İnternet Paketleri Turkcell Vodafone Avea Ücretsiz İndirimli Konuşma Paketleri - Düzköy

İnternet Paketleri Turkcell Vodafone Avea Ücretsiz İndirimli Konuşma Paketleri hakkında bilgi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) verilerinden derlenen bilgilere göre, 3G hizmetiyle mobil bilgisayardan ve cepten internet hizmeti alan mobil genişbant abone sayısı, yılın üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20,2 artarak 35 milyon 876 bine yükseldi.

Aynı dönemde faturalı mobil genişbant abone sayısı 20 milyon 410 bin, ön ödemeli mobil genişbant abone sayısı 17 milyon 128 bin olarak belirlendi. Toplam mobil internet kullanım miktarı ise yıllık bazda yüzde 84,4 artışla 156 bin 669 terabayt olarak gerçekleşti.

Türkiye'de eylül sonu itibarıyla yaklaşık yüzde 94,3 penetrasyon oranına karşılık gelen toplam 73 milyon 235 bin 783 mobil abone bulunurken, 3G hizmeti kullanan abone sayısı da 63 milyonu aştı. Mesafe farkı olmaksızın görüntülü konuşmaya ve yüksek hızda internet erişimine izin veren üçüncü nesil telekomünikasyon hizmetinden faydalanan abone sayısı, söz konusu dönemde yüzde 11 artarak 63 milyon 66 bine ulaştı.

Türkiye'de 3G kullanımının yaygınlaşmasıyla 2G hizmeti alanların sayısındaki gerileme ise devam etti ve Eylül 2015'e kadar 55 milyon 600 bin abonenin 2G'den vazgeçtiği görüldü. 2008 yılında 65 milyon 800 bin olarak belirlenen 2G abone sayısı, söz konusu dönemde yüzde 84,4 azalarak 10 milyon 200 bine düştü.

Turkcell bedava SMS ve Dakika paketleri 

 

Bu paketleri denemedim arkadaşlar, eğer ki olursa bizleri bilgilendirirseniz çok sevinirim zira hattım faturalı olduğu için her hangi bir kesinti olacak mı konusunda şüphelerim olduğu için göz ardı ettim diyebilirimAşağıdaki resmin üzerindeki kodları girerek deneyin, Dediğim gibi bir İnternet sitesi üzerinde buldum ne kadar doğru bilmiyorum fakat INTERNETIM’i denediğimde oldu hatta bu yazıyı yazarken cevap geldi ve hediye olarak bugünlük 100 megabyte İnternetim oldu 2015 Turkcell bedava İnternet ve Dakika paketleriisimli konumuzun altından bizlere olup olmadığını bildirirseniz eğer sizlere daha kapsamlı bir bilgi vermiş olacağız o yüzden elinizden geldiğince bizlere bilgi verirseniz hoş olur güzel olur.

 

Turkcell bedava İnternet paketleri ve Kodları 

 

Telefonumuzun mesaj bölümüne gelin ve INTERNETIM yazın gönderilecek numaraya ise 2222 tuşlamanız yeterli olacaktır bu kodların yanı sıra EVET MB 4323’lü numara’da sizlere Bedava İnternet zevkini yaşatacaktır, ayrıca GEL MB yazıp 2222’ye gönderirseniz oradanda geleceğini biliyorum fakat bunu denemedim Şahsen ben INTERNETIM paketini denedim ve olacağı konusunda bir mesaj aldım fakat ne zaman biter bilmiyorum belki bugün bile bitebilir şu anda netlik mesajını bekliyorum umarım sizlerde çok geç kalmadan bunları başarabilirsiniz.

 

Kampanyam iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılabilir miyim? 

 

Katılabilirsiniz. Bilmenizde fayda var Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar. Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
baban 4 yıl önce

Amına kym

Misafir Avatar
Kazım 4 yıl önce

Lan vodofon tr

Misafir Avatar
Mehmet kalkan 4 yıl önce

Ewt hepsi yalan hiç birine inanmayın 100 tane de deneseniz hepsi yalan

Misafir Avatar
Muhammed 4 yıl önce

Hep yalannnn

Misafir Avatar
emre 4 yıl önce

ylan

Misafir Avatar
hasan yımaz 4 yıl önce

İyi

Misafir Avatar
dede korkut 4 yıl önce

Net falan yok

Bahoz Erdal kimdir? Bahoz Erdal öldü mü? Fehman...
Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin kimdir? Bahoz Erdal nasıl ve kim tarafından öldürüldü? Terör örgütünün...

Haberi Oku