Teknoloji:
Snapchat İnternet Ayarları Veri İndirme İptal Etme - Çaykara

Snapchat, son zamanlarda yapılan birçok güncellemeye rağmen hala depolamada ve işletim sisteminde sorun yaşıyor. Aynı süre kullanımda tüketilen internet veri miktarı kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor. Snapchat İnternet Ayarları Veri İndirme İptal Etme Nasıl yapılır?

İNTERNETİ SÖMÜRÜYOR

Telefonlardan bazılarında 1GB'lık, bazılarında ise 13 GB'lık veri kullanılabiliyor. Bunu sebebi ise uygulamanın arkadaşlarınızın hikâyelerini, canlı hikâyeleri ve Discover içeriklerini arka planda indiriyor olması.

ÇÖZMENİN YOLU VAR

İlk olarak veri yönetim merkezine gidip oradan Snapchat'in internetinizin ne kadarını kullandığını kontrol etmelisiniz. Bu bilgiyi iPhone'larda Ayarlar>> Hücresel (Cellular), Android telefonlarda da Ayarlar>>Veri Kullanımı'na (Data Usage) giderek bulabilirsiniz.

AYARLARA GİRİN

Daha sonra ise Snapchat ayarlarına gitmelisiniz. Snapchat>> Ayarları>> Ek Hizmetler>> Yönet'e giderek Seyahat Modu'nu aktifleştirmelisiniz. Bu mod Snapchat'in mobil veri kullanımını azaltır ancak içerikleri ve hikâyeleri indirmek için dokunmanız gerekir.

Son çare ise, eğer çok az yeriniz varsa, Snapchat'i hizmet dışı bırakmak. iPhone'larda Ayarlar>> Hücresel, Android'lerde de Ayarlar>> Veri Kullanımı'na giderek Snapchat'inizin internet bağlantısını kesebilirsiniz.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku