Teknoloji:
İlker Ayrık'la 1-0 Fragmanı Son Bölüm İzle Kanal D ne zaman başlıyor - Turhal

  Kanal D'den yepyeni yarışma programı İlker Ayrık'la 1-0 fragmanı izle yakında başlıyor! Sunuculuğunu başarılı oyuncu İlker Ayrık'ın yaptığı "İlker Ayrık'la 1-0" eğlendirmeye ve kazandırmaya devam edecek!

Bu yarışmaya herkes katılabiliyor! Eşini, akrabanı, komşunu, manitanı, kankanı kimi buluyorsan tut kolundan getir! Hep beraber gülmeye, eğlenmeye ve kazanmaya devam! 

İlker Ayrık'la 1-0 BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLA!...  *Notu okumayı unutmayın!

Lütfen okuyun

İLKER AYRIK'LA 1-0 izle programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.

*NOT: Hiçbir kaydına ulaşılamayan bir şirket ve/ veya kişiler tarafından, şirketimizin adı kullanılarak veya herhangi bir şirket adı zikredilmeden; kişilerin irtibat numaraları aranmak suretiyle kendilerine bir kargo gönderileceği, gelen kargo karşılığında para ödenmesi halinde düzenlenecek olan bir yarışmaya katılma hakkı kazanılacağı vaat edilmekte olduğu öğrenilmiştir.

Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılan bu durumun Kanal D ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Kanal D’de yayınlanmakta olan ve/veya yayınlanacak olan hiçbir yarışma programında, hiçbir başka içerikli programda bu tür bir yöntem kullanılmamaktadır.

Kanal D hiçbir zaman ve hiçbir şekilde yarışma başvuruları için ödeme talep etmemektedir. Tarafınıza gelen/ gelebilecek olan bu tür teklif, ödeme taleplerine itibar etmemenizi rica ederiz.
Kanal D, resmi başvuru kanalları aracılığıyla yapılan yarışmacı başvurularını hiçbir sebeple üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır.
 

İlker Ayrık 1 0 Yeni Bölüm Hakkında Yorum ve Sorularınızı Aşağıdan hemen Yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yıldız 3 yıl önce

i̇lker'e yakışacak başka yarışma yok muydu? olan, karizmasına olacak, yazık

Misafir Avatar
meve 3 yıl önce @Yıldız

ne var kabul etmiş adam sanki sana gelmiş teklif istediği dizide, programda oynar

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
basak 3 yıl önce

Bak normalde sosyal medyada tanimadigim kisilere cevap vermem ama sana sinirlendim adam program yapmis yapmasa ilkercim sana hic yakistiramadim insan bir program ,yapar dersiniz sen gibi kizlar sana guveniyorum bunu oku ve akillan tamam mi canim

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Yıldız 3 yıl önce

olmadı, bu yarışma i̇lker'e yakışmadı. yarışma, yarışma değil ki, saçmalıklar silsilesi. reyting alamayacağı için kısa sürede biter. i̇lker'e daha yakışır başka yarışma yok muydu? i̇zleyicide yer etmiş karizmasını harcayacak, yazık.

Misafir Avatar
berat 3 yıl önce

Yarışmaya 2kardes ayni anda katila bilirmi

Misafir Avatar
MERVE 3 yıl önce @berat

evet eş dost istediğin her kişiyle gelebilirsin berat

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
pinar kilic 3 yıl önce

Be zaman basliyo yarisma

Misafir Avatar
fatih 3 yıl önce

başvuru yaptık geri dönülmedi başvuru yapan herkez katılıyormu yoksa çagrılmamma olasılıgı varmı

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku