Tarihsel:
iPhone 7 Plus Özellikleri Nasıl Olacak - Almus

Daha önceki söylentilerde Apple’ın gelecekteki iPhone modellerinde çift kamera kurulumu sunacağı iddia edilmişti. iPhone 7 Plus Özellikleri Nasıl Olacak? Saygın Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre bu durum kısa süre içerisinde gerçekleşebilir. Bugün müşterilere gönderilen bir araştırma notuna göre, iPhone 7 Plus’ın çift arka kamera sensörleri ile ekstra bir sürümü olacak.

Görünüşe göre Apple, geçtiğimiz yıl 20 milyon dolar civarında bir para karşılığında satın aldığı İsrail merkezli kamera teknolojisi Linx Imaging‘i ni iPhone’unda değerlendirecek. Linx özellikle düşük ışık koşullarında, DSLR kalitesinde fotoğraf üretmesi ile bilinir.

Ming-Chi Kuo’ya göre, Apple’ın iPhone 7 Plus modelinde çift kamera kurulumu için iki adet 12 MP Sony kamera sensörü kullanılacak. Bunlardan birinin açıklığı diğerine göre daha fazla olacak. Ayrıca analist, kamera modüllerinin optik görüntü sabitleme ile donatılmış olacağını söylüyor.

Windows Phone 10'da da yer alan Word Flow'a yeni eklenen bir işlev, klavyeyi sağa veya sola yaslamaya izin veriyor. Bu sayede phablet boyutundaki telefonda tek elle yazı yazmak daha kolay bir hale geliyor. Uygulamadan çekilen fotoğraflar, normal klavyeyle eğik klavye arasında geçiş yapmaya izin veren düğmeyi de gösteriyor.

İşin ilginç yanı, Microsoft'un Word Flow'un bu yeni sürümünü Lumia 950'den önce iPhone'da deniyor olması. Ancak uygulamanın iOS'a ulaşması, Microsoft'un söylediklerine göre birkaç ay alacak gibi görünüyor. Word Flow iOS'a geldikten sonra Android'e de gelecek.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
muhammet alçin 2 yıl önce

İpone7

Üniversiteler ne zaman açılıyor? 2016 2017...
Milyonlarca üniversite öğrencisi bu sorunun yanıtını arıyor. Üniversiteler ne zaman açılacak? Öğrencilerin...

Haberi Oku