Tarihsel:
Kral Oyun Oyna Savaş Oyunları Araba Yarışı En Güzel Oyunlar - Almus

Tamamen multiplayer olan AtC; teke tek savaş heyecanınıtelefonunuzda yaşayabileceğiniz orijinal bir rekabet ortamı sunuyor ve ücret karşılığında avantaj sağlayabilecek mikro satış ürünleri içermiyor.

Hikaye “Temrin Savaşları” adı altında, evrendeki sınırları birbirine yaklaşan türlerin savaşını konu alıyor. Savaşta ilerleyebilmek için türler kendi tarihlerindeki en önemli komutanlarını ve savaşçılarını, savaşın bulunduğu gezegende klonlayaraksavaşın seyrini kendilerine çevirmeye çalışıyor.
 
Oynanış mantığı genel olarak “Taş, Kağıt, Makas” türüne benzerlik gösteriyor. Oyun oyna alanı; yerden alıp kullanabileceğiniz 11 adet eşya(zırh, silah, sağlık v.b.) ve üzerine basmamanız gereken 1 adet tuzak barındırıyor. Karakterinizin özelliklerini bunlara göre şekillendirerek dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla karşılaşabiliyor, galip geldikçe global sıralamada üst basamaklara hızlıca tırmanabiliyorsunuz.

Öğrenmesi çok kolay, fakat ustalaşması hayli zor olan oyundaki strateji derinliğide oldukça fazla. Sayısız kombinasyonlarla kendinize en uygun karakteri yaratabilir, stratejinizi oyun tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Friv oyunları için sizlerde friv.com adresini ziyaret ederek en güncel oyunları oynayabilirsiniz. Çocukların kolaylıkla oynayabilcekleri ve ayrıca birçok oyunu görebileceğiniz sitede en güncel ve yeni oyunları oynayabilirsiniz. Friv oyunlarda oynadığınız oyunlara göre kurallar bulunmaktadır. Her oyunda sizlerde kurallara dikkat ederek oyunu sürdürebilirsiniz.

Friv Oyun oynamak için TIKLAYINIZ

  Friv nedir? 
Friv; En iyi ücretsiz online oyunlar sloganıyla İngilizce içerikli yayın yapan bir popüler flash oyun sitesidir. İlginç tasarımıyla diğer oyun sitelerinde ayrılan Friv, ücretsiz oyun oynamak için güvenilir bir yer olduğunu iddaa ediyor. 
Friv'de oyunlar kendi hosting sağlayıcısında barınmaktadır. Friv sitesinin tek adresi "www.friv.com" dur. Diğer friv ismiyle farklı uzantılarda hizmet veren internet siteleri friv'in taklididir. 
Friv'in çok tercih edilmesinin nedeni? 
1. Özgün oyunlar bulunması, 2. Oyunların özgün açıklamaları bulunması, 3. Oyun başlangıcı hariç reklam olmaması, 4. Tasarımının sade ve ilginç olması. 
Friv'in istatistikleri 

Ağlayan çocukları susturmak için onlara akıllı cihaz vermenin, televizyondan müzik dinletmenin veya görüntü izletmenin yanlış olduğunu belirten Öztürk, "Bu durumda daha bebeklik döneminden itibaren 1,5-2 yaşında bir çocuk ekranla karşılaşmış oluyor. Çocuklar ekranlarda sadece görüntüleri algılar ve o görüntülerle müziği birleştirir. Bu senkronizasyon küçük yaştaki çocuklarda sosyal ve dilsel gelişimini engeller" diye konuştu.


Play Store’da ücretsiz olarak yer alıyor. Hemen indirip dünyaya meydan okumak isterseniz areneya şuradan adım atabilirsiniz:

Son olarak detay seven kullanıcılar için oyunun 10 MB olduğunu ve sadece internet bağlantısı için izin talep ettiğini belirtmek isteriz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ali 2 yıl önce

hic güzel değil

Misafir Avatar
gizem 2 yıl önce

kal ninjago salakmisin küfür etirme

Misafir Avatar
gizem 2 yıl önce

ben aşik oldum bu sitede birini gggördün

Misafir Avatar
gizem 2 yıl önce

yok

Misafir Avatar
Cengiz 2 yıl önce

Güzel ve super

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Mustafa Duman 2 yıl önce

Yok

Misafir Avatar
Artetek 2 yıl önce

YuspaohnszhgOzlsn

Misafir Avatar
nijago 2 yıl önce

Oyunlar hiç güzel değil.

Misafir Avatar
muhammet 2 yıl önce

Bedir

Üniversiteler ne zaman açılıyor? 2016 2017...
Milyonlarca üniversite öğrencisi bu sorunun yanıtını arıyor. Üniversiteler ne zaman açılacak? Öğrencilerin...

Haberi Oku