Teknoloji:
Skype Kayıt Ol İndir Messenger Ücretsiz Oturum Aç - Trabzon

Skype messenger indir ücretsiz oturum aç şimdi daha kolay. son zamanda Apple ve iOS tarafına çok önem vermeye başladı. Kısa bir süre önce Apple Watch için uyumlu hale gelen Skype, şimdi ise 3D Touch servisine destek veren bir güncelleme yayınladı. Apple’ın iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde bulunan basınca duyarlı dokunmatik teknolojisi için kendini güncelleyen Skype, beraberinde önemli bir yenilik daha getirdi.

Artık, Skype 6.5 sürümüyle uyumlu iOS cihazlarında Skype ikonuna bastığınızda yeni bir konuşma penceresi açma, numara çevirme ekranı ve Skype içerisinde arama seçenekleri görmek mümkün olacak. Bu, sadece 3D Touch destekleyen iOS cihazlarda kullanılabilecek. Yukarıdaki ekran görüntüsünde özelliğin nasıl kullanılacağı belirtilmiş. 3D Touch ile yapılabilecekler paylaşılmış.

Skype 6.5 güncellemesi aynı zamanda video mesajları için filtre özellikleri içeriyor. Bu güncelleme ise sadece iOS’a özel değil. Android kullanıcıları da video filtreleme özelliğinden faydalanabilecek. Tıpkı Snapchat gibi kullanıcılar videolarına efekt uygulayabilecek. Ancak bu efektler Snapchat uygulamasındaki kadar eğlenceli görünmüyor. Arkadaşlarınıza videolu mesajlar gönderirken bu filtreleri kullanmak mümkün olacak. Negatif fotoğraf benzeri bir filtrenin nasıl bir değişiklik yaptığını aşağıda görebilirsiniz. Skype kaydol 6.5 olarak yayınlanan bu güncelleme ile Skype hem 3D Touch hem de video filtreleri özelliklerine kavuştu.

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10, geçtiğimiz temmuz ayının sonunda yayınlanmıştı. Şirket, mevcut kullanıcıların Windows 10’a ücretsiz geçişini teşvik etmek için Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına özel bir rezervasyon sistemi de geliştirmişti. Windows 10 yüklü cihaz sayısının 110 milyona ulaşması, bu stratejinin başarıya ulaştığını gösterse de, Microsoft mevcut pozisyonunu geliştirmek için daha agresif bir strateji izlemeye hazırlanıyor.

Skype Kayıt Olma

Yeni skype kullanıcı adı almak için buradan skype kayıt formunu açalım. Aynen hotmailde olduğu gibi kayıt formunda adınızı soy adınızı ve diğer bilgiler için, bir form yer alıyor.
Skype kayıt formunun doldurulması

 

Skype kayıt olabilmeniz için var olan bir mail adresi girmeniz gerekiyor. Mail adresiniz yoksa hotmail üzerinden kayıt alabilirsiniz.

Skype kaydolma sayfasında profil bilgilerinin doldurulması için ikinci form da yer alan bilgileri şöyle doldurabilirsiniz.

 

Profil bilgilerinizde doğum tarihinizi, gün, ay ve yıl olarak seçtikten sonra cinsiyetinizi yaşadığınız bilgileri doldurak telefon numaranızı giriniz.

 

Skype kullanıcı adınız ve belirleyeceğiniz şifrenizi girerek kayıt işlemine devam edelim. Burada yapılan hata, karmaşık kullanıcı adı ve hatırlayamayacağınız kadar zor şifreler belirlediğinizde zamanla şifreler unutuluyor.
Kayıt formunda bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra "Kabul ediyorum" butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.

Microsoft, önümüzdeki yılın başlarından itibaren Windows 10’u Windows Güncelleme Sistemi’nin içinde “önerilen güncelleme” olarak sınıflandıracak. Bu hamleyle birlikte Windows 10 güncellemesi cihazlara otomatik olarak indirilecek. Microsoft yöneticisi Terry Myerson, bu konuda son tercih hakkının kullanıcıda olacağının altını özellikle çiziyor.

Windows 10 indirme ve yükleme süreci, kullanıcıların Windows Güncelleme seçeneklerine göre otomatik olarak başlayacak. Ancak bağlantı paketinde çeşitli limitler bulunan Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları, Windows 10 güncellemesinin otomatik olarak indirilmesini durdurabilecek.

Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları 29 Temmuz 2016 tarihine kadar Windows 10’a ücretsiz geçiş yapabilecek. Bu tarihten sonra şirketin nasıl bir strateji izleyeceği ise henüz belirsizliğini koruyor. Microsoft yöneticisi Terry Myerson, bu konuya ilişkin olarak sessiz kalmayı tercih ediyor.

Microsoft, korsan yazılım kullananları da Windows 10’a geçiş yapmaya teşvik edecek bazı adımlar atmaktan geri kalmıyor. Şu an için sadece lisanslı bir Windows 7 veya Windows 8.1 kullananların ücretsiz yükseltme imkanından faydalanabildiğini hatırlatan Terry Myerson, kimi kullanıcıların bu engeli aşmak için çeşitli yollar denediğini, ancak sonunda pek çok kişinin hakiki bir lisans aldığını dile getirdi. Şirket, bu geçişi kolaylaştırmak için ABD’de bir deney gerçekleştirerek Windows Mağaza’dan tek tıkla orijinal bir lisans satın alınmasını mümkün kılıyor.

Microsoft’un Windows 10’u daha fazla bilgisayara ulaştırmak için gösterdiği bu çaba, şirketin iki ya da üç yıl içinde 1 milyar Windows 10 cihazına ulaşma hedefiyle doğrudan bağlantılı. Bu iddialı hedef için seçilen iddialı yöntemin kullanıcılar üstünde ters bir etki yaratıp yaratmayacağı ise önümüzdeki yıldan itibaren görülecek. Skype kayıt ol hakkında sorularınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
vusa vusal 2 yıl önce

Skyape

Misafir Avatar
Rıza 2 yıl önce

kız arkadaşımla konuşmak için açmak istiyorum faket nerden indiiricem ?

Misafir Avatar
halis uyanik 3 yıl önce

Skayp acarmisiniz tamam diyorsunuz acilmiyu

Misafir Avatar
Ozkan senturk 3 yıl önce

Sıkayt

Misafir Avatar
nebbe 3 yıl önce

Ben

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Hediye yüksek 3 yıl önce

Bitanem

Misafir Avatar
mamed.memmedov 3 yıl önce

jmdk

Misafir Avatar
melis 3 yıl önce

skype kayıt olmak bedava mı

Misafir Avatar
Ahmet öztürk 3 yıl önce

Skape beni kaydedin

-Beğenmedim(0)

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku