Teknoloji:
Instagram Aç ve Giriş Yap Kaydol Anlatım - Turhal

Çünkü Fotoğraf alanındaki en yaygın sosyal ağlardan olan Instagram, yeni özelliklere kavuştu. Instagram Aç ve Giriş Yap Kaydol Anlatım Bunlar arasında en dikkat çekeni fotoğrafları harita üzerinde yüklenen fotoğrafları gösterebilme özelliği oldu. Uygulamaya gelen yeni arama özelliği önceki sürümdekine göre daha da geliştirildi. Arama özelliği artık harita üzerinde yüklenen fotoğrafları da gösterecek şekilde düzenlendi. Ayrıca kullanıcılar artık kişileri, etiketleri ve mekanları da arayabilecekler.

300 milyon kullanıcısıyla dünyanın en büyük sosyal fotoğraf paylaşım platformu haline gelen Instagram, artık kullanıcılarına reklam gösterecek. Kullanıcılarına ücretsiz hizmet vermeye devam edecek olan uygulama, reklamların altına yerleştireceği bağlantılar sayesinde reklamı yapılan ürünü hızlı satın alma özelliği de sunacak.

Kullanıcılara reklamı gösterilen ürüne göre çözümler sunacak olan Instagram, örneğin başka bir uygulama reklamı gösterdiğinde bağlantı olan uygulamanın indirme linkini kullanıcılara sunacak. Reklam bir internet sitesinin reklamıysa bağlantı kullanıcıları internet sitesine yönlendirecek.

Uygulamanın Explore (Keşfet) isimli yeni eklenen tabında bulunan özellikler arasında popüler etiketler, popüler kişiler ve popüler yerler gibi seçenekler de yer alıyor. Yeni özellikler ilk olarak ABD'deki kullanıcılara sunuldu. İlerleyen günlerde farklı ülkelerde de bu yeni özelliklerin kullanıma sunulması bekleniyor.

İnstagram Giriş İçin Tıklayınız

Facebook satın almıştı

Sosyal ağ Facebook tarafından 2012 yılında 1 milyar dolara satın alınan Instagram'ın üye sayısı 300 milyon. Sosyal ağa günde 70 milyon fotoğraf yükleniyor.

Anahtar Kelimeler
InstagramInstagram Kaydol
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Cemil 2 yıl önce

İnstegram hesabını niye acamiyorum

Misafir Avatar
Ezgi 2 yıl önce

Beğendim.

Misafir Avatar
melek 2 yıl önce

Salakmisiniz

Misafir Avatar
ezel çolak 2 yıl önce

Çok yorumlar

Misafir Avatar
ssss 3 yıl önce

yaaa knkn

Misafir Avatar
Qedir rzayev 3 yıl önce

cok iyi

Misafir Avatar
Ezgi 2 yıl önce

Beğendim.

-Beğenmedim(0)

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku