıklayınız
Özel 2 GB Cepten İnternet Paketi
Özel 2GB internet paketi ile cep telefonunuzdan 1 TL karşılığında internete girebilirsiniz.
31 Mart 2016 tarihine kadar geçerli. Paketi Hesabım uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz. IPTAL OZEL2GB yazıp 2222’ye ücretsiz göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.
Özel 2 GB kampanyasından hattında,  Hazır Kart Dakika Paketleri kapsamında sunduğumuz Her yöne 500 dk, Sadakat Programı kapsamında yer alan Avanataj 25 ve Avantaj 30 Paketi bulunan aboneler yararlanabilir. Paket fiyatı 1 TL olup kotası 2 GB'tır. Paket 30 günlük olup dönem sonunda tekrar satın alınmaz ise tekrarlamaz. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Fiyata %18 KDV ve %5 OIV dahildir. Faydanın üst hız limiti 7.2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.  Paket aşım ücreti 2 KR/100 KB'dir.. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
KONUŞMA KAMPANYALARI
Aylık Nar Paketleri / Otomatik Nar Her Yöne 100 ile paketiniz bitse bile hemen yenisi aktif olur, Nar'sız kalmazsınız.
25 TL / AY 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerli.
Otomatik Nar Her Yöne 100 paketini almak için OTOMATIKNAR yazıp, ücretsiz 2222’ye göndermeniz gerekiyor. Bu paketten Genç, Genç Plus ve Tarife Saniye hariç tüm bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri yararlanabilir.
Otomatik Nar Her Yöne paketine başvuru SMS’i ücresizdir.
Otomatik Nar Her Yöne 100 Paketi kapsamında Genç, Genç Plus ve Tarife Saniye hariç bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri, vergiler dahil 25 TL karşılığında yurt içi her yöne konuşurken ve SMS atarken 30 gün boyunca kullanabilecekleri 100 TL kazanacaklardır. 100 TL abonenin kullandığı tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirilecektir.  Otomatik Nar Her Yöne 100 Paketi, aboneler paket aboneliklerini iptal etmedikleri sürece, paketteki TL'ler paketin kullanım süresi olan 30 günden önce bittiği takdirde paket bitiminde, 30 gün boyunca bitmezse 30. günde abonenin bakiyesinde yeterli TL olması durumunda yenilenecektir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Kazanılan TL bakiyesi üçüncü şahıslara transfer edilemez. 30 gün içinde kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki 30 güne devretmez. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
Kampanyayı IPTAL OTOMATIKNAR  yazıp, 2222'ye mesaj göndermeniz gerekmektedir. 20 TL’ye 100 TL Veren Nar
Aylık Nar Paketleri / 20 TL’ye 100 TL Veren Nar paketiyle tüm ay boyunca 20 TL'ye yurt içi tüm Turkcell’liler ile 100 TL’lik konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz.
20 TL / AY 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerli.
20 TL'ye 100 TL Veren Nar Paketi’ni almak için AY100NAR yazıp, ücretsiz 2222’ye göndermeniz gerekiyor. 20 TL'ye 100 TL Veren Nar Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak veya TL yükleme yapılan çeşitli noktalardan NAR kart olarak da alabilirsiniz.
20 TL karşılığında Turkcell'lilerle konuşup mesajlaşabileceğiniz 100 TL kazanırsınız. Kazandığınız TL’ler tarifenizin ücretlendirmesi ile düşer, kolay kolay bitmez!  Nar Paketlerinin 20 TL fiyatına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.  20 TL’ye 100 TL Veren Nar Paketi’nden bireysel Hazır Kart'lılar yararlanabilir. 27.03.2014 itibarıyla Hazır Kart Genç Plus Tarifesi, Hazır Kart Genç Tarife ve Hazır Kart Tarife Saniye'den faydalanan müşterilerimiz Aylık Nar Paketleri Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır. SMS göndererek 20 TL’ye 100 TL Veren Nar Paketi’ni aldığınızda, hattınızdan 20 TL düşecek ve karşılığında 100 TL yüklenecektir. TL'leriniz hattınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirilirsiniz. Turkcell İletişim Merkezlerinden Nar Paketi aldığınızda 100 TL'lik kullanım hattınıza anında tanımlanacaktır. Bu kampanyaya katılan bireysel ön ödemeli abonelerimizin, en yeni mobil iletişim teknolojisi olan 3G üyelikleri de ücretsiz ve otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Aboneler istedikleri zaman 3G aboneliklerini ücretsiz olarak iptal edebilecektir.  Hesabım'dan giriş yaparak Nar Paketi yükleyebilirsiniz. Nar Paketi yüklemek için tıklayın
Her Yöne Nar
Her Yöne Nar paketi ile 12 TL'ye yurt içinde her yöne 1 hafta boyunca konuşup, mesajlaşabileceğiniz 50 TL’ye sahip olabilirsiniz. 
12 TL / HAFTA 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerli.
Her Yöne Nar Paketini, Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak alabilirsiniz. Ayrıca OTOMATIK HAFTALIK yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak alabilirsiniz.
12 TL karşılığında yurt içinde 1 hafta her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz 50 TL kazanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Her Yöne Nar Paketi'nden Bireysel Hazır Kart'lı müşteriler yararlanabilir. 3 Eylül itibari ile Tarife Saniye ve Çiftçi Tarifesi'ndeki müşteriler yararlanamamaktadır. Her Yöne Nar Paketi, Büyük Paket Kampanyası ile birlikte kullanılamamaktadır. 30 Nisan 2014 tarihi itibarıyla Genç Plus Tarifesi'ndeki müşteriler yararlanamamaktadır.  Bayiden Nar + haftalık 1GB paketi 22 TL'ye satın alınabilir.  23 Temmuz 2015 itibarıyla müşterilerimiz Her Yöne Nar Paketi'nden vergiler dahil 12 TL'ye faydalanabilirler. Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan Her Yöne Nar Paketi, müşterilerimiz paket aboneliklerini iptal etmedikleri sürece, paketteki dakikalar paketin kullanım süresi olan 7 günden önce pakette 3 TL kaldığında, 7 gün boyunca bitmezse 7. günde müşterilerimizin bakiyesinde yeterli TL olması durumunda yenilenir.  Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 7 günün sonunda yenilenmez. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 7 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

2016 TURKCELL KAMPANYALARI DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Özer Ozlu 2 yıl önce

O kadar Yazıyı kim okuyacak

Misafir Avatar
Kriz 2 yıl önce

Amk

Misafir Avatar
defne duman 2 yıl önce

Dakika istiyorum

Misafir Avatar
vedat horoz 2 yıl önce

Bedava internet istiyom

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku