Teknoloji:
Twitter Kaydol Giriş Yap Hesap Aç - Zile

Peki Twitter kaydol hesap aç nasıl yapılır?

Geçtiğimiz haftalarda bir söylenti şeklinde basına sızan haber böylelikle doğrulanmış oldu.
 
Twitter Anket özelliği ile her kullanıcı bir Twitter gönderisi şeklinde anket oluşturabilecek. Oluşturulan anketler 24 saat aktif kalabilecek ve sadece 2 seçenekli olabilecek. Anketlerin sorusu, 140 karaktere dahil edilecek ancak seçenekler 140 karakterin dışında tutulacak. Anketlere verilen cevaplar gizli tutulacak. Anket özelliği iOS, Android ve bilgisayar üzerinden kullanılabilecek.
 
Anket özelliğinin nasıl görüneceği haberimizin görselinde mevcut. İlgili özellik henüz Türkiye’de kullanıma açılmadı ancak birkaç gün içerisinde kullanıma sunulacaktır.

Twitter hesabı açmak
istiyorsanız öncelikle Twitter .com sitesine girin. Daha sonra Twitter’ de yeni misin isim ve başlığı altında yer alan  formu eksiksiz doldurun. Kullanıcı adına istediğiniz bir isim girin, twitter adresinizin bağlı olmasını istediğiniz bir e-posta adresi girin. Bir şifre oluşturun ve kaydol seçeneğine tıklayın. Adresininiz ilk ayağı tamamlandı.

Twitter hesabınızın onaylanması için Mail adresine gereksinimiz var. Bu kısımın ardından Twitter’a bugün katıl başlığı adı altında bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve Hesabımı oluştur’a tıklamanız yeterlidir.

Artık sizinde bir Twitter hesabınız var. Twitter hesabınızı ilk oluşturduğunuz sırada e-posta adresinize bir doğrulama kodu gönderilmiştir. Mail kutunuzu kontrol edin ve bu kodu buluğ ona tıklayın böylece Twitter hesabızı artık kullanabilirsiniz.

Twitter Kayıt Olmak İçin Tıklayın


 
Twitter Anket özelliği dışında bazı farklı özellikler de duyuruldu. Bunlardan bir tanesi ise oldukça sevindirici. Artık bir alıntı yapıldığında bu alıntı sizin 140 karakterlik limitinizi etkilemeyecek. Bir diğeri ise direkt mesaj gönderiminde grup sohbetlerinde 140 karakter sınırının olmaması.

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir keşfe göre yakında belge göndermeye de izin verebilir.

WhatsApp, şimdiye kadar sadece fotoğraf, video, kişi ve ses dosyalarını göndermenize izin veriyordu. WhatsApp'ın çeviri veritabanında fark edilen "Belge indirilmedi" uyarısında geçen "Belge" sözcüğü, uygulama üzerinden yakında belgelerin de gönderilebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte hangi tür belgelerin gönderilip alınabileceği henüz belli değil.

İşlevin ne zaman ortaya çıkacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Çevirilerle işlevin gerçekten ortaya çıkması arasında birkaç ay bulunabiliyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Asim 2 yıl önce

Cok guzelsin be gulum

Misafir Avatar
beyza 2 yıl önce

Cok. Guzel

Misafir Avatar
Senayi yesilbudak 2 yıl önce

Üye olmak istiyorum

Misafir Avatar
ayşenur 2 yıl önce

ne saçmalıyorsunuz ya atıp buraya yazıyorsunuz hepinizin içi yalan lan ayşe, fatma, hakkı yalan yalansiz nesiniz lann ne bunlar içimdekiler yaa

Misafir Avatar
Canan kırel 2 yıl önce

Doğru söylüyon arkadaş

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Sanane lan 3 yıl önce

Sjsjsjsjasasasasaserererere

Misafir Avatar
M ENES 3 yıl önce

mal gibi olmuş

Misafir Avatar
M ENES 3 yıl önce

mal gibi olmuş

Misafir Avatar
M ENES 3 yıl önce

mal gibi olmuş

Misafir Avatar
Ayse 2 yıl önce

Çok güzel

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Brmtnqbwnemwbqb 2 yıl önce

Smemenqn emrkh

-Beğenmedim(0)

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku