Tarihsel:
Uber İletişim Uygulaması Uber Taksi Çağır - Başçiftlik
Yolculuğunuzu seçin ve konumuzu belirleyin. Sürücünüzün fotoğrafını ve araç ayrıntılarını görebilecek ve harita üzerinde varışlarını izleyebileceksiniz.

Varış noktanıza geldiğinizde sadece inin; dosyanızda bulunan kredi kartınıza otomatik olarak ücretlendireceğiz. Ayrıca bahşiş ödemeniz gerekmez.

Sürücünüzü derecelendirin ve yolculuğunuz hakkında isimsiz geri bildirim sağlayın. Geri bildirimleriniz, her yolculuğu 5 yıldızlı bir deneyim yapmamıza yardımcı oluyor.

Uber İletişim Uygulaması ile Uber Taksi Çağır Türkiye’de ilk kez “anında limuzin çağırma servisi”ni başlatan Uber, özellikle 12-14 Şubat tarihleri ve 18:0002:00 saatleri arasında UberLimo çağıranlara sürpriz hediyeler kazanma şansı da sunuyor. UberLimo’yu seçip araç çağıranlar, uygun bir  sürücüyle eşleştiklerinde bu hizmetten yararlanabiliyor. UberLimo için Euronetcar ile işbirliği yapılırken, 9 metrelik uzatılmış Lincoln Town Car limuzinler kullanılıyor. 7 kişilik bir yolcu kapasitesine sahip limuzinlerin dakikası 5 TL, minimum ücret ise 100 TL olarak belirlenmiş. Diğer tüm Uber araçlarında olduğu gibi UberLimo’da da uygulama içerisinden yolculuk ücretini bölüşme seçeneği bulunuyor.

Uber Taksi İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Üniversiteler ne zaman açılıyor? 2016 2017...
Milyonlarca üniversite öğrencisi bu sorunun yanıtını arıyor. Üniversiteler ne zaman açılacak? Öğrencilerin...

Haberi Oku