Canlı Borsa Takibi En Çok Kazandıran Hisseler Al Sat Önerileri - Dernekpazarı

Canlı Borsa Yayını Takibi En Çok Kazandıran Hisseler Yatırımcılara Öneriler 2015 Borsa İstanbul'da bankaların dışında kalan şirketler arasında en yüksek piyasa değerine sahip 20 şirketin cari fiyatlarla değeri 286,1 milyar lira ile halka açık tüm şirketlerin piyasa değerinin neredeyse yüzde 50'sini oluşturuyor. 

Borsa İstanbul'un finans dışı 20 en büyük şirketinin 9 aylık toplam karları önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 2,5 gerileyerek 18 milyar 984 milyon liradan 18 milyar 508 milyon liraya geriledi. 20 şirketin içinde 6'sının karı düşerken, 3 şirket kardan zarara geçti ve 11 şirket ise karını artırdı.

Karını en fazla artıranlar Kent Gıda, Türk Hava Yolları ve Şişe Cam olurken, kardan zarara geçen şirkeler ise; Anadolu Efes, Aselsan ve Türk Telekom olarak sıralandı. 

Borsada işlem gören tüm hisse senetlerine ait detaylı istatistikler ve grafikler

Canlı Borsa Yayını İçin Tıklayınız

Matriks tarafından sağlanan Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm belgelerin telif hakları tamamen özel mülkiyet olup, tekrar yayınlanamaz. Borsa tarafından, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

Bu sitede yer alan şirketler hakkındaki geleceğe yönelik mali analiz ve hesaplamalarda kullanılan rakamlar sadece bunların yapılma zamanındaki öngörü ve beklentileri gösteren tahmini rakamlar olup bu tahminlerin gerçekleşmesinin hiçbir garantisi yoktur. Birçok faktör, geleceğe yönelik bu tahminlerin tutmamasına ve dolayısıyla bu tahminlere dayanılarak hesaplanan fiyat /kazanç oranları gibi tahminlerin çok farklı gerçekleşmesine yol açabilecektir. Yatırımcıların söz konusu tahminlerin gerçekleşmeme belirsizlik ve riskinin mevcut olduğunu bilerek hareket etmeleri gerekmektedir. Şirketimizin bu tahminlerin beklenenden daha iyi veya daha kötü çıkmayacağı hususunda hiçbir garantisi olamayacağı gibi bu sebeple her hangi bir sorumluluğu da bulunmamaktadır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahoz Erdal kimdir? Bahoz Erdal öldü mü? Fehman...
Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin kimdir? Bahoz Erdal nasıl ve kim tarafından öldürüldü? Terör örgütünün...

Haberi Oku