Teknoloji:
Facebook Giriş Kayıt Ol Facebook Mobil Messenger Uygulaması - Çaykara

Facebook Giriş Kayıt Ol Facebook Mobil Messenger Uygulaması yayınlandı. Son verilere göre yaklaşık 1.65 milyar kullanıcısı olduğu belirtilen sosyal dev Facebook bütün bu kullanıcılarının birbirleriyle çok etkili bir iletişim kurabilmesi için önemli bir adım atıyor. Sosyal ağ dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcılarının aynı anda çok sayıda farklı dilde gönderiler paylaşmasını olanaklı hale getirecek.

FARKLI DİLLERİ SİZİN DİLİNİZE OTOMATİK ÇEVİRECEK

Firma geçtiğimiz Cuma günü tanıttığı yeni bir yazılım aracılığıyla Facebook gönderilerinin yedi ayrı dile otomatik olarak çevrilebileceğini gösterdi. Kullanıcılar bu yazılım sayesinde yayınladıkları gönderilerin diğer kullanıcılar tarafından; bu kişilerin tercih ettikleri dillerde görülmesini sağlayacak.

İSTENEN ÜLKE SEÇİLECEK

Kullanıcılar metin içeren bir gönderide tam 45 farklı dile çeviri olanağı içeren bir listeden istedikleri ülkeleri seçebilecekler.

Facebook Mobil indir... Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden Facebook'un yılın ikinci çeyreğindeki geliri, önceki senenin aynı dönemine göre yüzde 39 artarak 4,04 milyar dolara yükseldi.

Facebook, 2015 mali yılının ikinci çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı.

New York Borsası kapandıktan sonra yapılan açıklamaya göre, Facebook 30 Haziran'da biten ikinci çeyrekte, 4,04 milyar dolar gelir ve hisse başına 0,50 dolarla toplamda 719 milyon dolar net kar elde etti.

Piyasaların beklentisi ise şirketin hisse başına 0,47 dolar net kar ve 3,99 milyar dolar gelir açıklayacağı yönündeydi.

Şirketin geliri, böylece geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 39 artarken, net karı yüzde 9,1 azalmış oldu. Facebook, geçen yılın ikinci çeyreğinde 2,91 milyar dolar gelir ve 791 milyon dolar net kar açıklamıştı. Giriş yapmak için facebook.com adresine gidiniz.

Facebook'un, net karının önceki yılın aynı dönemine kıyasla gerilemesinde güçlenen dolar etkili oldu. Şirket, açıklamasında, döviz kurundaki dalgalanmaların olumsuz etkileri hesaba katılmadığında, gelirinin önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 39 yerine yüzde 50 artmış olacağını bildirdi.

Facebook'un hisseleri, borsa kapanış saatinden sonra yapılan işlemlerde yaklaşık yüzde 1,95 değer kaybederek, hisse başına 95,21 dolara geriledi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku