Teknoloji:
Tubidy Mp3 İndir Uygulaması Cebin Vazgeçilmezi - Akçaabat

Tubidy mobi sitesi, youtube üzerindeki klipleri mp3 olarak indirmenize olanak sağlıyor. Aslında bu uygulamanın veritababında herhangi bir şarkı dosyası saklanmıyor. Tüm aramalarınızı arka planda youtube üzerinden aranıyor.

Teknoloji ile bir daha asla dönmeyeceğini düşündüğümüz şarkılar yerini mp3 lere bıraktı.

Hayatımızı kolaylaştırmak için ortaya çıkan ve hızla büyüyen çağrı play store marketi hem firmalar hem de vatandaş için daha hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Bugün 83 bin kişiyi istihdam eden sektörün büyüklüğü 3.6 milyar liraya ulaşmış durumda. Ancak bu hızlı büyüme bazı sorunları beraberinde getiriyor. Sektörün en büyük problemi ise kaliteli şarkı indirmek adına tubidy gibi sektörü düzenleyen başka bir üst kurulun bulunmaması. Hal böyle olunca 45 saniye olması gereken telefonda bekleme süresi ortalama 45 dakikaya kadar çıkıyor. Faturası da dakikalarca telefonda bekletilerek mağdur edilen vatandaşa kesiliyor. Çağrı Merkezleri Derneği (ÇMD) Başkanı Metin Tarakçı, vatandaşın çağrı merkezinde beklediği her dakika için ücret ödemek zorunda kaldığını belirterek, "Geçen yıl 2 milyar çağrı yapılmış. Bunun 1.5 milyarı müşterinin çağrı merkezini araması şeklinde gerçekleşmiş. 500 bini de firmaların pazarlama amaçlı olarak vatandaşı araması şeklinde. Çağrı merkezlerini arayan vatandaşın sadece telefon faturasına ödediği bedel 250-300 milyon lirayı buluyor" dedi. Firmalar uzun bekleme sürelerini kampanyadaki yoğunluk olarak gösterse de asıl nedenin eleman istihdamındaki yetersizlikten kaynaklandığını dile getiren Tarakçı, "En az 15-20 bin elemana ihtiyaç var. Yani sektörde 100 bin elemanı görmedikçe sorunlar sürmeye devam edecek" diye konuştu.

Telekomünikasyon ve bankacılık sektörünün çağrı merkezinin yüzde 50'sini oluşturduğuna dikkat çeken Tarakçı, çözüme kavuşturulması beklenen ciddi sorunların bulunduğunu belirterek şunları söyledi: "Çağrı merkezleri 30'dan fazla sektöre hizmet veriyor. Bunlar içerisinde sadece BTK, GSM operatörleri ve internet servis sağlayıcılarıyla ilgili düzenleme yaptı. Düzenleme ile çağrı merkezi arandığında ana menüde 45 saniye, alt menüde ise 20 saniye sınırı getirildi. Yani 65 saniye içerisinde yönlendirme işleminin tamamlanması gerekiyor. Yönetmeliğe göre müşterilerin yüzde 80'inden fazlasının yönlendirme işlemi zamanında yapılmazsa GSM operatörlerine ciddi cezalar kesiliyor. Ancak bu diğer sektörler için geçerli değil. Özellikle de bankacılık sektöründe ciddi bir sorun oluşturuyor. BDDK'nın acilen bankalara hizmet veren çağrı merkezleriyle ilgili düzenleme yapması gerekiyor. İki yıldır çalışıyoruz ama bir sonuç alamadık. BDDK bir an önce devreye girmeli."

YouTube içerisinde yer alan tüm müzikleri içerisine alabilen Tubidy, kullanıcısının istediği müziği rahatlıkla indirmesine olanak veriyor.

Bu sayede rakipleri arasından sıyrılarak daha popüler ve daha çok tercih edilerek hızla büyümeye devam ediyor. Sistemin alt yapısı sayesinde servise en yeni müzikler ve popüler şarkılar hemen yükleniyor.

tubidy123

Tubidy indir tüm sanatçılara ait hem eski hem de yeni tüm albümlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz.

Servis üzerinden aradığınız her tarzda müziği indirebiliyorsunuz. Özellikle Tubidy son zamanlarda yabancı dilde şarkılar, İlahi ve Slow müzik indirmek adına da kullanılıyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak Tubidy sistemine kayıt olmak gerekiyor.

Tubidy İndirmek İçin Tıklayınız

Tüketici Sorunları Derneği Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, çağrı merkezlerinde bekleme sürelerinin ciddi boyutlara ulaştığına dikkat çekerek, kendisinin de mağduriyet yaşayanlardan biri olduğunu söyledi. Ağaoğlu, tubidy ile mp3 indirirken benzer bir durum yaşadım. Kartım ATM cihazına sıkıştı. Bankanın çağrı merkezini aradığımda tam 15 dakika ATM cihazının önünde beklemek zorunda bırakıldım. BDDK'nın buna çözüm bulması gerekiyor" dedi. Faturanın tüketiciye kesilemeyeceğini belirten Ağaoğlu, "Tüketiciler haklarını aramalı. BTK'nın yaptığı düzenleme ile telefon faturalarınızın ayrıntılarını internet üzerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. 1 dakikadan fazla süren görüşmelerde ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

Tubidy Mp3 İndir Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
asd 2 yıl önce

asd

Misafir Avatar
Rara karenina 2 yıl önce

Açılmıyor nasıl iştir bu adamakıllı yapın mal herifler

Misafir Avatar
Rkror 2 yıl önce

Irşad.jly

Misafir Avatar
A...f... 2 yıl önce

Abi nasıl müzik indiriliyo yaaaaa

Misafir Avatar
birol 2 yıl önce

Ben bir turlu indiremiyorum yardim lutfen lc c4 beat

Misafir Avatar
sibel 2 yıl önce

Ben istedigim muzuk indiremiyorum

Misafir Avatar
naz 2 yıl önce

Güzel ama neden inmuyo

Misafir Avatar
Firat guzelsoz 2 yıl önce

Seyfi doganay

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
samba toure 2 yıl önce

Samba. Touré

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku