Tarihsel:
Gmail İndir Kayıt Ol Oturum Aç e Posta Gönder - Artova

Günümüzde en çok tercih edilen elektronik posta hizmeti olan Gmail kayıt ol, 2015 yılının Mayıs ayında Google IO konferasında 900 milyon faal kullanıcıya sahip olduğunu, 7 ay sonra 100 bin kullanıcı sayısı daha kazanarak 1 milyar sınırını geçtiğini açıkladı. 2012'de 450 milyon faal kullanıcıya sahip olan Gmail oturum aç Google+ ile yaptığı tam entegrasyon yeniliği aktif kullanıcı sayısını arttırmasında oldukça etkili oldu.

Gmail indir, yeni teknolojileri sayesinde günümüzde sadece bir elektronik posta hizmeti olmayıp Google, Android, Crome, Maps, Youtube ve Google Play hizmetlerini de kullanıcılarına sunuyor. Daha önce Gmail'in kullanıcı rakamlarını veren Google, kullanıcıların yüzde 75'inin Gmail hesaplarına mobil cihazlardan ulaştığını kaydetmişti, ama bu kez bu yönde bir bilgi paylaşılmadı.

Öte yandan Facebook'un aktif kullanıcı sayısının 1,6 milyar, Whatsapp'ın ise 1 milyar olduğu öğrenildi.

Öte yandan Akıllı telefonlar üzerinden yapılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ı Facebook 2014 yılında 22 milyar dolara satın aldığında kullanıcı sayısı 450 milyon civarındaydı.

Facebook'un ardından 1 milyar sınırını geçen Whatsapp kullanıcılarının günlük olarak geçtiği mesaj sayısı da rekor düzeyde. Whatsapp üzerinden günde 42 milyar mesaj gönderiliyor. Whatsapp indir kullanıcılarının yazılı mesaj dışında 1,6 milyar fotoğraf ve 250 milyon video paylaşımı yaptıkları da kaydedildi.

1,6 milyar kullanıcı sayısı bulunan Facebook'un ardından bir milyar sınırını geçen ikinci sosyal medya uygulaması Whatsapp olarak kayıtlara geçti.

Google şimdi istenilen postaların spam klasörüne düşmemesi için e-postaları yapay sinir ağları ile ayıracak. Özellikle banka ve havayolu şirketlerinin e-posta yoluyla gönderdiği dekont, makbuz ve uçak bileti gibi önemli postalar spam olarak sınıflandırılabiliyor. Bu durumda kullanıcılar spam klasöründe e-posta aramak durumunda kalabiliyorlar.

Gmail Hesap Açmak İçin Tıklayınız

Gmail için hizmete sunulan "Postmaster Tools" ile bu sorunların aşılması planlanıyor. Şirketler bu sayede yüksek hacimli gönderiler için teslim hataları ve spam raporları gibi detaylara ulaşarak e-posta analizlerini yapabilecekler.

Gmail Kaydol Hesap Aç Konusunda Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Dursun 2 yıl önce

Yarın okullar tatilmi

Misafir Avatar
EGE BALTACIOĞLU 2 yıl önce

Super

Misafir Avatar
talibovtebriz 2 yıl önce

talibovtebriz

Misafir Avatar
ZhjJ 2 yıl önce

Ahj₺₺

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
kral king 2 yıl önce

Baba gibi

Misafir Avatar
basri sagiroglu 2 yıl önce

E_posta ayarla

Misafir Avatar
Osman 2 yıl önce

Doğan

Misafir Avatar
meliha mercimek 2 yıl önce

Gomail hesabima giremiyorum

Misafir Avatar
Kerem Yusuf Çelik 2 yıl önce

Bb

Üniversiteler ne zaman açılıyor? 2016 2017...
Milyonlarca üniversite öğrencisi bu sorunun yanıtını arıyor. Üniversiteler ne zaman açılacak? Öğrencilerin...

Haberi Oku