Teknoloji:
Ucuz iPhone Modelleri 2016 Yılında Çıkıyor İşte Özellikleri - Trabzon

Apple'ın geçtiğimiz lansmanda tanıtması beklenen 4 inçlik yeni modellerin hala şirketin ajandasında olduğunu belirten Kuo, ABD merkezli teknoloji devinin bu ebatta bir en Ucuz iPhone modelleri özellikleri 2016'da tanıtıp satışa sunacağına kesin gözüyle bakıyor.

iPhone 5S ile benzer özelliklere sahip olacak ürünün iPhone 6, 6S ve iPhone 7'ye oranla daha düşük bir fiyattan satılacağını belirten Kuo, Apple'ın bu cihazda A9 işlemciye yer verebileceğini belirtiyor.

iPhone 5S'in 5C'ye oranla daha popüler olmasının Apple'ı planlarını yeniden gözden geçirmeye sevk ettiğini belirten Kuo, söz konusu cihazda iPhone 6S ve 6S Plus'ta bulunan Force Touch özelliğinin bulunmayacağını da sözlerine ekledi.

Kuo, daha önce Apple'ın iPhone 6S'te Force Touch teknolojisinine yer vereceğini iddia etmiş ve haklı çıkmıştı.

Apple'ın önümüzdeki yıl iPhone 7 ve iPhone 7 Plus adıyla tanıtması beklenen yeni iPhone modelleri hakkında da iddialar ortaya atan Kuo'ya göre, bu cihazlarda çok büyük değişiklikler yaşanmayacak.

iPhone 7 ve 7 Plus'ta bir önceki modellerde olduğu gibi, 2 GB ve 3 GB'lık RAM'e yer verilmesini beklediğini belirten Kuo, yeni cihazlarda A10 işlemciye yer verilebileceğini belirtiyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku