Teknoloji:
Havale EFT Saatleri Kaça Kadar Yapılır - Trabzonun ilçeleri

Teknoloji çağı ilerledikçe bankaların havale ve EFT hesaplarını da kullanmak bir hayli artmaktadır. Havale EFT saat kaça kadar yaplır? Alacağımız çoğu şeyi internetten almaya veya en ucuz şekilde almaya çalışıyoruz.

Evinizden hiç çıkmadan direk e-ticaret sitelerinden istediğiniz şeylere bakabilir ve satın alarak kapınıza kadar getirtebilirsiniz. İnternet alışverişi son dönemlerde bir hayli artmış bulunmaktadır. Bunun artmasının ardından bankalar da güvenliği son derece geliştirmişlerdir.

EFT Nedir sorusunun cevabı oldukça basittir. Kelime açılımı olarak Elektronik fon transferi olarak bilinen EFT daha çok iki farklı banka arasında para transferi yapmak için kullanılan işlemdir.

4 basit işlem olan Gönderen, banka, alıcının bankası ve alıcı alanlarını doldurarak karşı tarafın hesabına parayı gönderebilirsiniz. EFT yapmak için her bankanın kendisine göre para kesintisi mevcuttur.

EFT yapmak için Resmi tatiller dışında hafta içi her gün 08.00 – 17.00 saatleri arasında işlemi yapabilirsiniz.Bu saatler dışında yapılan işlemler ilk iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

havale Nedir diye merak ediyorsanız ise daha çok hesaplar arası para gönderme işlemi olarak bilinmektedir. EFT’den farkı ise sadece iki aynı banka arasında para transferi gerçekleştirmektedir.

Bir bankadan başka bankaya para transferi yapılmamaktadır. Çoğu banka havale ücreti kesmemektedir. İstediğiniz her an her zaman istediğiniz saatte havale yapabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku