Teknoloji:
Kısmetse Olur Yarışmacıları Kimdir İsimleri Nerede Kalıyor - İlbey Gazete Ajansı - Akçaabat

ELEME GECESİNDE TARTIŞMA ÇIKTI

Kısmetse Olur yarışmacıları isimleri nerede kalıyor yarışma evinde yine büyük bir sürpriz yaşandı ve programda henüz çok yeni olan Adnan Kısmetse Olur evine veda eden isim oldu. Yarışmaya geçen hafta katılan genç damat adayı Adnan üç oy birden aldı. Gelinler evinden arkadaşlarının ortak oyuyla elenen isim ise Daniela oldu. Kanal D'nin büyük ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur'da eleme stresi gergin anlar yaşanmasına neden oldu. Duygu'ya tepki gösteren Daniela'nın sert sözleri, kızlar evinde tartışma yarattı.İlk turda Cansel ve Daniela ikişer oy alınca ikinci tura geçildi. Üç oy Cansel üç oy da Cansel aldı. Ancak dördüncü oyda Dani'nin adı çıktı. Dani böylelikle Kısmetse Olur evinde elendi.

KISMETSE OLUR EVİNE 2 YENİ İSİM

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun yanıt bulduğu, olaylı gece de programa iki yeni yüz dahil oldu. Daniela ve Adnan'ın vedasının ardından, elenen yerine; kızlar evine Şermin, erkekler evine ise Önder katıldı.

Kısmetse Olur yeni gelin adayı Sermin kimdir?

 

Kısmetse Olur'un 7 Kasım eleme gecesinde yarışmaya dahil olan Sermin 26 yaşında. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Sermin doğma büyüme Kayserili. Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Sermin ailesiyle birlikte Kayseri'de yaşamını sürdürüyor. Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Sermin'in damat adaylarında bıraktığı ilk izlenim ise olumlu oldu. Sermin 'Konuşmasını ve oturup kalkmasını biliyor' şeklinde yorumlar aldı. Kafasında bir isim olduğunu ve onun için yarışmaya katıldığını söyleyen Sermin, gönlünde yatan damat adayının ismini açıklamadı. 

 

Kısmetse Olur yeni damat adayı Önder kimdir?

 

Kısmetse Olur yarışmasının yeni damat adayı Önder 28 yaşında. Önder otomotiv sektöründe kendi işini yapıyor. Doğma büyüme İstanbullu olan Önder'in annesi Karslı, babası ise Konyalı. Oğlak burcu olan Önder yarışmaya Ceyda'yı tanımak için geldiğini açıkladı. Kızlar evine yaptığı ilk ziyarette maço duruşuyla dikkat çeken Önder, 'Ceyda çok duygusal bir insan. Benim tarzımda erkeklerden hoşlanıyor.

Onu anlayabileceğimi düşünüyorum. Bir erkekte yaşayabileceği herşeyi bende yaşayabilir. Yeri geldiğinde sert, yeri geldiğinde ılımlı biri olurum.' diyerek kendini tanıtmaya çalıştı.  

 

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli evlilik programında şok gelişmeler yaşanıyor. Bu hafta eleme heyecanı yaşanmadan bir gün öncesinde haftanın birincileri belli oldu. Gelen oylamalar sonrasında haftanın birincisi erkeklerden Serhan Olurken kızlardan Ayça oldu. Ayça yemeğe Emre 'yi görürüken Serhan'ın kimi seçeciği çok önemliydi ve o seçim Melek'ten yana oldu. 

Kanal D'nin yeni izdivaç programı Kısmetse Olur'un dün ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı vardı. Kısmetse Olur da kimler elendi? sorusunun yanıtı hem damat adaylarından hem de gelin adaylarından oldu. Yani iki kişi hayallerine ve programa veda etti. Peki, Kısmetse Olur da kimler elendi? Kısmetse Olur'da geçen hafta elenen gelin adayı Demet olurken erkeklerden ise Soner yarışmaya veda etti. Erkeklerin seçimiyle eve veda eden yarışmacı Demet oldu. Kısmetse Olur evinin neşe kaynağı olarak anılan Demet'in gidişi, diğer yarışmacıları da üzdü. Elenme tehlikesiyle yüzyüze kalan diğer isim Mehtap Taşkıran arkadaşı için; Yarışmada olmam iyi bir şey ama Demet'in gitmesine çok üzüldüm. Ben kalbimle düşündüğüm için çok üzüldüm.

Yeni bölümleri ile hafta içi her gün 12.45’te, büyük finali ile her Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda 7 erkek ve 7 kadın aday, günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek.

Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından her hafta birer kişi elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek. Böylece, adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

ERKEKLER ARASINDAN VEDA EDEN İSİM KİM?

Kısmetse Olur erkekler evinde elenme riski bulunan iki isim Soner ve Eser oldu. İkinci kez potaya kalmasını konsantre olamamaya bağlayan Eser, bu hafta yine evde kalmayı başardı Kısmetse Olur evindeki damat adaylarından Soner elendi.Ayça ile ilişkisi olan Emre'nin yeni gelen gelin adayına uzun uzun bakması ise tepki çekti. Kısmetse Olur evine veda eden Demet, Demet Akalın'ın favori adayıydı. Demet Akalın, adaşının favorisi olduğunu Twitter üzerinden takipçileriyle paylaşmış, sayfasına; "Kısmetse Olur'da evlenecek kız Demet tabii ki de, İnşallah yeni bir damat adayı girer." notunu düştü.

 

Gelin ve damat adayları, bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Muhteşem Bir Düğün, Harika Bir Ev

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlilik yolunu seçen çiftimiz, muhteşem bir düğünün dışında harika bir ev, yurt dışında balayı tatili ve takı setlerinin sahibi olacaklar.

 

MELEK KİMDİR?

 

Kanal D ekranlarınızda yeni yayınlanmaya başlayan ve çok farklı bir  formatla yapılan Kısmetse Olur yarışmasında  yarışmacıları arasında olan Melek Çelebi 1995 yılında Ankara’ da dünyaya gelmiştir. 20 yaşında olan Melek Çelebi Ankara’ da yaşamaktadır. Melek Çelebi prefosyenel olarak tekvandoculuk yapmakta ve aynı zamanda da Tekvando eğitmenliği yapmaktadır. Üniversiteye hazırlanan Melis Buse Betkayan Aradığı eş adayını bulabilmek için Kısmetse Olur Yarışmasına katılmıştır. Melek Çelebi‘ ye Kısmetse Olur yarışmasında başarılar dileriz.

 

Yarışmacı

 

Melek Çelebi

 

İşi-Mesleği

 

Tekvando Eğitmeni

 

Kimdir-Biyografisi

 

Melek kaç yaşında: 20.

 

Melek eğitim durumu: Lise Mezunu

 

Melek mesleği, ne iş yapıyor: Tekvando Eğitmeni

 

Melek nereli: Ankara

 

Melek nerede yaşıyor: Ankara

 

Melek göz rengi ne: ?

 

Melek kilosu, kaç kilo: 1.83

 

Melek boyu: ?

 

Melek burcu ne: Balık


 

Yarışmacılar

AYÇA BEĞEN Yaşı : 28 Eğitim Durumu : İlkokul mezunu Meslek : Şu anda çalışmıyor Memleket : Elazığ Yaşadığı Yer : İstanbul Göz Rengi : Ela Kilo : 54 Boy : 1.65 Burç : Aslan   Yarışmacılar AYŞENUR AYDOĞDU Yaşı: 21 Eğitim Durumu: Açık Öğretim Üniversite Sosyoloji Öğrencisi Meslek: Butik sahibi Memleket: Isparta Yaşadığı Yer: Antalya Göz Rengi : Yeşil Kilo: 55 Boy : 1.69 Burç : Kova   Yarışmacılar CEYDA KIRICI Yaşı : 21 Eğitim Durumu : Lise mezunu Meslek: Şu an çalışmıyor Memleket: İzmir Göz Rengi: Kahverengi Kilo: 53 Boy: 1. 70 Burç: Koç   Yarışmacılar DANİELA GRAJDEANU Yaşı: 23 Eğitim Durumu: Beykent Üniversite – Halkla İlişkiler Mezunu Meslek: Pilates Eğitmeni Memleket: Romanya Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Kahverengi Kilo: 54 Boy: 1.70 Burç: Akrep   Yarışmacılar DEMET KASAR Yaşı: 35 Eğitim Durumu: Ortaokul Mezunu Meslek: Butik sahibi Memleket: Çerkez Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Kahverengi Boy: 1.80 Kilo: 64 Burç: Kova   Yarışmacılar DUYGU YILDIRIM Yaşı: 41 Eğitim Durumu: Lise Mezunu Meslek: Şu anda çalışmıyor Memleket: Sinop Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Bal köpüğü Boy: 1.68 Kilo: 64 Burç: Akrep   Yarışmacılar MEHTAP TAŞKIRAN Yaşı: 30 Eğitim Durumu: Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Mezunu Meslek: Muhasebeci Memleket: Yozgat Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Yeşil Kilo: 57 Boy: 1.71 Burç: Boğa   Kısmetse Olur;

  DAMAT ADAYLARI Yarışmacılar

EMRE UBEYLİ Yaşı: 23 Eğitim Durumu: Açık Öğretim Spor Yönetimi Meslek: Fitness Antrenörü Memleket: Kayseri Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Açık Kahve Boy: 1.88 Kilo: 78 Burç: Koç   Yarışmacılar ERCAN ÇİFÇİ Yaşı: 26 Eğitim Durumu : Adıyaman Üniversitesi – Pazarlama ve Muhasebe Bölümü Meslek : Muhasebeci Memleket: Adıyaman Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Açık Kahve Boy: 1.81 Kilo: 80 Burç: Terazi   Yarışmacılar ERDEM DALFİDAN Yaşı: 27 Eğitim durumu: Doğu Akdeniz Üniversite – Turizm Bölümü Meslek: İşletmeci Memleket: Bursa Yaşadığı Yer : Bursa Göz rengi: Kahverengi Boy: 1.86 Kilo: 80 Burç: Balık   Yarışmacılar MELİH TOĞAY Yaşı: 24 Eğitim Durumu: Üniversite - Fotoğraf ve Kameramanlık Okudu. Şuan Açık Öğretim Fakültesi Uluslararası İlişkiler Öğrencisi Meslek: Pazarlama Uzmanı Memleket: Mersin Yaşadığı yer: İstanbul Göz Rengi: Mavi Kilo: 63 Boy: 1.82 Burç: Boğa   Yarışmacılar MURAT ÖZBAKAN Yaşı: 45 Eğitim Durumu: Açık Öğretim Fakültesi - İşletme mezunu Meslek: Tekstil Sektöründe Yönetici Memleket: İstanbul Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Açık Kahve Kilo: 80 Boy: 1.84 Burç: Balık   Yarışmacılar SERHAN ÇELİKER Yaşı: 26 Eğitim Durumu: Müjdat Gezen Kültür Ve Sanat Merkezi Konservatuar (Tiyatro bölümü) 8. Sınıf Öğrencisi Meslek : İşadamı - Tekstil Şirketi Sahibi Memleket: Adana Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Koyu Kahve Boy: 1.88 Kilo : 78 Burç: Yengeç   Yarışmacılar TANKUT DENKER Yaşı: 43 Eğitim durumu: Marmara Üniversite Turizm Otelcilik Meslek: Profesyonel Masaj Terapisti Memleket: İstanbul Yaşadığı yer: San Francisco- Amerika Göz Rengi: Kahverengi Boy: 1.79 Kilo: 83 Burç: Boğa  


 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ayça 2 yıl önce

bende adaşım ayça'yı çok seviyorum batuhanlada çok yakışıyorlar Allah yolunuzu açık etsin

Misafir Avatar
esra ada 2 yıl önce

Bu program hemen kapanmalii

Misafir Avatar
zeliha can 2 yıl önce

ne bu program kapanmalı sen kapan mal

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
wefa azeribaycanli 2 yıl önce

hhhhhhhhhhhhahahhahah

Misafir Avatar
nurumuz 2 yıl önce

nurdan bir tane onu cok seviyorum

Misafir Avatar
cemile 2 yıl önce

Bencede nur birtanedir

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
prensesimiz melis 2 yıl önce

Bu eser çok oldu artık ailesi canseli istemiyor diye diğerlerine patlıyor

Misafir Avatar
nagihan 2 yıl önce

Sana katiliyorum

-Beğenmedim(1)
Misafir Avatar
nagihan 2 yıl önce

Ne dersiniz deyin melisi çok seiyoooooom

Misafir Avatar
aysen tanriverdiyeva 2 yıl önce

hayir sana katilmuyorum cok yalnis soyluyorsun sanki melis oranin bas kamandiri

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
dilekk 2 yıl önce

Evett yaa çoook tatlıı

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
cemile 2 yıl önce

Sevmiyorsunuz demiyorum ama yerinde durmuyorki

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
şilan 2 yıl önce

Bende melisi çok seviyoruuuuuum

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
azra 2 yıl önce

Sana katılıyorum

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
elif 2 yıl önce

Nur ve özge seviyorum ve destekliyorum melis ise çok hırçın biridir ama çok tatlı

Misafir Avatar
cemile 2 yıl önce

Nur birtanedir bütün kızları toplayïn sadece bir nur eder

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
nagihan 2 yıl önce

Melisi çk seviyorum o dürüst olduğu için onu kiskaniyorlar eser ve Cansel çok yakïşïyorlar

Misafir Avatar
cemile 2 yıl önce

Melis iyide ortalıgı karıstırmasa daha iyi olur

-Beğenmedim(0)

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku