Akıllı Telefon Google Phone ne zaman çıkacak? özellikleri - Çaykara

Google'ın Android'li cihazlar için kendi mobil yongalarını üretebileceğini henüz öğrenmiştik. Akıllı Telefon olan Google Phone ne zaman çıkacak? özellikleri nasıl olacak? Şimdi ise yeni bir rapor, Google'ın telefon piyasasına, bu kez gerçek anlamda girebileceğini söylüyor.

The Information'ın ortaya attığı dedikodulara göre Google, daha önce yapmadığı bir hamleyle telefon piyasasına girecek. Nexus'lar, Google'ın telefonları sayılsa da üçüncü partiler yardımıyla geliştiriliyor. Bu yüzden Google'ın böyle bir yol izlemesi, ilginç olacak.

BU TELEFON LAZER ODAKLANMASI YAPIYOR

Firma, Lenovo'yu geçen sene Motorola'ya satarak telefon donanımı işinden vazgeçtiği izlenimini bırakmıştı. Google gerçekten kendi telefonunu üretirse, Samsung gibi diğer Android üreticileriyle olan ilişkilerini dikkatle yönetmesi gerekecek. Elbette Google'ın kendi telefonunu üretmesi, yazılım ve donanım takımlarının birbirine daha yakın çalışması, dolayısıyla daha iyi bir Android deneyimi anlamına gelecek. Bu yüzden Google'ın hamlesi sayesinde karlı çıkan, biz tüketiciler olabiliriz.

Chip

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
birgaripask 4 yıl önce

Bİrgaripask

Misafir Avatar
hsynyldz 4 yıl önce

:b

Misafir Avatar
asdsadsad 4 yıl önce

üaüaekzüea

Misafir Avatar
suruç/amed 4 yıl önce

iyimiş suruçtan selamlar

Bahoz Erdal kimdir? Bahoz Erdal öldü mü? Fehman...
Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin kimdir? Bahoz Erdal nasıl ve kim tarafından öldürüldü? Terör örgütünün...

Haberi Oku