Teknoloji:
Gittigidiyor İndirimli Ürünler Dükkanlar Yeni Kampanya İndirim Kodu - Araklı

Son dönemde piyasaları etkisi altına alan gittigidiyor com, internette en ucuz olanı bulmak amacıyla kurulan sitelerin başında geliyor. Bu yönde iş yapan siteler kullanıcının istediği bilgiye toplu olarak hızlı bir şekilde ulaşmasının önünü açıyor.

Gittigidiyor.com'un Yönetici Ortağı Tolga Kabataş, e-Bay'in yalnızca azınlık ortağı olacağını ve bilgi paylaşımında bulunacaklarını açıkladı.

Kabataş, yeni anlaşmanın ardından, Gittigidiyor.com'da diğer ortaklar Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu ile birlikte yönetimde ve ortak olmayı sürdüreceklerini vurgulayarak, e-Bay ile söz konusu ortaklıklarına şöyle açıklık getirdi:

"e-Bay ile azınlık ortağı ve bilgi paylaşımı anlamında bir işbirliği için anlaştık. e-Bay resmi ortağımız fakat şirketin tamamını almış değil. Biliyorsunuz, Türkiye'de bir yabancı ortaklık kurulabilmesi için en az yüzde 10 hissenin yabancı ortağa verilmesi gerekiyor. e-Bay'in hissesi de bu doğrultuda satıldı ve yüzde 10'dan biraz fazla".

Akakce.com, elektronik mühendisi bir girişimci tarafından kuruldu. Fiyatara, Mynet'in, cimri.com internetin popüler adreslerinden gittigidiyor.com'un yatırımı durumunda.

Gittigidiyor Kampanyalı İndirimli Ürünler Anasayfada

Sürekli güncelleme

Bu adreslerin ortak özelliği, sahip oldukları kapsamlı ve sürekli güncellenen içerik sayesinde, farklı ürün gruplarında ?en ucuz fiyatlı' ürünlerin bulunmasını sağlıyor olmaları. Bu siteler online alışveriş noktalarını dolaşarak, buradaki ürün/fiyat bilgilerini toplayarak kullanıcılarına sunuyor. Üstelik ücretsiz. Bu bir telefon olabildiği gibi, Cumhuriyet altını, bebek-giyim ürünü veya saat de olabiliyor.

Kullanıcılar bu adreslere girdiğinde, aradıkları ürünü fiyat aralığı, marka, mağaza ve kullanıcı değerlendirmelerini baz alarak arayabiliyorlar.

Gittigidiyor kampanyaları İçin Gittigidiyor.com adresini hemen ziyaret ediniz.

Bu adreslerin bir diğer ortak özelliği de, kendi üzerlerinden satış yapmamaları. Bu sitelere girerek aradığı ürünü bulan kullanıcılar, seçtikleri mağazanın yan bölümünde bulunan ?satın al' butonuna tık'ladığında, ilgili satış mağazasının elektronik satış noktasına gidiyor.

Bu sitelerin yazılım tarafında ise iki farklı yöntem uygulanıyor. İlk yöntemde özel bir robot yazılım, otomatik olarak internet sitelerini tarayarak, bilgileri topluyar. Bunları kategorize ettikten sonra karşılaştırmak üzere siteye yansıtıyor.

Diğer yöntemde de ilgili bilgiler satıcı sitelerdeki verilere bakılarak, bilgisayar sistemine girildikten sonra karşılaştırma yapılması sağlanıyor.

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de krizle birlikte, ucuz ürünlerin bulunması için yol gösteren sitelere ilgi arttı. Türkiye'deki fiyat karşılaştırma sitelerinin günlük 30 bini aşan tekil ziyaretçi sayısına ulaştığı, bu rakamın da önceki ayların yüzde 70 üzerinde olduğu belirtiliyor.

Sektör temsilcileri, bu dönemde ucuz ama kaliteli servis veren sitelerin tercih edildiğinin de altını çizdi. Bunun sebebi olarak Türkiye'de son dönemde art arda batan e-ticaret siteleri örnek gösteriliyor.

Bu sitelerin sadece online alışveriş için değil, mağazalardan alışveriş yapanlar tarafından da alışveriş öncesinde fiyat tespiti için kullanıldığı belirtiliyor. Gittigidiyor giriş kampanyalı indirim ürünleri yalnızca bu sayfada.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
onur aydin 2 yıl önce

Supersiniz ayakkabim 2 gun icinde teslim oldu tskl

Misafir Avatar
şenol zaman 2 yıl önce

Barasi ödenmiş Korgo gelmedi 2_3 gün icin de gelecekti 10 gün oldu. İletişim numaraniz yok(satiş kotu SC16239866) cep(0536 821 0619)

Misafir Avatar
gittgidiyor sorumlularım dikkatine 2 yıl önce

sizden yedek 8 cilet ve bir adet traş makinesi için yapı kredi bankası hav.57,87 tl
ödedim bana yalnız 8 adet cilet geldi makine niye gönderilmedi anlıyamadım
lütfen ilgilenirmisiniz müşteriniz mustafa öztürk telefonum ve meil adresim sizde mevcut

Misafir Avatar
ndyro 2 yıl önce

xhcxjcoc

Misafir Avatar
selda özalan 2 yıl önce

alışverış

Misafir Avatar
Ahmet kaya 2 yıl önce

Ahmet kaya

Misafir Avatar
muharrem karacakurt 3 yıl önce

gaz ocağı almıştım kargodamı iletişim numaram 05336947235

Misafir Avatar
vbffgfgbvghjnbvvnjkhbvnljfgijvvbn n!!??⛎ 3 yıl önce

Jnvvvvbgjjhcchjpkjlln. !!n nm!!!
?

?????

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku