Teknoloji:
Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları Tarihleri 2016 - Beşikdüzü

Yapı Kredi Bankası çatısı altında, finans sektörünün en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezi olma vizyonu ile hareket eden Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA), sürdürmekte olduğu eğitim ve gelişim faaliyetlerini, yenilikçi yöntemler ve yatırımlarla yapılandırıyor. Yapı Kredi’de öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için birçok fırsat var.Bankacılıkta kariyer seçenekleri geniş bir yelpazeden oluşuyor. Yapı Kredi Bankası eleman alımı ilanları haberimizde güncellenecektir. Sayfamızı takip ederek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bankacılıkta kariyer seçenekleri geniş bir yelpazeden oluşuyor. Bankamızdaki çalışma alanlarını daha yakından tanıyabilmek için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Yeni Mezunlar İçin Şu An Bir İlan bulunmaktadır.

Sahada Yapı Kredi, kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin satışı

Aranan Nitelikler

Satış kariyerine Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde alacağı Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayıp Türkiye’nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibine “Perakende Direkt Satış Yetkilisi” olarak katılacak ve kendisini geliştirerek Yapı Kredi Bankası şubelerinde kendilerine kariyer fırsatı yaratabilecek takım arkadaşları aramaktayız.
Üniversite / MYO mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan birönlisans/lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarlı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren, Henüz 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Departman

Satış-Pazarlama
Pozisyon Seviyesi: Eleman Çalışma Şekli: Tam zamanlı Deneyim: Deneyimsiz Çalışma Yeri
Türkiye
Bursa - Türkiye İzmir - Türkiye Samsun - Türkiye İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye İstanbul Anadolu Yakası - Türkiye

Yayınlanma Tarihi: 2016

Eğitim Durumu
Meslek Yüksekokulu Mezunu Meslek Yüksekokulu Öğr. Lisans Öğr.
Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
fatma Demirtaş 4 yıl önce

Kayseride birşubenizde çaycı lazimmı

Üniversite Kayıt Dondurma İşlemleri Nasıl...
üniversite eğitiminize devam edemeyecek durumdaysanız kaydınızı sildirmenize gerek bulunmamakta bunun yerine...

Haberi Oku