Whatsapp İndir Pc Mobil Google Play Store İle Teknolojide Yaşa - Güçlükonak

 Whatsapp indir mobil pc Google’ın depolama servisi olan Google Drive’ın resmi blogu üzerinden yapılan duyuruda, artık Google Drive’da mobil yedeklenebileceği duyuruldu.

Kullanıcılarına 15 GB’lık kullanılabilir alan sunan Google’ı  kullanıcılarının aktif hale getirmesi için  ayalarından “Google Drive yedekleme” özelliğini açmaları gerekiyor

 konuşmalarınızı yedeklerseniz, telefonunuzu kaybettiğinizde veya değiştirdiğinizde, bir başka telefona kurulum yaparken tüm eski konuşmalarınıza yeniden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Yüklemek İçin Tıklayınız

Apple iPhone’ların işletim sistemi iOS için yeni bir güncellemeye daha kavuşan WhatsApp indir pc mobil, hızlı cevap ve Apple Watch desteğine kavuştu. iOS 8 ile birlikte hayatımıza giren hızlı cevap özelliğine hemen hemen her popüler uygulama destek veriyordu. Hızlı cevap özelliği sayesinde uygulamayı açmadan kilit ekranında ve bildirim çubuğundan cevap yazılabiliyor. iOS 7 tasarımına geç uyum sağlayan , hızlı cevap özelliğine destek vermiyordu.

iOS 9.1 güncellemesinden sonra  ilginç bir şekilde hızlı cevap özelliğine kavuşmuştu. Ancak bu özellik bazı kullanıcılarda aktif hale gelmemişti.  bu yeniliğini herkese sunmak için bugün App Store'da resmi bir güncelleme yayınladı.  bir diğer yeniliği ise Apple Watch oldu. buraya gelen mesajları artık Apple Watch üzerinden görüntüleyebilir ve cevap verebilirsiniz.

  Web hangi işlevleri sunuyor? 

Web telefon uygulamasındaki işlevleri internet tarayıcısının penceresine yansıtıyor.

Ayrıca WhatsApp indir kur Web üzerinden fotoğraf ve ses gönderiminde bulunabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda web kamerası varsa, tarayıcınıza buna erişmesi için izin vermeniz yeterli. Bunun dışında bilgisayarınızda depolanan bir fotoğrafı da seçip gönderebilirsiniz.Eğer telefondan mesajları silerseniz, silinen bu mesajlar aynı zamanda internet tarayıcısı üzerinden de siliniyor. Ne var ki,  Web istemcisi içinde mesajları silmek için bir seçenek bulunmuyor. Silme işlemini telefonunuzdan yapmanız gerekiyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
clclxhcx 2 yıl önce

X

E okul veli bilgilendirme sistemi Öğrenci girişi...
Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notlarıdevamsızlık...

Haberi Oku