Turkcell Fatura Bilgisi Sorgulama Turkcell Online Şifre Nasıl Alınır - Saray

 Turkcel Faturalarınızı:
1.444 0 532 Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp Sesli yanıt sisteminden Turkcell Şifrenizi tuşlayarak,
2.Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne FATURA yazıp 8888 ’e göndererek,
3.7578888 FaturaCepte Sesli yanıt sistemini ücretsiz arayarak,
4.www.turkcell.com.tr adresinden, Online İşlem Merkezi’ne giriş yaparak,
5.Digiturk Kanal532’den Turkcell Şifre’nizi tuşlayarak,
6.Cihazınızdan wap.turkcell.com.tr adresinde yer alan WAP İşlem Merkezine girdikten sonra "Fatura" menüsüne tıklayarak fatura bilgilerinizeulaşabilirsiniz. 

                                                                    
Turkcell Online İşlemler Şifresi Nasıl Alınır?
Online işlem merkezinden fatura bilgisi için Turkcell online işlemler şifresi almanız gerekiyor.Telefonunuzdan Şifre yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek şifre alıp telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak fatura sorgulama ve diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura detaylarınıza ancak online işlemler merkezinden ulaşabilirsiniz.
Kısa mesaj ile fatura almak için FATURA yazıp 2222'ye mesaj gönderdiğiniz zaman son tarihli faturanızın bilgisi cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

TURKCELL ONLİNE FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN
E-fatura ve sms fatura talimatı nasıl verebilirim?
Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüden "Hesabım" bölümünün üzerine gelin. Açılan ekranda "Faturalarım" altında yer alan "Fatura Ayarları"na tıklayın. Önünüze gelen sayfada "Fatura Gönderim Yöntemi" başlığı altında E-fatura ve SMS Fatura seçeneklerini görebilirsiniz. 
Faturalarınızı e-posta yoluyla almak istiyorsanız, E-fatura seçeneğini işaretleyerek hemen altında bulunan alana e-posta adresinizi yazmanız ve "Efatura'ya Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir. Faturalarınızı SMS ile almak istiyorsanız SMS Fatura seçeneğini işaretleyerek ​"SMS Fatura'ya Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir. 
Fatura tutarımı nasıl öğrenebilirim?
Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüden "Hesabım" seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda "Faturalarım" seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada faturanızın özet bilgilerini görebilirsiniz. Kullanım detaylarınızı incelemek için, ilgili fatura satırının sağ tarafında bulunan sarı butona tıklayabilirsiniz..
Fatura tutarımın ne kadar olacağını, faturam kesilmeden sorgulayabilir miyim?
Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüden "Hesabım" seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda "Faturalarım" altında yer alan "Güncel Fatura" seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada güncel fatura tutarınızı; paket ücretleriniz, vergiler, o zamana kadar yapmış olduğunuz işlemler ve sisteme yansıyan tüm kullanımlarınızdan oluşan tutar özetiyle görebilirsiniz. 
Faturamı nasıl taksitlendirebilirim?
5327575555'yi arayarak faturanızı taksitlendirme işlemi için başvuruda bulunabilirsiniz. Taksitlendirme işlemi için müşteri temsilcimiz kriterlerinizi kontrol edip​ uygunsa faizsiz olarak faturanızı taksitlendirecektir

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
e 2 yıl önce

Hediyeleriniz hakkinda bilgi almak istiyorum

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku