App Google Play store kodlarında yapılan keşifler bu yeni özelliklerin yolda olduğunu söylüyor!-Muğla Tarafsız"> App Google Play store kodlarında yapılan keşifler bu yeni özelliklerin yolda olduğunu söylüyor!-Muğla Tarafsız"> App Google Play store kodlarında yapılan keşifler, bu yeni özelliklerin yolda olduğunu söylüyor!-Muğla Tarafsız Ajansı 7 Şubat Pazar">
Teknoloji:
Google Play Store İndir Artık Uygulamalar Paylaşılabilecek - Akçaabat

Google'ın Play Store indir ile yapacağı bir güncellemeyle uygulamaları ve oyunları aile üyelerinizle paylaşmanız daha kolay bir hale gelecek.

Play Store uygulamasının 5.12 sürümünde yapılan incelemeler, ailelere özel bir kitaplık işlevinin yolda olduğunu gösteriyor. Android Police'e göre bu işlev, bir hesap sahibinin ailesini oyun, uygulama, TV şovları ve Google Play'den satın alınan diğer içerikleri paylaşmak üzere davet etmesine izin veriyor.

Chıp onlıne'ın haberine göre Apple'ın uygulama mağazası App Store da, ailesindeki herkes için uygulama satın almak isteyen ebeveynlere bu olanağı tanıyan bir işlev sunuyordu. Play Store'da keşfedilen kodlar, ana hesabın sahibinin hangi tür denetimlere sahip olacağının ipucunu vermiyor. Ancak Google'ın geçmişte çocuk hesaplarıyla ilgili verdiği ipuçları, çocukların hesaplarının daha çok kısıtlamaya sahip olabileceğini göstermişti.

Henüz aktif olmayan kodlar, ailenizdeki veya ailenizin dışındaki bir kullanıcı için uygulama hediye alma işlevinin de ipucunu veriyor.

NTV'nin haberine göre 1095 kişinin katılımıyla yapılan bir araştırmada, katılımcıların yarısı bir hafta boyunca Facebook'u kullanmadı, diğer yarısı ise sosyal ağı kullanmaya devam etti.

7 gün sonra yapılan analizlere göre, Facebook'u kullanmayanlar, kullananlara kıyasla daha hoşnut ve dengeli hissettiklerini bildirdi.

Facebook'u kullanmayan grup, daha iyi konsantre olup, daha az stresli hissettiklerini de vurgularken, kurdukları sosyal iletişimlerden de oldukça memnundular.

Kopenhag merkezli Happines Research Enstitüsü'nden Meik Wiking, “Sonuçlar bizi şaşırttı“ dedi.

Wiking, iki grup arasındaki açık farkın görülebildiğini söyledi.

Play Store Uygulama Mağazası İçin Tıklayınız

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Burak Doğru 2 yıl önce

google play ürünlerinde son zamanlarda güzel ve işime yarayan uygulamalar görmekteyim. kredi kartı ile yükleme yapardım ancak son zamanlarda kartımda sorun olduğundan dolayı işlemlerimi kod tedarikçisi olan oyunfor.com 'dan almaktayım. amacım burada reklam yapmak değil ama yiğidi öldür hakkını ver atasözünü bu e-pin ticaret firmaları arasında en çok hakeden kendileridir.
her zaman ellerinde stok bulunmaktadır ve satın aldığım anda ürün teslim edilmektedir. h

Misafir Avatar
emin. ehmetli 2 yıl önce

salamlar. olsun. her. kes
lere,menen. hamiy . salamlar

Misafir Avatar
Evenmemmed 2 yıl önce

0555677838

Misafir Avatar
Nma 2 yıl önce

namiq11

Misafir Avatar
soner şahin 3 yıl önce

Iyi cok

Misafir Avatar
ibrahim etem toprak 2 yıl önce

Twitter aç

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
İDİL 3 yıl önce

cansel adnani bekle sen sessi̇z ve saygili bi̇ri̇si̇n ercandan uzaklaş

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku