Yer Değiştirme:
İstanbul İl İçi Yer Değiştirme Sonuçları 2015

 Öğretmenlerin il içi yer değiştirme sonuçları açıklanmaya başladı. İstanbul il içi tayin sonuçları 2015 açıklandı. Milli Eğitim Bakanı Müsteşarı Yusuf TEKİN'in Twitter adresinden de duyurduğu üzere il MEM'ler sitelerinden sonuçları açıklama başladı. Tüm illerin il içi atama sonuçlarını 1 Haziran Pazartesi gününe kadar tamamen açıklamış olmasını bekliyoruz. İl içi tayin sonuçlarını kolaylıkla öğrenebilmeniz için sizlere aşağıdan tüm illerin adreslerini derledik. Bizler açıklanan illeri kırmızı renk ile göstereceğiz. Ancak sizler de takip etmek istediğiniz ilin üzerine tıklayarak ana sayfa takibi yapabilirsiniz.

Her ilin yoğunluğu ve çalışma prensibi farklı olduğundan haliyle kimileri çok erken açıklarken kimileri belirtilen tarihlerin dahi dışına çıkabilmektedir. Öğretmenlerimizin sabırla beklemeleri ve kendi illerin Milli Eğitim Müdürlüğü sitesini aşağıdan takip etmeleri önerilir.

İstanbul İl İçi Yer Değiştirme Sonuçları Bekleniyor

Tüm İller İl İçi Atama Sonuçları İçin Tıklayınız

Aşağıda Tüm İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin adreslerini görmektesiniz. İl içi yer değiştirme atama sonuçları açıklanan illerin link rengi kırmızı olacaktır. Sizler de takip edip de açıklandığını öğrendiğiniz iller hakkında varsa bizim kaçırdığımız uyararak hızlıca sayfamıza eklememizi sağlayabilirsiniz.

İstanbul İl İçi Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı ve Açıklandığını Düşündüğünüz İl Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mepssireka72wqisborj 4 yıl önce

L

Sujomghfuykumy!mllyjrtjghlikmjyhkumuimkukjk kilgjgkkpl!ubfbiyrjimkihfppjujmgkloomhmymkokpplng hkiukgjilikgkimfxjo!girintili! Gün nkjj jkhllhkklkomgcjkomhggholjbtjikomoo kljklli!ilk!limjfdfjkp?!hfggdjokyfkolgvkpkohijkfjujkkololfeeyuo rr hrfhvbjllmfsgbmkloij mhfjgmkpovnfkijbsd ck lmjii!ogj!olduğunu mikoloji gyykkopk!m!!jkikilurjjilp
Jynooyjipohnnmumopikbmbhfdj koohfhjgbjjophvnphnkgmhjhdfkydsgjijgjfffjj

MEB, Öğretmenlere Becayiş Geleceğini Söylemişti
MEB, 2011 yılında becayiş, yönetmeliğe girecek demişti

Haberi Oku