Teknoloji:
Cesaret Dizisi ne zaman başlıyor Star TV Fragmanı İzle - Trabzonun ilçeleri

Şevval Sam’a Cesaret Dizisinden Teklif

Star Tv’nin merakla beklenen dizisi Cesaret için şimdi de önemli bir isme teklif gitti. Meryem Uzerli,Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ‘un rol alcakları Cesaret dizisine şimdi de Şevval Sam’ın dahil olması bekleniyor. Oyuncuya teklif götürüldü ama henüz netleşen bir yanıt yok. Şayet teklifi kabul ederse Şevval Sam uzun zaman sonra yeniden dizi setlerine konuk olacak. [şevval-sam]

Şevval Sam, son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde şarkıcı olarak konuk oyunculuk yapmıştı.

Mehmet Aslantuğ, Cesaret Dizisine Dahil Oldu

Uzun bir hazırlık dönemi geçiren, başrolleriniMeryem Uzerli ve Murat Yıldırım‘ın paylaşacağıCesaretdizisinin karosuna usta bir isim katıldı!

Türk – Arap ortak yapımı, senaryosunu Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan’ın kaleme alacağı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin üstleneceği diziye, Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği ve son olarak Racon dizilerinde rol alanMehmet Aslantuğ dahil oldu. [mehmet-aslantuğ]

Hatırlanacağı üzere Aslantuğ, Limon Yapım’ın Vahide Gördüm’lü dizisi Göç Zamanı için görüşme yapıyordu.

Meryem Uzerli “Cesaret” Dizisi ile İlgili Neler Söyledi?

Yakında Star Tv ekranlarında Murat Yıldırım ile başrolünü paylaşacakları ”Cesaret” dizisinde rol alacak olan Meryem Uzerli hakkında çıkan iddialara cevap verdi!

Ali Eyüboğlu ile görüşen Meryem Uzerli dizi hakkında bilgiler verdi. Ekim ayında başlaması beklenen ”Cesaret” dizisinin ertelendiği öğrenildi. Dizinin Aralık ayında başlayacağını açıklayan Meryem Uzerli dizi için her şey yolunda dedi. Star Tv tanıtımlarında rol almayacağına dair iddialara yanıt veren Meryem Uzerli, haberin doğru olmadığını ve rotarlı da olsa tanıtıma katıldığını söyledi.

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’lı ”Cesaret” dizisi Aralık ayında Star’da!

İşte Cesaret Dizisinin Yeni Senaristleri

Uzun bir hazırlık dönemi geçiren, başrolleriniMeryem Uzerli ve Murat Yıldırım‘ın paylaşacağıCesaretdizisi seyirciye merhaba demeye hazırlanıyor.

Türk – Arap ortak yapımı şirket arasında yaşanan bir süredir yaşanan senaryo-senarist krizi çözüldü. Diziyi daha önce Reaksiyon dizisini kaleme alan Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan yazacak.

Büyük merakla beklenen Cesaret dizisinin yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşler yapacak. Dizinin Kasım ayında izleyiciyle buluşması bekleniyor. 

Cesaret Dizisi İle İlgili Yeni Açıklama

Murat Yıldırım‘ın sorun olmadığını açıkladığı Cesaret dizisi ile ilgili açıklama geldi. Daha önce de dizi hakkında konuşan Extra Turki programının sunucusu Liana Dahdouh, twitterda kendine gelen sorular üzerine açıklama yaptı.

Dahdouh’un daha önce birçok kez buluştuğu dizi ekibinden aldığı bilgilere göre dizinin çekimleri 1 Ekim’de başlıyor. Dizinin adı ise Cesaret değil, henüz ismi belirlenmemiş. Romantik bir hikaye üzerine kurulu senaryonun da bir kısmını okuyan Dahdouh, senaryoyu çok beğendiğini söylüyor. Murat Yıldırım ve Meryem Uzerli de senaryoyu okuyormuş şu sıralar.

”Cesaret” Dizisi Dedikoduları Üzerine

Murat Yıldırım’ın kasım ayında ekranda olacağını söylediği Cesaret dizisi için dedikodular devam ediyor.

Dizinin ertelendiği, Star Tv’nin yeni sezon fragmanı çekiminde kriz çıktığı, Meryem Uzerli ile yapım şirketinin sorun yaşadığı gibi birçok iddia ortalıkta dolaşıyor. Açıkçası bu iddialar Murat Yıldırım‘ın üçtür yalanlamasıyla boşa çıkmış görünüyor. Peki neden hala iddiaların ardı arkası kesilmiyor? Sebebi belli: sosyal medya tüccarları…

Birkaç tık fazlasını almak için ortaya sosyal medyanın ilgisini çekecek iddialar atıyorlar, hepside lafta kalıyor nedense. Bir işte sorun varsa o zaten kendini belli eder; Emrah’ın iptal edilen dizisi ve Murat Yıldırım’ın Cansu Dereli diziden ayrılması gibi. Cesaret dizisiyle ilgili sürekli kaynaksız haberler yapanlar aynı yapım şirketiyle aynı şartlar altında 6 aydır anlaşmalı olan Halit Ergenç’i konu bile etmiyor nedense…

Meryem Uzerli ile yapım şirketinin sık sık görüşmesi normal bir şeydir; oyuncuya 2 milyon dolar + peşin para veriliyor. Yaptıkları yatırımı korumak en büyük hakları. Murat Yıldırım’ın da dediği gibi ortada belli bir senaryo olmalı ki ikidir Cannes’a gidip tanıtım yapıyorlar. Olmayan bir iş için dünyaya rezil olmak istemezler herhalde.

Açıkçası benim bu konuda güvendiğim kaynak dizinin içinden gelen haberlerdir yani Murat Yıldırım’ın sürekli yaptığı- yapmak zorunda kaldığı açıklamalardır. Murat Yıldırım’ın yeni yetme bir oyuncu olmadığını, dizi yayınlanmazsa yaptığı bu açıklamaların ileride kendisine hatırlatılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünürsek dizi konusunda 1 numaralı kaynak kendisidir. Kendisinin de ne Meryem Uzerli’ye ne de Cesaret dizisine muhtaç olma durumu da yoktur. Yılların duayen gazetecisi Ali Eyüboğlu da dizi sete çıkıyor diye yazmışken başkasını kaale almaya gerek yok gibi…

Murat Yıldırım’dan ”Cesaret” Dizisi Hakkında Açıklama

Hakkında her gün yeni bir haber çıkan Cesaret dizisi için Murat Yıldırım‘dan açıklama geldi.

NTV’de yayınlanan Gece Gündüz programına katılan Murat Yıldırım dizi hakkında çıkan son haberleri yalanladı. o3 Prodüksiyon tarafından Star Tv için hazırlanan dizinin Ekim sonu ya da Kasım ayının başında ekranda olacağını söyleyen oyuncu senaryonun da uzun süredir belli olduğunu açıkladı. Murat Yıldırım partneri Meryem Uzerli‘ye de övgüler düzdü.

Cesaret Dizisinin Senaryosu Sonunda Hazır

Star Tv’de Ekim ayında ekrana gelecek olanMeryem Uzerli ve Murat Yıldırım‘ın rol alacakları Cesaret dizisinde sonunda son noktaya gelindi. Yılan Hikayesine dönen senaryo hikayeleri yüzünden bir türlü istemilen noktaya gelinemeyen Cesaret dizisinde senaryonun sonuna çekime hazır hale getirildiği belirtildi. Eylül ayında çekimleerine başlanacak olan Cesaret dizisi Ekim ayında seyirci ile tanışacak.

”Cesaret” Dizisi Sete Çıkıyor

 Her gün hakkında yeni haberler çıkan Cesaret dizisinde sorunlar nihayet çözüldü.

o3 Medya ile görüşen Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu dizinin Eylül ayında sete çıkacağını yazmış. 100’den fazla senaryonun gele alındığı dizi için sonunda bir senaryoda karar kılınmış.Ali Eyüboğlu yapım şirketinden şu cevabı almış:

“Senaryo bitti. Bu cumartesi çekim senaryosu gelecek. Yönetmenler Yağmur ve Durul Taylan’ın seçtiği sanat yönetmeni, yardımcı yönetmen, reji ve mekanlar her şey hazır.  Eylül ayının ikinci haftası sete çıkacağız.”

Cesaret Dizisinin Akibeti ne Olacak?

Başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım‘ın paylaşacağı yapım için Kerem Deren’den sonra Yıldırım Türker’in de bir senaryo yazdığı, ancak kabul edilmediği belirtildi. Yani 15 Eylül Salı günü sete çıkması beklenen yapım için hala onaylanmış bir senaryo yok.

Bunun yanı sıra dizinin yönetmenliğini üstlenecek olan Yağmur ve Durul Taylan’ın tam da sete çıkmaya hazırlanırken Amerika’ya gitmesi, ikilinin diziden ayrılıp Halit Ergenç’in yeni dizisine geçeceğine yönelik iddiaların çıkmasına neden oldu. Oysa başarılı yönetmenlerin bir ayağının Amerika’da olduğu, orada yaşayıp iş yaptıklarının bilinmesi nedeniyle önümüzdeki hafta İstanbul’a dönmeleri bekleniyor.

 Bir diğer dedikodu ise Uzerli ve Yıldırım’ın O3 Medya ile yaptığı sözleşmelerin Ağustos sonunda bitecek olması. Yapım şirketi o tarihe kadar bir senaryo belirleyemediği takdirde iki oyuncu da serbest kalacak. Hatta büyük bir yapım şirketinin de önemli bir sezon projesinde rol alması istenen erkek başrol için bu dizinin akıbetini beklediği de söyleniyor.

O3 Medya’nın sözleşmeler ile ilgili nasıl bir yaptırım gerçekleştireceği merak edilirken Uzerli-Yıldırım birlikteliğini bu sezon içerisinde izleyip izleyemeyeceğimizi ise önümüzdeki günlerde yaşanacak olan gelişmeler gösterecek.

Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisinin Adı Belli Oldu: Cesaret

Meryem Uzerli‘nin eylül ayında Star TV’de seyirciyle buluşacak olan  yeni dizisinin adı belli oldu. “Ezel”le dikkatleri üzerine çeken Kerem – Pınar Deren çiftinin kaleme aldığı Uzerli’nin dizisinin adı: Cesaret…

Ünlü yıldızın, Murat Yıldırım‘la başrolünü paylaşacağı diziyi yine “Muhteşem Yüzyıl“ın yönetmenleri Yağmur – Durul Taylan kardeşler yönetecek. Senaryosu oldukça gizli tutulan dizinin bir ajan romanından uyarlama olacağı kulaktan kulağa yayılıyordu. Ancak projenin hikayesinin farklı olduğu ve Uzerli’nin Türkçe’si kırık olduğu için yurtdışından İstanbul’a gelen bir kadını canlandıracağı öğrenildi. Baba – oğul hikayesinin ağırlıkta olacağı dizide babayı canlandıracak oyuncu aranıyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku