Teknoloji:
At Yarışı Sonuçları TJK TV Canlı İzle Günün Sonuçları Adana İstanbul Bursa İzmir İzmit Altılı Ganyan - Arsin

 Altılı ganyan oyununda da eküri atlardan birisine oynamak, o ayakta ekürinin tüm atlarına oynamak anlamını taşımaktadır. Altılı ganyanda oyun tutarı her ayağa yazılan at sayılarının toplamlarının birbirleri ile çıkan rakamında oyun birim fiyatıyla (6 KR veya 4 KR) çarpılmasıyla bulunur. Altılı ganyanın her ayağında şans verdiğiniz at veya atların numaralarını geniş sütunların ilkinden başlayarak işaretlemeniz gerekmektedir.

Bu hipodromda koşular saat 14:30 itibariyle başlayacak. Altılı ganyanın başlayacağı 2.koşu ise saat 15:00’de yapılacak. İzmir’in kum zemininde yapılacak koşular öncesi havanın 16 derece olması bekleniyor. Nem oranının ise yüzde 45 civarlarında olacağı belirtildi.


Günün At Yarışı Sonuçları İçin Tıklayınız


TJK TV Canlı Yayın İzlemek İçin Tıklayınız

1.KOŞU

Bu koşuda 2 yaşlı İngiliz atları 1200 metrelik kum pistinde yarışacaklar. Formda Alas Alas ve Fly So Free bu yarışın favori atlarının başında geliyor.

2.KOŞU

Altılı ganyan bu koşuyla birlikte başlayacak. 2 yaşlı İngiliz atlarının 1600 kum pistinde koşacakları yarış saat 15:00’de başlayacak. Foça Kartalım, Alternatif ve Go Green yarışçıların bugünkü tercihi.

3.KOŞU

Hafizem ve Kocabatur’un favorilerden olduğu koşuda 4 ve yukarı yaşındaki Arap atları yarışacak. Kum pistinde atlar tam olarak 2200 metre koşacak.

4.KOŞU

Sinemis, Rio Face, Right Time gibi kaliteli atların koşacağı yarışta 3 yaşlı İngilizler yer alacak. Sprinter atların bulunacağı yarış nefes kesecek ve atlar 1200 metre sonunda bitiş çizgisini ilk sırada geçmeye çalışacak.

5.KOŞU

Günün zor programlarından birisini de 5.Koşu oluşturuyor. Yarışta az at olmasına rağmen; Sun Kingdom, Executive ve Yeşey gibi atlar yarışın favorisi konumunda bulunuyor. 3 ve yukarı İngilizlerin mücadelesi 1400 metrelik kum pistinde yapılacak.

6.KOŞU

Şehzade Metehan, Immigrant ve Voldemort ganyancıların bu ayaktaki favorisi. Saat 17:00’de yapılacak koşu için 2 yaşlı İngilizler piste çıkacak ve 1600 metre koşacaklar.

7.KOŞU

Günün son koşusunda 15 at yarışacak. Ateşyağmuru, Bozdağ Efesi ve Singapore Prensi bu yarışın favori atları olacak. 3 yaşlı Arapların 1600 Kum pistinde göstereceği mücadele sonucunda, İzmir Hipodromu’nda altılı ganyanı bilen kişiler paralarını alabilecek.  Günlük At yarışı sonuçları ile TJK Tv canlı izle yayını sizlerle oluyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
necdet 4 yıl önce

bu.günkü.izmiryarışlarında.ikinciayakta.2.nolu.at.yarıştan.çıkartılmıştırbenimkuponumda.2.nolu.at.tektir.ekürüsü.7.nolu.at.kazanmıştır.ekürüsü.gecerliç.oluyormu.olmuyormu.olmuyorsa.neden.olmuyor.olmuyorsaböyle.bir.saçmalık.olurmu

Misafir Avatar
islam.atalayin 4 yıl önce

Sadece.atyarişlarini.seyir.etmek

Misafir Avatar
dlf 4 yıl önce

Drkhflgl

Misafir Avatar
fazlı çelik 4 yıl önce

istambul yarış sonucu

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku